2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yazdım canım seni hatırlıyorum mesajlardan ama bazen unutuyorum sonrasında hastaneye git gel falan üstüne çok mesaj eklenince kaçıyor ama yazdım şimdi 🤭 hangi hastane idi bide opu oldunuz mu benim gibi ilaç aşamasında mısın 😊
Gürgan klinik Ankara. Opu işlemim oldu 7 tane 5.gün embriyosu donduruldu. Adetimi bekliyorum Allahım izniyle 🙏

Heyecandan bugün yine sormayı unuttum taze transfer mi dondurup mu yapcak diye transfer öncesi hsg çekicem tekrardan dedi ama hep unutuyorum ben
ahahaha bende unutuyorum yaa hep heyecandan nutkum tutuluyor diyorum bu sefer bu soracağım bi çıkıyorum hiçbir şey soramamışım😅

Bugün kontrol üm vardı sağ biraz tembellik yapmış 2 tane vardı orda solda da 6 tane var dedi bakalım ne olacak 🤭 bugün de kabusum cetrotide vurulucam 😅 alerji hapı verdi diğer ilaçlar a da devam bakalım nolcak 😁
İnşallah hayırlısı ile toplanıp hepsi döllenir 🙏 taze transfer mi yapacak doktor yoksa dondurup daha sonra mı transfer olacak

Hayır hiç öyle düşünmeyin herhangi bir belirti olmuyor diğer hissedenlerin de zaten ilaçlarla ilgili şu anda bir belirti beklemek pek mantıklı dğeil hiç canını sıkma ☺️ Adetim geçtiği halde bir belirti yok evet çok sık idrar olayı var gece kalkmaya başladım ama sıvı da tüketiyoruz onun etkisi
İnş öyledir.. ilk negatif olunca insan bununda negatif olacağına odaklanıyor..

X