2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Olabılır 35 yaş altına TEk dedı ama olmaZsa 2 seferde yardımcı olurum demişti
Evet doktorum yasak oldugunu söylemişti
Ama yukardada yazdıgım gibi belkide ben yurt dısına geri dönücem diyede yapmıs olabilir
Ben sormustum yasaksa neden yapıyorız diye
Oda kim karısıcakki tutunmus bebegi infazmı edicekler sanki demişti

Bana denetım yapıyorlar falan dedı benı yonlendıren arkadaşım ılk transferinde 2 tane koydurtmuştu 28 yaşındaydı o zaman sımdı sıkı denetım mi war bılemedım ıns tutar bızımde beklemedeyiz wala

Bakıyorum buralara bazen öğrenen de var benım de öyle olur sandım ama bırakıcam
Canım benim 6. Günde kanda 29 çıktı yani idrar yapsam negatif alacaktım. Çok erken test yapmak için önce kana geçmesi gerekiyor kendini negatife yönlendiriyorsun yapma. Pozitif düşün Allah'ın izniyle 11. Gün bebişin haberini alırsın inşallah

Anladım bende cok ısrar ettim ama ikiside tutarsa yasal olarak ben zorda kalırım dedi yapamam demişti . Yurtdısında farklı oluyor demekki

Anladım bende cok ısrar ettim ama ikiside tutarsa yasal olarak ben zorda kalırım dedi yapamam demişti . Yurtdısında farklı oluyor demekki
Ben tedavimi türkiyede oldum ama canımm
Bence doktordan doktora değişiyor
Çünkü kim anlıycakki 2 tanr transfer edildigini

Ağzınızdan bal damlıyor suanda ben bu anı o kadar çok bekledim kı acaba mı dıuorum gene negatıf herkes erken yapınca çıkıyor ben yıne olmıcak hıssıne kapıldım gene

Çok teşekkür ederim inşallah bu grupta sonuçlar çok iyi gidiyor maşallah ben de umutluyum çoğu kişi pozitif olacak gibi başta birwz negatif başladık ama onların da hep dondurulmuş embriyoları vardı inşallah en yakın zamanda onlar da pozitif olcak inşallah

Amin inşallah herkes bıran önce evlatlarına kavuşur

Ağzınızdan bal damlıyor suanda ben bu anı o kadar çok bekledim kı acaba mı dıuorum gene negatıf herkes erken yapınca çıkıyor ben yıne olmıcak hıssıne kapıldım gene
Hiç birimiz aslında pozitif olduğumuzu düşünemiyoruz ki kanda pozitifi görmemize rağmen hala acaba modundayız. Belirti olayına gelince hiç bir belirtim yok. Ne akıntı ne göğüs hassasiyeti ne bulantı hiç birşey yok zaten çokta erken bunlar için. Psikolojik olarak veya ilaçların etkisiyle arada belirti yaşadığımızı sanıyoruz ama aslında hepsi yanıltıcı. Allahım hepimizin yüzünü güldürsün inşallah. Hiç birimizin kucağını boş bırakmasın. Umut et, olumlu düşün ve bebişin oradaymış gibi pozitif enerji gönder hem kendine hem evrene İnanç gerçekten çok önemli

Ben de 31.5 yaş ama çift yaptı tabi biri orta biri kaliteliydi tuttuysa bi tanesi tutmuş gibi duruyor genelde özeller anneye bırakıyor tercihi
Bende özeldeyim ama doktorum yapmadı hatta baya ısrar etmiştim . Zaten 2 embriyom kaldı en azından bir kez daha deneme şansım olur

Aynen öyle belırtıler hep aynı sende olan belırtı bende yok yada başkasında da öyle bende aynı ne göğüs hassasıyetım war ne aşırı derecede akıntı kasıklarımda ara ara batma war bunuda ılaclara bağlıyorum mesela olumlu düşünmek ıstıyorum ve olumlu olsun sonumuz

Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…