2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Pozitif arkadaşlar sorum sizlere. Akıntınız varmı acaba? Kuruluk normal bir durum mu? Hamileliğin en büyük belirtisi akıntı diyorlar ama ben iyice kurudum yani normalde bile akıntısı olan biriyim bu durum çok canımı sıkıyor. Bir terslik olabilirmi? Araştırıyorum ama net bir cevap bulamadım hala. Hepinizde akıntı varmı?
Herkeste illa akıntı olcak diye bir şey yok bence, her vücut her bünye farklı. Bunları düşünüp enerjini düşürme😉 İlk hamileliğimde hiç ama hiç mide bulantım yoktu. Annemin ise tüm hamilelikleri berbat bir bulantı ile geçmiş. Durup durup doktora benim niye bulantım yok, yolunda gitmeyen şeyler mi var diye soruyordum🤭 Her gebelik kendine özeldir, ne kadar şanslı olduğunun farkında değilsin diyodu bana 🙈

Kız hıcbısey yok can yakmıyor kı wala bak ben kefılım alıştım ben yapmaya kendı kendıme konserden destek almadım Wala ınsallah tutar
İlk vurulduğumda canımı yapmazsa yapabilirim ama yanınca enjekte edemiyorum hatta iğneyi batıramıyorum kalın geliyor ucu 🙈

İlk vurulduğumda canımı yapmazsa yapabilirim ama yanınca enjekte edemiyorum hatta iğneyi batıramıyorum kalın geliyor ucu 🙈
Evet ılk baktığında ınsan kendi kendıne nasıl ıgne yapacak dıye düşünüyorsun ama ınankı gıt acıle ne bılım sağlık ocağına hep zaman kaybı gerçekten acısı yok ınan evet ılkını yaparsan gerısı gerçekten gelıyor yaa bız anne adayları çocuğumuz ıcın nelerı yapıyoruz nelerden vazgeçiyoruz ama ınan varya sonunda onu kucağına alıcan hıssı varya o ıgnrnın yanında hıcbırseu kalıyor

Kızlar gunaydın 9.günden selam herkese hiç belirtim yok benım hatta aksine her zaman kabızlıktan yakınırım transferden beri günde 3defa tuvalete çıkar oldum bugünde karın agrısıyla zor yetıstım haplar kabız yapıyordu sözde ters gıden biseyler mı acaba yoksa ben mi sacmalıyorum 🥲

Evet ılk baktığında ınsan kendi kendıne nasıl ıgne yapacak dıye düşünüyorsun ama ınankı gıt acıle ne bılım sağlık ocağına hep zaman kaybı gerçekten acısı yok ınan evet ılkını yaparsan gerısı gerçekten gelıyor yaa bız anne adayları çocuğumuz ıcın nelerı yapıyoruz nelerden vazgeçiyoruz ama ınan varya sonunda onu kucağına alıcan hıssı varya o ıgnrnın yanında hıcbırseu kalıyor
İğnenin acısını vurulduktan sonra bile unutuyor um ki dediğin gibi onun için herşeyi yapıp katlanıyoruz inşallah yıllar sonra gülümseyerek bakarız şuanki hallerimize 😊

İğnenin acısını vurulduktan sonra bile unutuyor um ki dediğin gibi onun için herşeyi yapıp katlanıyoruz inşallah yıllar sonra gülümseyerek bakarız şuanki hallerimize 😊
Insallahhhhh burda bız gıbı bebek sahıbı olmak ısteyen herkes umarım kucakları dolu dolu olur o anı yasamak ıcın herseyı yaparım herseye katlanırım hele bı tutunsun bana sıkı sıkı

Kızlar gunaydın 9.günden selam herkese hiç belirtim yok benım hatta aksine her zaman kabızlıktan yakınırım transferden beri günde 3defa tuvalete çıkar oldum bugünde karın agrısıyla zor yetıstım haplar kabız yapıyordu sözde ters gıden biseyler mı acaba yoksa ben mi sacmalıyorum 🥲
Herkes te farklı bi reaksiyon gösteriyor demekki 🤷 hiç transfer olmadığım için bilgim yok ama belirti aramaman gerektiğini biliyorum inşallah güzel sonuçlar alıcan korkma 😊

Herkes te farklı bi reaksiyon gösteriyor demekki 🤷 hiç transfer olmadığım için bilgim yok ama belirti aramaman gerektiğini biliyorum inşallah güzel sonuçlar alıcan korkma 😊
Ya inşallah dilerim herkes bebeğine kavuşur gün yaklaştıkça korkularım artıyo belirti aramayayım dıyorum sonra kendimi belirti ararken buluyorum 😬 ben test yapamıcam sanırım 😂

Herkeste her şey aynı olmuyordur bence. İlk transferimde zerre kabızlığım olmadı bunda da onca suya rağmen hep kabızlığa yatkınım ☹️ Bende 3. gün çok yoğun bacak ağrısı ve göğüs ağrısı vardı. Dokunamıyordum göğüslerime, şimdi hiçbiri yok 🤷🏻‍♀️

kızlar selam opudan sonraki gün embriyologlar genelde arayıp döllenme ile alakalı bilgi veriyorlar mı beni henüz arayan olmadı meraktan ölücem :)

kızlar selam opudan sonraki gün embriyologlar genelde arayıp döllenme ile alakalı bilgi veriyorlar mı beni henüz arayan olmadı meraktan ölücem :)
Evet verıyolar ararlar Merak etmeyin öğlene kalmadan gun gun arayıp bılgı verıyolar

arıyorlar evet:) benim 11 gibi aradılar hep toplanma saatine göre bence tam 24 saat dolmasını bekliyorlar. Kaç tane toplandı sizden:)

Kız nasıl oldun nısan kaç gıbı başlıyorsun
iyiyim çok şükür ya beklemeye başlayacağım şimdi..
Valla ne zaman gelir adetim bilemiyorum ki şimdi bu regl kanaması mıydı yoksa ilaçları bıraktım yeniden kanamam olur mu? bekleyip göreceğim

Herkeste her şey aynı olmuyordur bence. İlk transferimde zerre kabızlığım olmadı bunda da onca suya rağmen hep kabızlığa yatkınım ☹️ Bende 3. gün çok yoğun bacak ağrısı ve göğüs ağrısı vardı. Dokunamıyordum göğüslerime, şimdi hiçbiri yok 🤷🏻‍♀️
Belkide kuruntu yapıyorum bilmıyorum göğüs agrım falan hiç yok zaten bacaklarım bi kaç gün agrıdı o kadar 😒

X