2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

kabızlık kullandığın progestandan iğnesinden yada ilacından kaynaklanıyor canım bende çok kabız oldum tavsiyem kayısı vs fayda etmezse şuruba başvur hiç çekme ve ıkınma.
Evet sizin kabız olduğunuzu okumuştum fazlasıyla tedirgindiniz. 2 gündür progestan fitil kullanıyorum bir şey olmadı ama transfer sonunda illa ki ilaç ekler. İş yerinde fitil de çok zor oldu sağlık katına gittim sedyeye uzandım🤦🏻‍♀️

Uykumu kaçıracak kahve tüketmiyorum çay çok nadir ona rağmen yok geçenlerde nöbetten çıktım evdeyim yine uykum yok normalde nöbet çıkışı uyurum sonra gece bi daha uyurdum şimdi yok çok şaşkınım acaba bebek yok mu ondan mı
Çok düşünüyor ve sürekli araştırıyorsan gelmeyebilir. Benimde henüz uyku şeyisim yok 🙈 biraz daha günler geçsin belki öyle gelecek.

Evet sizin kabız olduğunuzu okumuştum fazlasıyla tedirgindiniz. 2 gündür progestan fitil kullanıyorum bir şey olmadı ama transfer sonunda illa ki ilaç ekler. İş yerinde fitil de çok zor oldu sağlık katına gittim sedyeye uzandım🤦🏻‍♀️
Eevt insan neyden korkarsa bence başına o geliyor bu süreçte rahat olmak pozitif olmak ve iyi düşünmek çok önemli, ben biraz çekerim böyle şeyleri maalesef. inşallah çok güzel atlatırsınız bu süreci. transferiniz ne zaman? bence öncesinde biraz dikkat etmeye başlayın ben allah nasip ederse mesela 1 hafta kadar önceden yediğim şeylere bile dikkat edeceğim çünkü çok yatkın maalesef.

evet fitilde zor gerçekten özellikle çalışırken bana sadece iğne olarak vermişti doktorum. o yüzden rahat oldu. rabbim yardımcınız olsun emeklerinizi boşa çıkartmasın inşallah

Uykumu kaçıracak kahve tüketmiyorum çay çok nadir ona rağmen yok geçenlerde nöbetten çıktım evdeyim yine uykum yok normalde nöbet çıkışı uyurum sonra gece bi daha uyurdum şimdi yok çok şaşkınım acaba bebek yok mu ondan mı
Bence bebeğe bağlama stresten olabilir 🙈 veya çok düşünmekten bende test yapmadan önce aynıydım ama şimdi gayet normale döndü uykularım ☺️

canım ben normalde uyumam bayılmam yani ama bu ilaçlardan öyle uykum geliyordu ki sanki bende bebek mi oldu eşim bile şoka giriyordu bayıldın yine diye. bence tamamen değişiyor herkeste takma bunu çok fazla ben kendim gebe kaldığımda asla ama asla uyuyamıyordum mesela sürekli uykum bölünüyordu bu seferde sürekli uyuyordum ama bebekte yoktu:KK70:

Benim hiç iğne yok sadece progestan fitil ve estroferm tablet başka ilacım yok folik asit vitamin dışında
Ne güzel seninkilere ek sabah akşam progestan iğne ve öğlen de oksapar iğnem var. Tedbirli olmak kullanmak içimi rahatlatıyor açıkçası ama vuruş anları zulüm. Allah hepimize kolaylık versin

Olursa birinin bez masrafları büyük ablamdanmış öyle diyor 🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼
ahahaha süper yaa bende ablada yok kardeş var.

dün oyuncakçıya girdik onlarle eşi falan dedim valla kim önce doğurursa her şeye iyi baksın o kadar pahalı ki en basit oyuncaklar bile top havuzu 500 tl bir tane zeka geliştirici şey 150 200 tl çüş dedim ya

Kızlar pozitif alan arkadaşlara birşey soracağım herkes de bi uyku hali mi var benim hiç öyle bir durumum yok aksine bütün uykularım kaçtı hele geceleri hiç uykum gelmiyor dönüp duruyorum gündüzde uykum gelmiyor normal zamanımdan daha az uyuyorum benim gibi olanınız var mı
Akşamları erken uykum geliyor erken dediğim 12 falan ama ben normalde çok geç yatan biriyim çok ağırlık çöküyor bende bariz şekilde uyku hali oldu akşamları sabah kalkarken zorlanmıyorum çok şükür çalışırken de iyiyim bazen boş dersim falan olunca bi ağırlık çöküyor o da normal

ahahaha süper yaa bende ablada yok kardeş var.

dün oyuncakçıya girdik onlarle eşi falan dedim valla kim önce doğurursa her şeye iyi baksın o kadar pahalı ki en basit oyuncaklar bile top havuzu 500 tl bir tane zeka geliştirici şey 150 200 tl çüş dedim ya
Aynen öyle ya oyuncaklar kıyafetler beşik araba her şey faiş fiyatlar

Çok düşünüyor veya baskı altında hissediyor olabilir misiniz?

maalesef öyle.. ben dün arkadaşımın yeni bebeği oldu ona hediye aldım kim diyordu burda kitikate miydi neydi oradan anam çıldırıyordum ya valla dedim bi ara kendime de alsam saklasam 😅😅
Ben daha hiç alışveriş merkezlerine gitmedim 😬😬 uzun bir sürede gitmem gibime geliyor
Haftaya bizde bebiş görmeye gidecez bir arkadaşla diyorum benim yetimden güzel bir şey al ben gitmeyeyim 😁😁😁

Ben daha hiç alışveriş merkezlerine gitmedim 😬😬 uzun bir sürede gitmem gibime geliyor
Haftaya bizde bebiş görmeye gidecez bir arkadaşla diyorum benim yetimden güzel bir şey al ben gitmeyeyim 😁😁😁
bence de gitme kafayı yersin ben ağlayacaktım ya 😂😂 dedim soft renklerden alsam mı pahalanmadan daha fazla bunlar 😂 sonra dedim kafayı yemek üzeresin birde onları alma 😂😂

bence de gitme kafayı yersin ben ağlayacaktım ya 😂😂 dedim soft renklerden alsam mı pahalanmadan daha fazla bunlar 😂 sonra dedim kafayı yemek üzeresin birde onları alma 😂😂
Gitmiyorum 🤣🤣 bakalım ne kadar dayanacagım

X