2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Beni de yazın lütfen. Yaş 28 4.5 yıllık evliyim 3 yıldır deniyoruz doğal yolla 3 gebeliğim oldu. 1 i kimyasal 2 si düşük. Bu ilk tüp bebek deneyimim.
Yazdım canım seni hatırlıyorum mesajlardan ama bazen unutuyorum sonrasında hastaneye git gel falan üstüne çok mesaj eklenince kaçıyor ama yazdım şimdi 🤭 hangi hastane idi bide opu oldunuz mu benim gibi ilaç aşamasında mısın 😊

Evet karıştı aman be 😂😂

Hıcbırı can yakmıyordu
Kız senin nasıl canın var ben ovitrella De cetrotide da acayip yakıyor ovitrella den nefret ediyorum o derece ama bu sefer gonapeti vurucam galiba Elimde o var ovitrella aldırmadı 😅

Kız senin nasıl canın var ben ovitrella De cetrotide da acayip yakıyor ovitrella den nefret ediyorum o derece ama bu sefer gonapeti vurucam galiba Elimde o var ovitrella aldırmadı 😅
Alla allah gram acı hıssetmıyorum benım canım tatlı degıl belkı ondandır hehe 😂😂gonalf hepsını ovıtrella cetrotıde bıde progestan hıcbırı canımı yakmadı

Biz daha transfer bile olmadık.durumu belli olmayan kaç kişi var?
Oturdum listeden saydım doğru saydı isem 7 kişi test günü bekliyor 9 kişi tedavi sürecinde olup opu olacaklar var2 kişi başlayacak var 8 -9 kişi de tsansfer bekliyor listeye ekliyip sonradan yazmaya lar var test kısmında sonra tek tek etiket leyip sorarız bi 😁🤭

Alla allah gram acı hıssetmıyorum benım canım tatlı degıl belkı ondandır hehe 😂😂gonalf hepsını ovıtrella cetrotıde bıde progestan hıcbırı canımı yakmadı
Sen dayanıklısın demekki vallahi ben dayanamıyor um acıyor hep 🤭🤭

Oturdum listeden saydım doğru saydı isem 7 kişi test günü bekliyor 9 kişi tedavi sürecinde olup opu olacaklar var2 kişi başlayacak var 8 -9 kişi de tsansfer bekliyor listeye ekliyip sonradan yazmaya lar var test kısmında sonra tek tek etiket leyip sorarız bi 😁🤭
Yaklaşık 25 kişi falan belirsiz ozaman.nekadar çokmuş

Arkadaşlar herkese merhaba benim bugün 7. Günüm kan sonucum 90 çıktı tek 5.gün embriyosu normal mi acaba ? Doktoruma sordum henüz dönüş yapmadı. Değer sanki yüksek gibi geldi dış gebelikten korkuyorum..🥺
Dış gebelikte daha düşük bi değer çıkıyor diye biliyorum sizin değeriniz çok güzel bence 🥰

X