2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar benim transferim 16 şubatta 2 adet 5. Gün embriyosu transfer olmuştu bugün keseyi gördük çok şükür inşallah hepimiz bu süreçleri pozitif ve sağlıklı bir şekilde atlatırız
Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🙏 bu arada 3. İle 5. Gün embriyosu arasındaki fark nedir?

Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🙏 bu arada 3. İle 5. Gün embriyosu arasındaki fark nedir?
Çok teşekkür ederim inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız 💖yumurtalar toplanıp döllendikten sonra bazen embriyonun 3. Gününde bazen de 5. Gününde transfer oluyor. Embriyoyu dış ortamda geliştirdikleri gün sayısı

ben hep google ı kullanıyorum uygulaması var mı gerçekten kadınlar kulübünün. ben hiç göremedim
Play stordan uygulama olarak indirdim ben öyle kullanıyorum ama resim yüklerken Google üzerinden giriyorum

Çok teşekkür ederim inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız 💖yumurtalar toplanıp döllendikten sonra bazen embriyonun 3. Gününde bazen de 5. Gününde transfer oluyor. Embriyoyu dış ortamda geliştirdikleri gün sayısı
Ben de 11 embriyo var ve yarın 5.günleri son durumlarına son kalitelerine bakılacak ve dondurulacak. o zaman bunlar 5.gün embriyosu mu oluyorlar?

Şimdi görüştüm hemşireyle değeriniz güzel dedi 15 ne randevu verdi
8. Gün 262.35
11. Gün 656.1
13. Gün 1.234
Çıktımıı sonucun daha yeni girdim gördüm hadi hayırlı olsun gğzel artıyor kese yide görürsün inşallah 15 inde 😍

2 haftaya kadar hamilelik belirtileri de yüklenir 😄 ya bu gruptaki herkesin o anlarını merak ediyorum acaba kaçımızın ki kız veya erkek ne zaman cinsiyet gösterir ne zaman doğar 🤣
Yaa inşallah 🤲🏼🤲🏼
O anların tadını çıkaracam uzun zamandır bekliyorum 🙈
Bende bende kimin ikiz 🤣🤣oda var

Ben bir kürtaj bir kimyasal bir de kendiliğinden düşük yaşadım. Annelerinin bunca zorluğuna bizim çocuklarımızın seçilmiş güçlü insanlar olması gerekiyo 😅😅
Rabbim bu denemenizi güzel sonuçlandırır inşallah 🤲🏼
Tam tersi olmasınlar da nazlı çıt kırıldım 🤣🤣

X