2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ahh adamların bu süreçte bizden çektiği😂🙈 En son uyumadan bak aşkım beni de panik yapıyorsun diyodu😬 Hahaha ben de diyebilirim valla senin yüzünden tutmadı diye, inşallah tutar da demem🤭
İnşallah canım inşallah 🤲🏼🤲🏼
Neler demiştim neler valla rabbim affetsin sanki tek suçlu eşimdi 🤣🤣
Halbuki elinden gelen her şeydir yapar 😁😁

Acaba 8 hücreli mi demek isyedi hepsine

Araştırıyorum bende 😄

Embriyo Kalitesi 8/2 ne Demektir?​

Embriyolar 3. Gün değerlendirmede hücre sayılarına, hücreler arasında çap farkı olup olmamasına (hafif, orta, şiddetli) ve embriyo toplam hacmi içerisinde ölü kısım (fragmantasyon) yüzdesine (%5-10, 10, 20, 20’nin üstü) göre sınıflanırlar.

Bunun sonucunda ideal hücre sayısı 7-8 hücre olup, 8 hücreli olması iyi kalite olarak kabul edilir. Bu embriyoda fragmantasyon ve hücreler arasında çap farkı olmaması nedeniyle embriyonun kaliteli olduğunu söyleyebiliriz.

Araştırıyorum bende 😄

Embriyo Kalitesi 8/2 ne Demektir?​

Embriyolar 3. Gün değerlendirmede hücre sayılarına, hücreler arasında çap farkı olup olmamasına (hafif, orta, şiddetli) ve embriyo toplam hacmi içerisinde ölü kısım (fragmantasyon) yüzdesine (%5-10, 10, 20, 20’nin üstü) göre sınıflanırlar.

Bunun sonucunda ideal hücre sayısı 7-8 hücre olup, 8 hücreli olması iyi kalite olarak kabul edilir. Bu embriyoda fragmantasyon ve hücreler arasında çap farkı olmaması nedeniyle embriyonun kaliteli olduğunu söyleyebiliriz.
O zaman hepsi aynı kalitede demekki maşallah kız ne güzel emriyo ların var benimde öule olur inşallah 🤭

Var var el sallıyor 😄🤰 kız o değilde bişey sorucam ben uygulamadan resim yükleyemiyorum Google üzerinden girip dosya yüklüyorum sen nasıl attın bu resmi 🤣🤭
Mesaj yazdıgımız yerin üstünde ufak bi tablo var ona tıklayıp yüklüyosun canım

Benimki de gonalf lerde yap dedim yapmadı şimdi diyor yapiyim istersen bu sefer de ben güvenmedim wpar topar acile gidip yaptırdık 🤣
Benimkiler göbekten di hep kendim yaptım eşim gözlerimi yumardı 🤣🤣🤣 şimdi de progestan dex e başladık yine gözlerini yumuyor 🤣🤣🤣 zaten iğneden korkar 😂😂😂 bende inadına gidip yanında yapıyorum öyle her şeyi tek yaşayamam kusura bakmasın 🤣🤣

O zaman hepsi aynı kalitede demekki maşallah kız ne güzel emriyo ların var benimde öule olur inşallah 🤭
madem öyle ne diye beni uğraştırıyor bu kızanlar yaaa😂😂 inşallah bebeğim kendine güzel bak kuruyemiş avakado yumurta aksatma bak ben diyim tek yaptığım bunlar:)

X