2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

ben stres yapmıyorum yani sadece üzülüyorum gözümün içine baktılar hep yedirdiler içirdiler el bebek gül bebektim bildiğin o sürede sonrada negatif olunca çok üzüldüm. sanki onlara bunun karşılığını veremedim gibi hissettim anne baba bekler mi öyle bir şey tabi ki beklemez ama insan onlara üzülüyor. valla kendimden çok onları düşünüyorum daha hiç torun sevgisi tadamadılar etraflarındaki herkesin kaçıncı torunu oldu bizde hiç yok o yüzden kendime asla stres yapmıyorum olursa olur olmazsa napayım ama onlar için daha çok istiyorum.asla sormadılar ne oldu ne bitti vs diye hep ben dedim ki zaten annemden saklayamam ona anltırım hemen bir şey olsa anlatmazsam şişerim 😂😂 ama bu sefer demeyeceğim sadece eşimle ben.
Yaa ilk torun mu olacak o zaman duam artık rabbim onlara torun duygusunu yaşatsın inşallah 🤲🏼🤲🏼🤲🏼
Annem hep şey diyor çünkü torunlarım sizden kıymetli 🤷‍♀️😬😬

Kızlarrrr dayanamadım ve artık anneme söyledim 🙈🙈
Ve direk sorduğum sen rüya görmedin mi
Benim annem ne zaman rüyasında birinden altın aldığını görse ablamlar torun haberi verdi 🙈
Ve annem bana direk geçen hafta rüyamda 2 tane çeyrek altın verdiler bana dedi ve ben sonra anne 2 tane transfer oldu dedim oturduk ağladık ne güzel duygular ya 😢
Rabbim herkese nasip eylesin 🤲🏼🤲🏼
Çok güzel anlar rabbim herkese nasip etsin 🤲🤲

Ben ilkleri sakladım. Transferin ikinci günü çatkapı eve geldiler. Adetim sancım var dedim. Dışardan yemek söyledim. Yanına salata çorba yaptım. Birde çay çay servisi. İçimden kızıyorum ama hata bende söylemedim bilmiyorlar. Bunu söyledim valla kimse gelmesin gelende temizliğe gelsin 🙃

Bende hiç söylemedim mesela histeroskoğiyi bile gittim oldum anneme döndüm öyle öğrendi süreç içinde söyleme taraftarı değilim Valla rabbim hepimizin yardımcısı olsun 🤲🏼🤲🏼🤲🏼
ya benim çok zor saklamam kv üst katta annem 5 dk mesefe de kardeşim yine öyle hep dip dibeyiz ve sürekli bir aradayız uzak olsam daha kolay olur her şey belki ama yakın olunca ekstra zor saklaması.

Yaa ilk torun mu olacak o zaman duam artık rabbim onlara torun duygusunu yaşatsın inşallah 🤲🏼
Annem hep şey diyor çünkü torunlarım sizden kıymetli 🤷‍♀️😬😬
evet allah nasip ederse ilk olacak o yüzden çok çok kıymetli yani hem benim tarafımda hemde eşimin tarafında ilk olacak🤲🏼
bence de öyledir evladının canı düşünsene ayhh rabbim nasip et🤲🏼

Ben ilkleri sakladım. Transferin ikinci günü çatkapı eve geldiler. Adetim sancım var dedim. Dışardan yemek söyledim. Yanına salata çorba yaptım. Birde çay çay servisi. İçimden kızıyorum ama hata bende söylemedim bilmiyorlar. Bunu söyledim valla kimse gelmesin gelende temizliğe gelsin 🙃
Ahaha bana da kaynanam gelecekti dedim anne evde yokum 🤣🤣🤣 tek bilen bir arkadaşımdı çok yakındır oda aynı süreçte benimle şansa transferimden ertesi gün evini taşımaya başladı bende gelmek isteyenlere arkadaşım ev taşıyor ona yardım ediyorum dedim 🤣🤣🤣yırttım çok şükür 1 akşamda arkadaş eşiyle geldi benim eşim çay servisi yapar hep yine o yaptı ondan da öyle yırttım 🤣🤣

ahahaha bende ondan dolayı yani gelmezler bana ama haftada bir gün belki 2 annemdeyiz ee iğneler vs var neden yapıyorsun der sorar. nerdeyse geri kalan günler kv dedeyiz orda yiyoruz çalışıyorum diye işime geliyor 😂 ee bulaşık yıka vs ayakta kalamam ilk günler. o yüzden bir çare bulacağım😂

evet allah nasip ederse ilk olacak o yüzden çok çok kıymetli yani hem benim tarafımda hemde eşimin tarafında ilk olacak🤲🏼
bence de öyledir evladının canı düşünsene ayhh rabbim nasip et🤲🏼
Amin canım inşallah rabbim nasip edecek ben canı gönülden inanıyorum rabbim sizlerden güzel duygular yaşatacak 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

ya benim çok zor saklamam kv üst katta annem 5 dk mesefe de kardeşim yine öyle hep dip dibeyiz ve sürekli bir aradayız uzak olsam daha kolay olur her şey belki ama yakın olunca ekstra zor saklaması.
Kv den bana 15 dakika yürüme mesafesi annemde 5 dakika 🤣🤣 ama ben öyle zaten fazla giden bir insan değilim genelde gider bi 10 dakika görüp hemen geri dönerim yine aynısını yaptım hep onlarda gelemedi arkadaşım taşınıyordu ona yardıma gidiyorum dedim ama senin kv üst katta mümkün değil saklayamazsın 😁😁

