2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar ya ben kesin negatifim bugun 8. Gün yine idrar testi yaptım bembeyaz😔 ilk denemede pozitifi görünce bunda da görürüm sanmıştım demekki bu deneme başarısız oldu 🤷🏼‍♀️ Pazartesi bi kan vereceğim yine de. Artık 3. Denemeye kaldı işimiz.
Gen testleri nasıl oluyor bizim de artık yaptırmamız lazım sanırım. Ücretleri ne kadar kızlar? Gelişim laboratuvarı nerede? ayguldiyebiri ayguldiyebiri
Canım sonucuna göre hareket edersin. 8.gün idrarda çıkmayabiliyor. Canını çok sıkıyor moralini altüst ediyorsan kan ver yarın. Ben özelde sordum 105 TL kan testi.
Gelişim laboratuvar birkaç yerde şubesi var. Gir internetten bak. Sana yakın neresi diye.
Beta 2 ile başlayan 7 tanesi 1.640 TL
Kanda kromozom eşimle bana 1.100 TL
20 güne çıktı sonuçlar.

Eklentiler

• 6D2139C2-B6E0-4C3C-BA5A-0376223A1CB6.jpeg
    6D2139C2-B6E0-4C3C-BA5A-0376223A1CB6.jpeg
    124,3 KB · Görüntüleme: 34
  • 79784F46-574F-4E00-AF21-669C5360D549.jpeg
    79784F46-574F-4E00-AF21-669C5360D549.jpeg
    105,1 KB · Görüntüleme: 28
Biz de rapor çıkarmadık, bahçecide sürüyor tedavimiz doktorumuzla görüşcez gen testlerini de talep edicez , heralde bahçeci kendi bünyesinde yapıyodur
Bende bahçecideyim canım altunizade Ebru hanım. Ngs sonucum çıkana kadar test sonuçlarım geldi ama doktor çok incelemedi istemedi bile ben önüne koydum. Genetiğe gittiği için ben sonuçlarını biliyorum dedi. Niye istedi onuda anlamış değilim. Acaba sağlıksız embriyo gelirse göreyim diyemiydi.

Canım sonucuna göre hareket edersin. 8.gün idrarda çıkmayabiliyor. Canını çok sıkıyor moralini altüst ediyorsan kan ver yarın. Ben özelde sordum 105 TL kan testi.
Gelişim laboratuvar birkaç yerde şubesi var. Gir internetten bak. Sana yakın neresi diye.
Beta 2 ile başlayan 7 tanesi 1.640 TL
Kanda kromozom eşimle bana 1.100 TL
20 güne çıktı sonuçlar.
Teşekkür ederim doktorumuz da aynı Ebru Öztürk. Pazartesi gideceğim bakalım ne diyecdk

Ben de sabırsızlıkla adetimi bekliyorum🥰 ama tabi doktorum belki sonraki adetini de beklememiz gerekebilir dedi umarım gerekmez 🙄

Kızlar pozitif olanlar 11.gün ya da 12.gün sonuçlarınız kaç çıkmıştı ? Kaç çıkması normal acaba
12. Gün Benim 1160 çıktı ama çok değişken bir durum daha düşük çıkıp gayet sağlıklı gebelik yaşayanlar var bu arada öğle uykumda sizi rüyamda gördüm 🙈 buraya video ayıyordunuz kızlar 4 buçuk haftalık hamileyim diyee gerçekten bilinçaltımdasınız İnşallah hayırlısıyla yarın güzel haberlerinizi alırız :)

Var var el sallıyor 😄🤰 kız o değilde bişey sorucam ben uygulamadan resim yükleyemiyorum Google üzerinden girip dosya yüklüyorum sen nasıl attın bu resmi 🤣🤭
ben hep google ı kullanıyorum uygulaması var mı gerçekten kadınlar kulübünün. ben hiç göremedim

Uğraşmamakla farkında olmadan iyi bişey yapmışız o zmn 🥰 siz naptınız en son idrar testiniz pozitfti inşallah güzel bir değer almışsınızdır 🙏🏻
Tam pozitif değildi silik bi çizgi çıkıyor normalde yarın kan günüm bi fırsat bulursam bı akşam da verebilirim bilmiyorum 🤷🏼‍♀️ çalıştığım için yorucu oluyor ilaçlar ağırlık yapıyor kan vermeye üşendim bir de bi değer varsa sürekli isteyecekler diye tam gününde vereyim diyorum bakalım

Tam pozitif değildi silik bi çizgi çıkıyor normalde yarın kan günüm bi fırsat bulursam bı akşam da verebilirim bilmiyorum 🤷🏼‍♀️ çalıştığım için yorucu oluyor ilaçlar ağırlık yapıyor kan vermeye üşendim bir de bi değer varsa sürekli isteyecekler diye tam gününde vereyim diyorum bakalım
Hayırlı güzel haberleriniz olsun inşallah 🌺🌺

12. Gün Benim 1160 çıktı ama çok değişken bir durum daha düşük çıkıp gayet sağlıklı gebelik yaşayanlar var bu arada öğle uykumda sizi rüyamda gördüm 🙈 buraya video ayıyordunuz kızlar 4 buçuk haftalık hamileyim diyee gerçekten bilinçaltımdasınız İnşallah hayırlısıyla yarın güzel haberlerinizi alırız :)
Yaaa 🥰🥰🥰 ay hadi inşallah 🤩🤩 ne güzel bir rüyaymış hayrolsun

X