2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Eki Görüntüle 3020242 merhaba kızlar bugün 3. Testimi yaptım sanki biraz daha koyulaştı yarın kesin kan testi vermeye gidicem
(Hastaneye gidince sadece kan testi vermek istiyorum desem yeterli oluyor demi)
Böyle gördükçe içim gıcıklanıyor benimde yapasım geliyor ama sıkıntı benim daha 2.günüm hayırlı olsun sana haber vermişler anne seninleyiz diye

Bence de belirtiler tamamen psikolojik ya da progestan kullanan herkeste olabilecek şeyler

Böyle gördükçe içim gıcıklanıyor benimde yapasım geliyor ama sıkıntı benim daha 2.günüm hayırlı olsun sana haber vermişler anne seninleyiz diye
İnşallah sende güzel haberler alırsın canım Zaman çok zor geçiyor gerçekten

Ben sürecin başından beri negatif hissediyordum asla yani hissedemedim pozitif bir şey hep öylesine yaptırmışım birinci zaten tutmaz gibi öyle şeyler gördüm ki beyin onu otomatik olarak kabullenmiş ,sürekli acaba tek kalan embriyomuzu koysak yoksa bi daha mı toplatsam diye ikinci transferi düşünüyordum ne zaman yaparız gibi 8.günden sonra leke falan gelmeyince çok hafif umut oldu gibi oldu şu anlık pozitif görünüyor bakalım yani hisler sizi yanıltmasın inşallah düzenli artışım olmuştur da yanılmışım derim o ayrı ama ilk etapta pozitif

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun her süreçte bi zorluk var başta pozitif göremiycem diye korkuyodum şükür testte pozitif gördüm şimdi kan vermek için günümü bekliyorum ama şimdide içimde acaba kimyasal gebelik olabilirmi korkusu var

Kızlar birşey soracağım. Baktım aradım taradım bulamadım formlarda.
Bugün 4. Günüm
Eşim bir saat önce beni korkuttu bayağı sıçradım. (İsteyerek yapmadı)
Rahim yerime kadar sarsıldım. Yada aklım orada diye öyle sanıyorumdur. Korkudan dolayı olumsuz şeyler duyanınız karşılaşanınız var mı

Bence çok güzel bir değer alacaksın bugün, ben inanıyorum Hep duam pozitif görmek değil Allah sonuna kadar sağlıkla gidecek bir hamilelik nasip etmesi ve sağlıkla kavuşmak yönünde. Dilerim ilk pozitiflerini alan herkes sağlıkla, bebeklerine kavuşur

Bi de benim 3-4. gün güğüslerim çok fenaydı aşırı hassastı ve çok şişti. Ondan sonra eser kalmadı, gayet bütün o hassasiyet sona erdi, olmadı mı diyorum

Ben de hep bu şekilde dua ediyorum canım sağlıkla sonuna kadar götürüp kucağımıza alalım inşallah diğer türlüsü daha yorucu İnşallah öyle olur ben de artmıştır diye düşünüyorum bu defa ilk günler o kadar olumsuzdum ki yüksek sesle kendime anne olmak için hazırım vücudum ve beynim senin için hazır seni kabul ediyorum diye telkin veriyordum embriyoları koyarken de çok heyecan yaptım dr kasılma diyor idrar sıkışıksın kasılmamak ne mümkün içimden ne desem dedim aklıma bi şey gelmedi sonra dedim sizi vücuduma kabul ediyorum bebeklerim sizin için hazırım anne olmaya hazırım hani kalbin inanmıyor ama dilin söylüyor tuhaf

Kızlarr bende hep negatiften yanayım adet gıbı hep belırtıler var benımde dün çok aşırı sancım wardı o sekıl uyuya kalmışım mesela ama bugün belırtım fazla yok beyaz şeffaf bı akıntı gördüm yoğundu ama başka da arada kasıklarım agrıyor ıgne batırıyorlar gıbı oluyor dün bacaklarım agrıyordu bılmıyorum acaba bızde sızler gıbı o pozıtıfı gorebılecekmıyız ben hep 2.30 değer gördüm üstünü görür müyüm bılemedım

Bi de benim 3-4. gün güğüslerim çok fenaydı aşırı hassastı ve çok şişti. Ondan sonra eser kalmadı, gayet bütün o hassasiyet sona erdi, olmadı mı diyorum
Herkese ve size söylemiş olayım bir gram göğüs ağrısı bir gram belirtim olsaydı söylerdim varsada kesinlikle ilaçların etkisi zaten herkesin bünyesi cok farklı kimi kabız oldu kimimiz ishal aynı sekılde üşüme terlemede öyle bazıları 9ay istifra eder bazıları gık demez inanın bünye meselesi herşey hepımızın gönlüne göre olsun ben şimdi ne kadar desemde bende yaptım halada hiç bisey kesin degıl ama biraz da birbirimizi etkiliyoruz burda sanırım allahım emeklerimizi bosa çıkarmasın kucaklarımızı doldursun sağlıklı hayırlı evlatla

Canım benimde asırı agrım vardı hatta bu sabah karnımdaki ağrıya uyandim ama bak testimde pozitif çıktı

Hiç bacağım ağrımadı benim de ya da göğüs ağrısı vs bi şey olmadı günlük hayatta da yorulup bel ağrısı kasık ağrısı üşütünce ne kadar oluyorsa o kadar oldu bende de çalışırken çok yorulup da eve gelince falan,bir tek uykuya meyil oluyor o da zaten progestan yan etkisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…