2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Haklısın canım inşallah güçlü olan içimdeki embriyo tutmuştur

Kızlar cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Geçenki gebeliğimde 7. gün çıkınca bunda da çıkar sanmıştım çıkmayınca yok diye düşünüyorum aslında amacım silik de olsa gördükten sonra kan için 12. Günü beklemekti, kafamın rahatlamasıydı. Ama ne yazıkki erken üzüldüm artık çıkmayacak diye pes ettim evet 5. 6. Gün yaptığım testler üzmedi ama bu üzdü geçenki tecrübeden dolayı.

Bizler aceleciyiz işte sabretsek herşey olacağına varıyor da oda maalesef pek mümkün olmuyor bu dönemlerde insan yeterince sağlıklı düşünemiyor

Yani ben yapsam da çıkmazdı şu an silik de olsa var öyle düşünün çok erken üzülmek için gerçekten her hamilelik birbirinden farklı

Kızlar asla erken saatte progestan içmeyin çok fenayım bayılacak gibiyim ama bayılmıyorum kafam sürekli bi o yana bi bu yana düşüyor duş almam lazım ama cesaret edemiyorum esnemekten bi hal oldum arkadaşım gelmişti fitil alamadım fenayım gözümü açamıyorum.

Benimki tek olacak İnş tutar.. Bundan sonrakiler çift embryo olarak dondurulmuş
2. transferde inşallah sımsıkı tutunur bana da bebeğimmm
ayy hadi dualarım seninle canım al gel inşallah..tek mi çift mi?çok heyecanlı:)

Agızdan almayı pek tavsiye etmiyolar bikere almıştım bayılcam sandım aman aman doktor dedi cok yan etkisi oluyomuş o yüzden alttan devam ama tabi şuan benim dondurulmuş oldugu için iğne direk

Tatlı bi sersemlik veriyor duş falan alma etkisi yok çünkü yaklaşık 1 saat sonra toparlıyorsun yavaş yavaş dikkat et

Hadi yaa o kadar Ben de sabahki fitili kurumda yapmak yerine ağızdan alsam diyodum. Demek fenalaşırım işte

Annemden eve dönüyorduk her zamanki yolda eşim basarken kasis yapılmış meğer karanlıkta görünmüyor da. Allahım bir zıpladık inanamazsınız Günlerdir sarsılmayım diye o kadar dikkat edip en kötüsüne yakalanmamız Çok korktum inşallah bişey olmamıştır diye dua ediyorum

Yatıp dinlenin fena vurmuş, duşa falan girmeyin sakın aman diyim

Hadi yaa o kadar Ben de sabahki fitili kurumda yapmak yerine ağızdan alsam diyodum. Demek fenalaşırım işte
Geçen gece bana dokunmadı iki kere aldım ama bu sefer abartmıyorum asla otıramadım bile ancak gözüm açıldı lavobaya bilr gidemedim ne kolum ne kafam kalkıyordu çok kötü yani üçüncü bu aslnda neden böyle oldu anlamadım hemşire bana kesin alma demişti çok netti o konuda haklıymış gece alıpmyatınca anlamamışım

Ben de bugün geç kalmamak için en sağdan yavaşla gideyim diyordum ışık yandı en sağda öyle bi çukur varmış ki sol da dopdoluydu geçemedim mecburen çok yavaş geçtim üstünden illa sarsılıyor araçla yapacak bi şey yok inşallah bi şey olmamıştır o kadar dikkat ediyoruz

Kızlar bu transfer sonrası kullandığınız iğneler (progesteron vs) hazır iğne mi yani direkt vurulabiliyor mu yoksa toz su karıştırıyor musunuz merional gibi?birde kalçadan olan iğneyi nasıl yapıyorsunuz?hastaneye mi gidiyorsunuz?

Hazır iğne kuzum göbekten progestoron yada kan sulandırıcı. Kalçadan olanda progestan ama herkese verilmiyor verilenlerde eşiniz yapabilir diyor doktorlar ama ben hastanede yaptırdım. Sıkıcı bir iğne çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…