2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlarrrr dayanamadım ve artık anneme söyledim 🙈🙈
Ve direk sorduğum sen rüya görmedin mi
Benim annem ne zaman rüyasında birinden altın aldığını görse ablamlar torun haberi verdi 🙈
Ve annem bana direk geçen hafta rüyamda 2 tane çeyrek altın verdiler bana dedi ve ben sonra anne 2 tane transfer oldu dedim oturduk ağladık ne güzel duygular ya 😢
Rabbim herkese nasip eylesin 🤲🏼🤲🏼

😑çok geçmiş olsun canım yani ne denir bilemiyor insan dondurulmuşların var mıydı? Bir de doktorun Cem Bey’di di mi senin ? Tek transfer yapıyor sanırım Bahçeci yaşı genç ve sebepsiz olanlarda inşallah senin de bu defa çift transferinde tutar 🤲
Teşekkür ederim🌸 doktorum ebru öztürk . Kromozom testi istedi bizden onu yaptırdıktan sonra gelen sonuca göre hareket edeceğiz. 5 tane dondurulmuşum var ama gelen test sonucu olumsuz olursa onları muhtemelen kullanmayacağız🤷🏼‍♀️

Benim annem ne zaman rüyasında birinden altın aldığını görse ablamlar torun haberi verdi 🙈
Ve annem bana direk geçen hafta rüyamda 2 tane çeyrek altın verdiler bana dedi ve ben sonra anne 2 tane transfer oldu dedim oturduk ağladık ne güzel duygular ya 😢
Yaaa çok duygulu gerçekten hisseder anneler işte 😍😍🥰🥰

Hergün yapıyot musun🤓
7-8.güne bırak..
Zaten 2 embryo transfer edilmedi mi?
Bende 8.günü bekliyorum.. Anca o kadar dayanabilirim😄
Ay yok bir tane benim ki keşke içerde bölünse 😂 ama bizde ikiz yok 😛 5. Gün embriyosu erken testte 4. Gün gören var. Bende oyalıyorum işte kendi mi 🥳

Selam kızlar cuma günü transferim olacak. Transfer öncesi nelere dikkat ettiniz tecrübelerinizden faydalanmak isterim 😇
Hayırlı olsun canım inşallah 2 haftaya güzel sonuçlar da var ben transfer olmadığım için bilmiyorum ama yazarlar sana şimdi 😊

Kızlar benim sonucum 0.1 tahmin ettiğim gibi negatif listede güncelleyebilirsiniz
Geçmiş olsun canım aynı doktordaydık seninle. Sebepsiz interlifite ikimizinde. Bir önceki de aynı bu şekilde mi testte negatif aldın yoksa ilerlemedi mi. Rahim mi kabul etmiyor acaba diye düşündüm. Dondurulmuş var mı peki? Ne zaman başlamayı düşünüyorsun.

Rabbim herkese nasip eylesin 🤲🏼
ayy ağlıcam yaaa çok güzelllll gözyaşım pıt pıttt🥲🥲🥲
amin canım inşallah🤲🏼

Aaaaa benim annemde altın görmüş🥰 dur annemi arayacağım bir daha anlatsın tabi hatırlarsa 😍 duygusal patlama yaşanmış❤️❤️ İki torun daha geliyor anneannesi😇😇

X