2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

madem öyle ne diye beni uğraştırıyor bu kızanlar yaaa😂😂 inşallah bebeğim kendine güzel bak kuruyemiş avakado yumurta aksatma bak ben diyim tek yaptığım bunlar:)
Şuan yumurta yiyor olmam 🤣 kuru yemiş falan aldım çiğ badem , kabak çekirdeği fındık evde ceviz vardı zaten ama avakado sanki transfer den sonra dedikleri için almadım şimdi de yeniliyor mu ki 🤷 birşey gecikiyorsa daha da güzelleşiyor dur diye biz söz var en güzelini bekliyoruz inşallah 😊

Şuan yumurta yiyor olmam 🤣 kuru yemiş falan aldım çiğ badem , kabak çekirdeği fındık evde ceviz vardı zaten ama avakado sanki transfer den sonra dedikleri için almadım şimdi de yeniliyor mu ki 🤷 birşey gecikiyorsa daha da güzelleşiyor dur diye biz söz var en güzelini bekliyoruz inşallah 😊
Ye ye ohh şifa olsunn canımm:) valla ben opü öncesinde de transfer sonrasında da yedim ara ara yumurta kalitesi içinde faydalı diye biliyorum içinde omega 3 falan bulunuyır ya faydalı yağlar. e vit falanda var içeriğinde yiyebilirsen ye arada sen.aynen canım hayırlısı ile bizde güzel haberleri alacağızzz🤲🏻🤲🏻

Hersey degısebılır ama bız çok sabırsız ınsanlarız ıste bana bak 2.günde test yapmaya başlanır mı adama gülerler 😂😂ınsallah bebısın senınledır
Benim ikinci günüm 🤣🤣 elimde çok test var bol bulunca 🤣😆😆

Eklentiler

• 27B56C38-1FB3-428B-899F-73243CDD2F91.jpeg
    27B56C38-1FB3-428B-899F-73243CDD2F91.jpeg
    257,1 KB · Görüntüleme: 62
Ye ye ohh şifa olsunn canımm:) valla ben opü öncesinde de transfer sonrasında da yedim ara ara yumurta kalitesi içinde faydalı diye biliyorum içinde omega 3 falan bulunuyır ya faydalı yağlar. e vit falanda var içeriğinde yiyebilirsen ye arada sen.aynen canım hayırlısı ile bizde güzel haberleri alacağızzz🤲🏻🤲🏻
Alayım onu da omega 3 içinde somon da yüksek değerde var diye 280 lira verdim içim gitti 🤣🤣 ne lazımsa onu yicez mecbur 😁

X