2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Teşekkür ederim🌸 doktorum ebru öztürk . Kromozom testi istedi bizden onu yaptırdıktan sonra gelen sonuca göre hareket edeceğiz. 5 tane dondurulmuşum var ama gelen test sonucu olumsuz olursa onları muhtemelen kullanmayacağız🤷🏼‍♀️
Ben gelişim Lab. Ta yaptırdım. En uygun ve erken orası veriyordu. Ziverbey de yeri.

Kızlarrrr dayanamadım ve artık anneme söyledim 🙈🙈
Ve direk sorduğum sen rüya görmedin mi
Benim annem ne zaman rüyasında birinden altın aldığını görse ablamlar torun haberi verdi 🙈
Ve annem bana direk geçen hafta rüyamda 2 tane çeyrek altın verdiler bana dedi ve ben sonra anne 2 tane transfer oldu dedim oturduk ağladık ne güzel duygular ya 😢
Rabbim herkese nasip eylesin 🤲🏼🤲🏼
bak sen böyle diyince aklıma ne geldi..
teyzem de beni rüyasında görmüş sabah anneme anlatmış. annem dedi ki tutmadığını anladım simsiyah giyinmişsin,arkadan seslenmiş dönüp bakmamışsın bile dedi.kanamam olduğu sabah🥺 dedim evet şu anda o moddayım kaçıp gitmek istiyorum:)

bak sen böyle diyince aklıma ne geldi..
teyzem de beni rüyasında görmüş sabah anneme anlatmış. annem dedi ki tutmadığını anladım simsiyah giyinmişsin ev arkadan seslenmiş dönüp bakmamışsın bile dedi. dedim evet şu anda o moddayım kaçıp gitmek istiyorum:)
Annelere malum oluyor işte rabbim bembeyaz giydiğinide göstersin inşallah 🤲🏼🤲🏼
Birde benim annem bilmiyordu transfer olduğumu da

Annelere malum oluyor işte rabbim bembeyaz giydiğinide göstersin inşallah 🤲🏼🤲🏼
Birde benim annem bilmiyordu transfer olduğumu da
ne güzel ya inşallah canım.. benim annem biliyordu ama teyzem görmüş sormuş zaten var mı bişey diye annemde yok demiş. herkes o kadar merakla bekliyor ki kimseye diyemem artık 2.de zaten demeyeceğim kimseye.

Ben gelişim Lab. Ta yaptırdım. En uygun ve erken orası veriyordu. Ziverbey de yeri.
Sağol canım ne kadar sürede çıktı sonuç? İnternetten şubelere bakıyorum kadiköy feneryolu bağdat cad falan var doğru yer dimi? Gelişim tıp laboratuvarı ismi.
Yarın devlet hastanesine randevu aldım bi sorucam yaparlar mı ne zamana çıkar duruma göre burayla görüşeyim. Bahçecide eşimle benim için 1600 tl dediler 15-20 güne çıkıyormuş sonuç

Sağol canım ne kadar sürede çıktı sonuç? İnternetten şubelere bakıyorum kadiköy feneryolu bağdat cad falan var doğru yer dimi? Gelişim tıp laboratuvarı ismi.
Yarın devlet hastanesine randevu aldım bi sorucam yaparlar mı ne zamana çıkar duruma göre burayla görüşeyim. Bahçecide eşimle benim için 1600 tl dediler 15-20 güne çıkıyormuş sonuç
Hangi testler? Adlarını biliyo musun?

ne güzel ya inşallah canım.. benim annem biliyordu ama teyzem görmüş sormuş zaten var mı bişey diye annemde yok demiş. herkes o kadar merakla bekliyor ki kimseye diyemem artık 2.de zaten demeyeceğim kimseye.
Gerçekten söyleme ne kadar iyi niyetli bile olsalar içten içe stres yapılıyor yanl en azından ben yapıyprum
Bak mesela annem hemen bu akşam ona gidecektim gelme evde dinlen dedi bana 😬😬 dedim bak beni sinir etmeyin dediğime de pişman etmeyin doktorum ne diyorsa onun dediklerini yapıyorum sizlerle uğraşamam nasılsın diye bile beni aramak yok ben size bir şey söylemeden siz bana sormayın
Çünkü ben gerçekten stres yapıyorum

