2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Valla 2 gündür koşturmaca içindeyim. Bikat in bir kat çık. Ayın ilk haftası en yoğun dönemimiz. Allaha emanet artık Doktorum da aynı şeyi söylemişti embriyonun düşmesi senin gündelik hayatında yaptıklarınla ilgili değil, tamamen embriyo ile ilgili dedi

Ben önceki denemelerimde kabız olmadım. Tutundu da ama ileriye götüremedim. Sağlıksız embriyoyu vücut istemedi.
Özellikle ıkınmayın kabız olmayın dikkat edin diyorlar. Sana birşey demek istemedim moralini de bozmak istemedim çünkü elinde olan birşey değildi. Rabbim nasip ederse her türlü olur dedim.

yok canım ben de bir şey demedim,üzülmedi yada kırılmadım..fikrini söyledin çok normal bir şekilde...yani kabız olup gidecekse zaten ne yapsam durmaz o bende o düşüncedeyim..nasip kısmet.. onlar bile umutluydu kanamam olmasına rağmen birde ama olmadı..kesinlikle rabbim nasip ederse diyorum ya hoplasamda zıplasam da olur tutunur.. sağlıklısını versin rabbim 2. deolacak inanıyorum ben

Kızlar şimdi ben bu progestan fitili 4 kez kullanacakmışım. 6 saatte bir dediler ama çok dikkat ediyo musunuz saate?

Kızlar şimdi ben bu progestan fitili 4 kez kullanacakmışım. 6 saatte bir dediler ama çok dikkat ediyo musunuz saate?
ben fitil değil iğne kullandım ama hep aynı saatte vuruldum. aksatmadım gerçi fark etmedi ama :) sen yine de çok aksatmamaya çalış bence

Bana saat 10.00 ve akşam 22.00 olarak verildi. Saatlere dikkat edin demişti hemşire, değerlerinizi hep aynı seviyede istiyoruz. Atladığınız zaman değerlerde değişiklikler olabilir demişti

aynen canım benim rabbim büyük inşallah her şey güzel olacak allahın izniylee.. ben hiç negatif düşünmüyorum rabbimin bildiği vardır, o yüzden çok şükür yine buna da şükür.
Ben artık negatif düşünüyorum… Ama tüp bebek tutmayacak diye değil.. Doktorun gözden kaçırdığı birşey var ve gene negatif alacağım diye…
O ruh halinden de çıkamıyorum. Yarın transfer var ama heyecanlı ve istekli değilim.. Bilmiyorum. Rabbime bıraktım olursa olur olmazsa zaten şaşırmayacağım

Ben prospektüs okudum.. sabah bir akşam 2 olduğunda etkisi en iyi öyle çıkıyormuş.
Doktor ile görüşmüştüm. Gündüz işte kullanmak istemiyorum diye.. Akşam kullanmanızda mahsuru yok dedi..
Gece yatmadan alınca akıntı çok az oluyor.. Öbür türlü gün içinde hemen atılıyor zaten..
Sabahkini fe sabah 6 da alarm kurdum çalar çalmaz hemen yapıyorum sonra yatıyorum 7 de kalkıyorum. Her iki durumunda çok faydasını gördüm..

Bence bir ay ara vermek çok mantıklı ben peş peşe sevmiyorum hem psikolojik açıdan hem sürekli ilaç vs tekrar vücut toparlanmadan gibi geliyor yoruluyor yani yumurtalar bile olmazsa ben de 1-2 ay aradan sonra transfer olurum diye düşünüyorum

evet yani o da olabilir benim ilk denemem o yüzden çok takılmadım ama ekstra birşey sunmazsa bundan sonra takılabilirimm bilmiyorum.. senin kaçıncı denemen canım.. ay yarın mı transfer anamm sana dua edeceğim rabbim bu sefer sımsıkı tutunmasını sağlıkla büyüyüp kucağına gelmesini nasip etsin inşallah..evet haklısın bak aslında o kafada olup kendini yıpratmamakta iyi bende mesela olursa olur olmazsa şaşırmam diyorum artık..

aynen canım zaten daha yeni çok yeni bunun peşine olmaz vücut kaldırmaz. şimdi bunu adet olarak mı baz alacağım 27 sinde kanamam başladı mesela 30 günde oluıyorum martın sonunda olurum diye düşünüyorum 1 ay geçiyor o zaman başlayacağım yani di mi doğru anlıyoırum:)) sen inşallah pozitifi alacaksın ve bir daha gerek kalmayacak hocam:)

Ben edemiyorum saate söylemiştim hemşireye de evde olmadığım için gün içinde dışarda fitil şeklimde alamam dedim yine de içme dedi eve gelince yaparsın demişti ben de ona göre yapıyorum eve ne zaman gelirsem

Benimde dondurulmuş transferdi 13.gün hcg ile birlikte progesteron da baktı doktor ve iğneye başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…