2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar benim bugün transferde sonra 4. Gün. Doktor e2 ve p4 istedi kan testi? Sizden de istemişler miydi ?

Eklentiler

• 7895E302-C237-4F67-999F-3FB2E1A53C4A.jpeg
    7895E302-C237-4F67-999F-3FB2E1A53C4A.jpeg
    41 KB · Görüntüleme: 43
Arkadaşlar herkese merhaba benim bugün 7. Günüm kan sonucum 90 çıktı tek 5.gün embriyosu normal mi acaba ? Doktoruma sordum henüz dönüş yapmadı. Değer sanki yüksek gibi geldi dış gebelikten korkuyorum..🥺
Daha ne olsun maşallah 🧿 hayırlı olsun devamı gelsin inşallah 🥰

Hayırlı olsun cok sevindim 🥰 idrar testinde erken gördünüz ve baya belirgindi yüksek çıkacağı belliydi 😊 doktorunuz ne dedi 2 sininde tutmuş olma ihtimali varmıymış
Tesekkur ederim canim evet erken gordum ben doktorum ikiside tutmus gibi görünüyor dedi haftaya salı randevu verdi❤️❤️

ahahaha bende unutuyorum yaa hep heyecandan nutkum tutuluyor diyorum bu sefer bu soracağım bi çıkıyorum hiçbir şey soramamışım😅
Hepimiz aynıyız bu durumda o an heyecan oluyor sanki ne var heyecanlanacak 🤣

Bende cok fena oldu senin zeytin benim cevizden daha büyük canım🤣 kolanya sık bolbol ama kalsın öyle uzan sonra baktın kurumuş biraz ovala öyle azalıyo ben çok çektim o konuda ama zamanla geciyo merak etme
Bende bugün oxsapara başladım ilk baslamaz olaydım. Allahim sanki pensilin 9 ay nasıl dayanacagim aklım almıyor. Yarin dr uma gidip muadilini verebilir mi diye talepte bulunacağım 😔

Beklemek daha zor su süreçte ınsallah pozıtıf alırız hepmızde
Benim 5. Gün kaset teste devam 😂😂 öyle bir zorluyorum ki şaşı oluyorum bakarken hani çizgi selüeti oluşur ya ha işte öyleyken hayaleti görüyorum yoksa normalde gözükmüyor 🙈 kendimi kandırıyorum 😂😂

Banada tranfer günü 4.gün gel bakalım demişti. Sonra tutunma iğnesi yaptım zaten gerek yok gelme dedi canım benimde 4.gün değerin bence tutmuş gibi duruyor keşke bende baktırsaydım en azından ne olduğunu yorumlardık
Keşke bızde baktırsaydık o zaman bıze hıcbısey demıyolarkı anacım ay merak ettim sımdı he

Banada tranfer günü 4.gün gel bakalım demişti. Sonra tutunma iğnesi yaptım zaten gerek yok gelme dedi canım benimde 4.gün değerin bence tutmuş gibi duruyor keşke bende baktırsaydım en azından ne olduğunu yorumlardık
Öyle gibi mi😍 şimdi hemşire de aradı normal dedi. Umarım iyi ilerler herşey hepimizin için🌸

Benim 5. Gün kaset teste devam 😂😂 öyle bir zorluyorum ki şaşı oluyorum bakarken hani çizgi selüeti oluşur ya ha işte öyleyken hayaleti görüyorum yoksa normalde gözükmüyor 🙈 kendimi kandırıyorum 😂😂
Al ıste bu benım kafadan yemınle altını üstüne cevırıyorum yok anacım bı ince cızgı bıle yok bugün erken test alıcam yarın bakıcam ondada çıkmazsa şayet kan testine kadar yapmam

Hoşgeldin aramıza 🌺 28 yaşındayım 4.5 yıllık evliyim 3 yıldır deniyoruz doğal yolla 3 kere hamile kaldım yalnız 2 si düşük 1 i kimyasal oldu. Aşılama vs denemeden direk tüp bebeğe geçtik adetimi bekliyorum bi aksilik çıkmazsa inşallah adet sonrası transfer hazırlıklarına başlayacaz🙏🥰

Canım ben de ankardayım memorialdayım

Ben de Ankaradayım gürgan klinik

hoşgeldiniz 🍀

Tedaviniz ve süreciniz hayırlı olsun inşallah.. Sağlıkla bebişinizi kucağınıza almak nasip olsun. elimizden geldiğinde yardımcı olmaya çalılşırız tabi ki 🥰

Hoş geldin canım inşallah sürecin kolay ve sonu güzel olur hep beraber seviniriz burda heryerden her telden insan var aklına takılan herşeyi sor 😊
kızlar hepinize tek tek çok teşekkür ederim inşallah sağlıkla sıhhatle alırız yavrularımızı kucaklarımıza

size sorum şu ki, benim bugün adetin ilk günü haftaya cuma ilk randevumu aldım bu ay artık geçti herhalde adetken başlamak mı gerekiyor nasıl bir işlem uygulanacak?

X