Hem de nasıl ya tamamen kapalı sanki çok çok zorlaniyorum geri de geliyor hemşireye yazdım zorlanıyorum diye keseye kadar idare et ağızdan alınca yan etkisi çok oluyor dedi ben geceleri yutuyorum ya garanti bari bir dozu gitsin diye uykuda yan etki anlaşılmıyor uykuya meyil oluyor,kendimce öyle bi çözüm yaptım
Allahım yalnız olmadığıma sevindim şuan, yolunda gitmeyen bişeyler mi var diye insanı korkutuyor.
Hergün ellersek öyle olur tabi 😂😂😂 benimde öyle…. Maalesef her tüp bebek aşamasında da öyle oldu. Şişiyor kapanır gibi oluyor.
😆 İnşallah keseden sonra keserler. Günde 3 kez zor valla ☹️

Ailesinden saklayan bir kendim sanıyordum. Benimkilerde bilmiyor , çok fazla stres yapıyorum zaten bilseler daha çok yaparım
Sürekli arayacaklar naptın nasılsın doktor ne dedi süreç nasıl gidiyo e sonuç ne vs vs. Stres üstüne stres. Allah nasip eder olursa güzel haberlerimizi veririz. Hem onları da meraklandırmaya endişelendirmeye gerek yok. Yani bu benim kendi şahsi fikrim.

Göztepe de ki uygun. Devlet hastanesi 5 ay. Zeynep Kamil e gittim yaptırdık da hala sonuç çıkmadı 😂 5 ay dediler. Gelişimde 550+550 1100tl (eşinle) kromozom testi. 21 günde çıktı. 25 gün diyorlar.

Eklentiler

• D9A9DEA2-ED69-49C0-8B6B-B118C2FB7431.jpeg
    D9A9DEA2-ED69-49C0-8B6B-B118C2FB7431.jpeg
    182 KB · Görüntüleme: 30
Gerçekten söyleme ne kadar iyi niyetli bile olsalar içten içe stres yapılıyor yanl en azından ben yapıyprum
Bak mesela annem hemen bu akşam ona gidecektim gelme evde dinlen dedi bana 😬😬 dedim bak beni sinir etmeyin dediğime de pişman etmeyin doktorum ne diyorsa onun dediklerini yapıyorum sizlerle uğraşamam nasılsın diye bile beni aramak yok ben size bir şey söylemeden siz bana sormayın
Çünkü ben gerçekten stres yapıyorum
ben stres yapmıyorum yani sadece üzülüyorum gözümün içine baktılar hep yedirdiler içirdiler el bebek gül bebektim bildiğin o sürede sonrada negatif olunca çok üzüldüm. sanki onlara bunun karşılığını veremedim gibi hissettim anne baba bekler mi öyle bir şey tabi ki beklemez ama insan onlara üzülüyor. valla kendimden çok onları düşünüyorum daha hiç torun sevgisi tadamadılar etraflarındaki herkesin kaçıncı torunu oldu bizde hiç yok o yüzden kendime asla stres yapmıyorum olursa olur olmazsa napayım ama onlar için daha çok istiyorum.asla sormadılar ne oldu ne bitti vs diye hep ben dedim ki zaten annemden saklayamam ona anltırım hemen bir şey olsa anlatmazsam şişerim 😂😂 ama bu sefer demeyeceğim sadece eşimle ben.

Benim annemin ne düşüklerimden haberi var ne histeroskopi yaptırdığımdan ne de tüp bebek yaptırdığımdan. 🙄
Bende hiç söylemedim mesela histeroskoğiyi bile gittim oldum anneme döndüm öyle öğrendi süreç içinde söyleme taraftarı değilim Valla rabbim hepimizin yardımcısı olsun 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Ben genetik test verdim ama 1 aya çıkarmıs tüp bebek doktorum istemedi kendim yaptırdım şimdi onu beklesem 1 ay geçecek beklemesem aklım testte kalacak ne yapayım sizce
Ben de testi yaptırdım ilaçlara başladığınızda sonuç çıkmamıştı. Doktorum beklesek mi dedi sonra muayenede rahim çok hazır başlayalım dedi. Transferin ertesi gün şükür güzel sonuçları geldi. İyi ki beklememişim

Sürekli arayacaklar naptın nasılsın doktor ne dedi süreç nasıl gidiyo e sonuç ne vs vs. Stres üstüne stres. Allah nasip eder olursa güzel haberlerimizi veririz. Hem onları da meraklandırmaya endişelendirmeye gerek yok. Yani bu benim kendi şahsi fikrim.
benimkiler hiç sormadı ben demeden bir şey demediler.biraz hassas olduğumu da bildikleri için bu konuda ben anlatmadan asla açmazlar konu ki ben zaten dayanamam anlatırım.herkesin yapısı düşüncesi farklı tabi. ama bu sefer bende söylemeyi düşünmüyorum onları üzmemeek için yeniden.

X