2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Göbekten olan iğnelerimi eşim yapıyor, kalçadan olanı acilde yaptırıyorum

Ryamm ilk randevun ne zaman ,beni ilk 6.gün çağırmıştı çok geç gelmişti bana hatta doktorla bir gerildik orada bir daha da düzelmedik

Arkadaşlar selam 8 martta transferim olacak inşallah, progestan fitil günde 3 defa kullanıyıfhm sabah öğle akşam ama iş güç derken tam 8 saatte bir kullanamıyorum. Mesela bugun 8 - 17 - 23 gibi kullandım. Siz nasıl kullanıyorsunuz?

Ben hep kafama göre kullandım antibiyotik tarzında değil neticede siz yine sorun hemşirenize isterseniz ama günlük hayat içerisinde saatinde almak çok zor ,ben bazen sabah uyanıp 6 gibi sonra okul çıkışı 4 gibi en sın gece 12 falan bazen 9 gibi yine 4 ve gece bugün mesela unutmuşum bambaşka saatlerde aldım,progestan fazlalığının bir yan etkisi yokmuş diye okumuştum tabi saat arası yakın da olsa sıkıntı olmaz herhalde mantıken

İnşallah bebişinizi alıp gelirsiniz
Bende günde 3 kere
Sabah 10
Akşam 6
Gece 2
Olarak kullanıyorum bazen sabah geç kalınca 1 er saat erteliyorum mesela bu geve 3

Merhaba benide listeye ekler misnizz ??
25 yaşındayım ali rüştü ergür doktorum 8 martta transferim olucak 5. Gün embriyosu

Merhaba benimde 8 martta transferim var

Pozitif arkadaşlar sorum sizlere. Akıntınız varmı acaba? Kuruluk normal bir durum mu? Hamileliğin en büyük belirtisi akıntı diyorlar ama ben iyice kurudum yani normalde bile akıntısı olan biriyim bu durum çok canımı sıkıyor. Bir terslik olabilirmi? Araştırıyorum ama net bir cevap bulamadım hala. Hepinizde akıntı varmı?

Ovulasyonla dene kıpkırmızı çıkınca oluyor ben ilk öyle öğrenmiştim ilk gebeliğimde ama silik olmayacak
Yaaa benim de aklımda ovülasyonla ilgili bi şey kalmış ama evden çıkıyorum artık geçti bugün de böyle gizemli olsun zaten ya bu gece ya da yarın test vereceğim inşallah güzel bir sonuç çıkar da hiç gerek kalmaz bir daha böyle şeylere

Heyecanla bekliyoruzzz belirtin var mı hiç

Heyecanla bekliyoruzzz belirtin var mı hiç
Yok canım hele göğüste dolgunduk vs hiç yok sadece progestan sonrası karnım şişiyor kabızlık vs oluyor,bir de bel ağrısı falan ama onlar da hep okul çıkışı eve gelince çok yoruluyorum o yüzden normalde hiçbir şey yok,akıntı da fitilden dolayı oluyor ara ara vajinada adet olacakmış gibi yanma oluyordu o da çok olmuyor artık kısaca eğer pozitifse testten başka anlaşılmaz bence gerisi kendimizi dinlememiz

Ryamm ilk randevun ne zaman ,beni ilk 6.gün çağırmıştı çok geç gelmişti bana hatta doktorla bir gerildik orada bir daha da düzelmedik
Beni da 6. Günü çağırdı yanınds gelirken cetrotide tı getir demedi acaba ben götürsem mi ya korkuyorum onu yaptırmaya

Beni da 6. Günü çağırdı yanınds gelirken cetrotide tı getir demedi acaba ben götürsem mi ya korkuyorum onu yaptırmaya
Hımm istersen sor hemşireye ona göre karar verirsin Bir şey olmayacak bence biraz kızarıp geçer inşallah

Bıdaha kı ay mı gıdıyorsun sımdı canım adet zamanı çağırmıyor yanı ıgneyı nıye getırcen kı muayene edıp rahım kalınlastırmak ıcın ıgne ılac onu verıyolarmıs sonra transfer

Hımm istersen sor hemşireye ona göre karar verirsin Bir şey olmayacak bence biraz kızarıp geçer inşallah
İnşallah ama her şekilde hastahane de vurdurucam zaten orda olmazsa burda covit meselesini de sordum olurda pozitif çıkarsan iptal etmiyoruz ona göre önleminizi alıp topluyoruz dedi valla geçen sefer milletten kaçmıltım evden bile çıkmıyordun covit pozitif oldu bu seferde herkesle görüşüyorum bakalım nolcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…