Kv den bana 15 dakika yürüme mesafesi annemde 5 dakika 🤣 ama ben öyle zaten fazla giden bir insan değilim genelde gider bi 10 dakika görüp hemen geri dönerim yine aynısını yaptım hep onlarda gelemedi arkadaşım taşınıyordu ona yardıma gidiyorum dedim ama senin kv üst katta mümkün değil saklayamazsın 😁😁
ya birde biz gidince anneme yemeğe kahvaltıya gidiyoruz ve gece 11 e kadar duruyoruz, ee kv üst katta hastaneye gitsem biliyor evde olsam biliyor yatıcam transferden sonra i,mkansız yani😁😁 bana asla ne annem ne kv dem gelir hiç geleyim oturayım çaya yemeğe gelelim yok allahtan ama işte yakınız yani kaçmam çok zor 🤣 neyse hayırlısı o gün bir gelsinde artık

ya birde biz gidince anneme yemeğe kahvaltıya gidiyoruz ve gece 11 e kadar duruyoruz, ee kv üst katta hastaneye gitsem biliyor evde olsam biliyor yatıcam transferden sonra i,mkansız yani😁😁 bana asla ne annem ne kv dem gelir hiç geleyim oturayım çaya yemeğe gelelim yok allahtan ama işte yakınız yani kaçmam çok zor 🤣 neyse hayırlısı o gün bir gelsinde artık
Aynen aynen bırak o günler gelsinde bulursun bir şey veya söylersin ☺️

Ahaha bana da kaynanam gelecekti dedim anne evde yokum 🤣🤣🤣 tek bilen bir arkadaşımdı çok yakındır oda aynı süreçte benimle şansa transferimden ertesi gün evini taşımaya başladı bende gelmek isteyenlere arkadaşım ev taşıyor ona yardım ediyorum dedim 🤣🤣🤣yırttım çok şükür 1 akşamda arkadaş eşiyle geldi benim eşim çay servisi yapar hep yine o yaptı ondan da öyle yırttım 🤣🤣
Benim haberim yok eşim aradı annem kapıdaymış açsana dedi 😆 torununa bakıyordu onu da almış yanına. Akşamına da işten görümcem geldi oğlu da bizde diye. Mecbur eşimde çay servisine ikincilere kalktı ama. Benim surat beş karış. Onlar adet sancısından sandılar.
Aradan zaman geçiyor eltim gelecek yokum diyorum kaynanamlar yine gelecek yokum diyorum. Asıl ilk hafta önemliydi onda da böyle oldu.

Selam kızlar cuma günü transferim olacak. Transfer öncesi nelere dikkat ettiniz tecrübelerinizden faydalanmak isterim 😇
Gaz yapacak ve kabızlık yapacak hiçbir şey tüketmeyin,evden tuvaletinizi yapıp çıkın hastaneye gittiğinizde zaten bir saat bekletiyorlar o ara bir şişe 500 ml su içmeniz azıcık yürümeniz yeterli oluyor sıkışmak için ☺️

Hem de nasıl ya tamamen kapalı sanki çok çok zorlaniyorum geri de geliyor hemşireye yazdım zorlanıyorum diye keseye kadar idare et ağızdan alınca yan etkisi çok oluyor dedi ben geceleri yutuyorum ya garanti bari bir dozu gitsin diye uykuda yan etki anlaşılmıyor uykuya meyil oluyor,kendimce öyle bi çözüm yaptım
Keseden sonra bırakacak mısınız?

Benim haberim yok eşim aradı annem kapıdaymış açsana dedi 😆 torununa bakıyordu onu da almış yanına. Akşamına da işten görümcem geldi oğlu da bizde diye. Mecbur eşimde çay servisine ikincilere kalktı ama. Benim surat beş karış. Onlar adet sancısından sandılar.
Aradan zaman geçiyor eltim gelecek yokum diyorum kaynanamlar yine gelecek yokum diyorum. Asıl ilk hafta önemliydi onda da böyle oldu.
ahahahaha çok iyiymiş bu😁 yok ya benimkiler asla gelmez işte onlar çağırır hep kıyamam ki gelemem demeye yaaaa😓

X