2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

iyiyim çok şükür ya beklemeye başlayacağım şimdi..
Valla ne zaman gelir adetim bilemiyorum ki şimdi bu regl kanaması mıydı yoksa ilaçları bıraktım yeniden kanamam olur mu? bekleyip göreceğim
Sen kan verdin mi hıc bu kanamadan sonra acaba kanın rengi nasıldı belkı yerleşme kanaması olamaz mı acaba

Sen kan verdin mi hıc bu kanamadan sonra acaba kanın rengi nasıldı belkı yerleşme kanaması olamaz mı acaba
verdim verdim 8. gün başladı o zaman verdim çıkmadı dün test günümdü verdim yine çıkmadı.. bildiğin kanama regl kanaması oldu

verdim verdim 8. gün başladı o zaman verdim çıkmadı dün test günümdü verdim yine çıkmadı.. bildiğin kanama regl kanaması oldu
Ah keşke yerleşme kanaması olsaymıs benim de anlamadığım en ıyı kalıtede olanı koyuyorlar ama işte olmayınca olmuyor demekkı

Ah keşke yerleşme kanaması olsaymıs benim de anlamadığım en ıyı kalıtede olanı koyuyorlar ama işte olmayınca olmuyor demekkı
yok canım ya öyle bir şey değildi maalesef baya kanamaydı ama ona rağmen pozitif olma olasılığı varmış öyle dediler..nasip kısmet bende olmadı bir arkadaşta oldu mesela pozitif gördü maşallah.

Ben de eşime kızdım ama adamın da suçu yok. Yol karanlık ve 1 gün önce olmayan yere kasis yapılmış ne bilsin🤷🏻‍♀️ Evet doktorlar öyle diyor embriyo sağlıklıysa pamuk ipliğine bağlı değildir zaten biz evham yapıyoruz. Çok emek verdiğimiz için😔 Ben de bu transferde çok daha rahat davrandım, 3. günden itibaren dışarı çıkmaya başladım.
Ah eşimde aynısı demişti bende ona dikkat edeceksin diye çıkışmıştım 🤣🤣 ama o zamanlar ilaçlarda tavandı😂 daha sonra ben senin yüzünden tutmadı diye bile demiştim töbe 😬😬
Malesef o kadar emek o kadar ağır acı 😞
Kafamız rahat olsa gerisi çok güzel halloluyor

149D0CD5-DE0F-454B-B9CC-726C73F80974.jpeg
kızlar varmı sizde görüyomusunuz 😂

Şuan salak gibiyim sanki hiçbişey olmamış gibi hiç böyle hayal etmemiştim fotosunu atıyım belki sadece benim gözüme görünüyodur
:)) ama çok erken canım ben 5. günde nasıl görebiliyorlar yada çıkıyor hala anlamadım ama demek ki herkesin değişiyor yapısı:) at bakalım bi ama 2 gün sonra bidaha yap koyulaşma var mı ona bakarsın

Ah eşimde aynısı demişti bende ona dikkat edeceksin diye çıkışmıştım 🤣🤣 ama o zamanlar ilaçlarda tavandı😂 daha sonra ben senin yüzünden tutmadı diye bile demiştim töbe 😬😬
Malesef o kadar emek o kadar ağır acı 😞
Kafamız rahat olsa gerisi çok güzel halloluyor
Ahh adamların bu süreçte bizden çektiği😂🙈 En son uyumadan bak aşkım beni de panik yapıyorsun diyodu😬 Hahaha ben de diyebilirim valla senin yüzünden tutmadı diye, inşallah tutar da demem🤭

X