2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Zaten negatif olunca o adette hemen başlanmıyor. 1 ay ara oluyor 2. adetinle başlıyorsun. Sanırım ilaçların etkisinin geçmesini bekliyorlar

Doktorum aradı şimdi,
Çok üzüldüm diyor dedim hocam demeyin ben de üzülüyorum siz öyle dedikçe. Hiç endişelenme 8 tane daha embriyon var o bebek gelecek diyor, ay dedim inşallah:))
Yaaa ne güzel bir doktor böyle demesi bile o kadar önemli ki demek ki embriyoların iyiymiş sana kalite söylememişler ama bu demek oluyor ki geride de bomba gibi embriyoların var ki gerçekten çok güzel bir sayı 8 tane

Doktorum aradı şimdi,
Çok üzüldüm diyor dedim hocam demeyin ben de üzülüyorum siz öyle dedikçe. Hiç endişelenme 8 tane daha embriyon var o bebek gelecek diyor, ay dedim inşallah:))
İnşallah İyi düşünücez ve iyi olucak öyle inanalım hepimiz

aynen çok tontiş biri ya :) diyorum ki yani nisan mı diğer adetin nisan mı hesapla işte adet olunca 2.gün gel beklşyorum diyor ahahahaha.

Ay inşallah kendimi de bomba gibi hazırlayayım ben mod olarak yine yükselteyim. kız şimdiden heyecanlandım hee bak kalbim pır pır o zaman bu kadar heyecanlanmamıştım korku vardı şimdi süreci biliyorum daha hazırlıklı ve bilgiliyim ya inşallah alacağımm çok sağol kuzum ya inşallahhh

Doktorum aradı şimdi,
Doktor un motivasyon unu harika o bebeler hele bi doğsun ondan sonra gösterices onlara dünya kaç bucakmış

Nisan sonu seni da yazcaz gebe diye

Doktor un motivasyon unu harika o bebeler hele bi doğsun ondan sonra gösterices onlara dünya kaç bucakmış
Nisan sonu seni da yazcaz gebe diye
evet yaa sağolsun valla içim rahatladı inan ki o öyle diyince:)) hahahaha valla onın ısırılmadık yeri kalmayacak bi gelsinde onla

yaaaa inşallah kuzum inşallahhh girelim şu pozitif tabloya bizde inşallah

Kızlar şimdi ben bu progestan fitili 4 kez kullanacakmışım. 6 saatte bir dediler ama çok dikkat ediyo musunuz saate?
Bana da 4 kez dedi ama sabah akşam dedi saat belirlemedi ben bi kalktığımda bide yatarken kullanırım. Canım seninde gazın varmı?

İnş sizinki tutunacaktır. Bebeğinize sım sıkı sarılın..
Benim 2.transfer… yarın saat 1 gibi olacak inş

Bana da 4 kez dedi ama sabah akşam dedi saat belirlemedi ben bi kalktığımda bide yatarken kullanırım. Canım seninde gazın varmı?
Aaa bana niye 6 saatte bir dediler acaba. Birini okulda almak zorunda kalıcam soru olucak:/ biraz gaz var bende de canım .Ama aşırı rahatsız edici değil.

Kızlar geriye hiç embriyom kalmamış benim şuan sadece ikinci kalite 3. Gün embriyom var o da transfer edilen 8 hücreli kendimi çok kötü hissediyorum yaşımız 23 tü benim bi sorunum yoktu 8 i döllenmişti eşimin sperm DNA hasarı yüksek çıkmıştı yani hasarlı sperm ben ona bağladım sizin düşünceniz nedir kafayı yicem ya

Aaa bana niye 6 saatte bir dediler acaba. Birini okulda almak zorunda kalıcam soru olucak:/ biraz gaz var bende de canım .Ama aşırı rahatsız edici değil.
Bana okuldan sonra al dedi hemşire ben okulda bir öğünü içeyim dedim yok dedi baş dönmesi vs yapıyormuş ,o yüzden eve gelince alıyorum diğerini zaten gece yatarken bayağı vakit giriyor araya sıkıntı olmaz bence

İnsan önce bi şoke oluyor ama geçiyor önemli olan o bi tane yumurtanın tutması zaten belki dondurulmuşa gerek kalmayacak öyle düşünün benim de bir tane var dondurulmuş ama şimdi diyorum gerek yokmuş aslnda

Kızlar bugün hemşirelerden biri aradı sonuç sormaya bir de sıkıntı var mı diyor dedim cumartesi demiştiniz 12.gün ha diyor ben heyecan yaptım ya ben de dedim heyecanlıyım ama cumartesi öğreneceğiz acaba içten içe yap mı demek istedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…