2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar birşey soracağım. Baktım aradım taradım bulamadım formlarda.
Bugün 4. Günüm
Eşim bir saat önce beni korkuttu bayağı sıçradım. (İsteyerek yapmadı)
Rahim yerime kadar sarsıldım. Yada aklım orada diye öyle sanıyorumdur. Korkudan dolayı olumsuz şeyler duyanınız karşılaşanınız var mı ⁉️
Ben transfer olduğum ilk gece kabus gördüm ve gece öyle uyandım karnıma kadar korktuğumu hissetmiştim dedimki asla tutmadı şuanlık pozitif benimki korkmayın o yüzden🤗

Canım benimde asırı agrım vardı hatta bu sabah karnımdaki ağrıya uyandim ama bak testimde pozitif çıktı
Senın adına çok sevindim ınsallah bızde görürüz cıft transfer mıydı sızınkıde allah sağ salım kucağınıza almayı da nasıp eylesin bende görür müyüm acaba bı tarafımda çok korku war

Hiç bacağım ağrımadı benim de ya da göğüs ağrısı vs bi şey olmadı günlük hayatta da yorulup bel ağrısı kasık ağrısı üşütünce ne kadar oluyorsa o kadar oldu bende de çalışırken çok yorulup da eve gelince falan,bir tek uykuya meyil oluyor o da zaten progestan yan etkisi
İğnenin de etkısı war okudum mesela dün progestan ıgnenın yan etkılerını adet gıbı aynı ayırt etmek ımkansız beklıcez bakalım bızde buraya yazabılcek mıyız alllahım sen bılıyorsun konuyu sızınde ınsallah degerınız yukselır bugün duam sızınle

Herkese ve size söylemiş olayım bir gram göğüs ağrısı bir gram belirtim olsaydı söylerdim varsada kesinlikle ilaçların etkisi zaten herkesin bünyesi cok farklı kimi kabız oldu kimimiz ishal aynı sekılde üşüme terlemede öyle bazıları 9ay istifra eder bazıları gık demez inanın bünye meselesi herşey hepımızın gönlüne göre olsun 🤲🏻🥰ben şimdi ne kadar desemde bende yaptım halada hiç bisey kesin degıl ama biraz da birbirimizi etkiliyoruz burda sanırım allahım emeklerimizi bosa çıkarmasın kucaklarımızı doldursun sağlıklı hayırlı evlatla🌸🌸
O kadar haklısınız ki, kesinlikle burdan etkileniyoruz orası bir gerçek. Bütün gün kendimizi dinliyoruz bir belirti bulalım diye oysa birinde olan bir belirti bir başkasında yok. Her hamilelik kendine özgü ama biz sabırsızız🙈 Allah yeni yıla girmeden herkesin hepimizin kucağını bebişimizle doldursun, çok amin 🙏

Senın adına çok sevindim ınsallah bızde görürüz cıft transfer mıydı sızınkıde allah sağ salım kucağınıza almayı da nasıp eylesin bende görür müyüm acaba bı tarafımda çok korku war
Evet canım çift transferdi inşallah ikiside tutunmuştur

Kızlar birşey soracağım. Baktım aradım taradım bulamadım formlarda.
Bugün 4. Günüm
Eşim bir saat önce beni korkuttu bayağı sıçradım. (İsteyerek yapmadı)
Rahim yerime kadar sarsıldım. Yada aklım orada diye öyle sanıyorumdur. Korkudan dolayı olumsuz şeyler duyanınız karşılaşanınız var mı ⁉️
Ben transferden sonra covid olmuştum çok kötü öksürüğüm vardı öksürürken ciğerim ağzımdan gelcek diyordum o derece yani çok şükür pozitifi gördüm o yüzden korkmanıza gerek yok içiniz rahat olsun 😊

Aaa benim doktorum yapmadı yasal değil dedi
Ama ben yurt dışında yasıyorum belki ondamda yapmıs olabilir çünkü orada hiç böyle bişey duymadım varsada bilmiyorum
Bundan sonraki kontrollerim doğumun hep orda olur diye yaptıgını düşünüyoeum
Ben sormustum ama biri karsı çıkarsa ne olucak diye bişey olmaz kim napabilirji demişti

X