2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İlaç kullanırken ovülasyonla takip önerilmiyor ama bildiğim kadarıyla ,her türlü zaten çatlaması gerekmiyor mu yumurtlama oluyot iğnelerle ilaçlarla çatlatma iğnesi yapıyoruz ,yumurta büyütmek için ilaç kullanıyoruz vs
Yok hayır ben tedavıye başlamadan önce evde kendim takıp edıyordum yumurtlamaya o zaman o değeri görmüştüm ıgne kullanmadan ama olmamıstı

Hanımlar merhaba. Bizim de bu ay ikinci denemeniz ovülasyon testi yaptım 24 şubat yani 12. Gün pik oldu 13. Gün yine çift çizgiydi ama gece 00.00 da silikleşmeye başladı 12-13-14. Günleri değerlendirdik şu an 19. Günümdeyim Progesteron 10.6 çıktı ama beta hcg negatif adetime 8 gün var sizce yok mu gebelik yoksa erken mi bakmışım. Sol alt yumurtlalığımda bir his var sadece başka belirti yok
Canım burda tüp Bebek transfer i olanlara bile doktor 12. Gün test yapın diyor senin adetine daha 8 gün var acele etme bence günün gelince yap hemen çıkmaz çünkü 😊

39 yaş , 0,34 amh düşüklüğü ve endometriosiz, ilk deneme, 2 adet 3.gün dondurulmuş embriyo, tüp tıkanıklığı ve endometriosiz nedeniyle operasyon 27 Ocak, 1 ay dinlenme , transfer bekleniyor
Yazıyorum 😊

sağol bebiş aynen sarsmadı he üzüldüm evet ama o kadar bi anlık zaten biliyordum baksana dalga geçiyorum kendimle napayım yaniii😂 inşallah 2 ve son olur rabbim daha fazla uğraştırmaz🙏
Yani ne diyeyim bilemedim. İnşallah bir daha ki sefer. Baştan bilmek gerçekten çok daha iyi. Sen kabızlıkmı çekiyordun ıkınma falan. Yanlış mı hatırlıyorum. Ondan mı olmadı diye düşünüyorum da.

Yani ne diyeyim bilemedim. İnşallah bir daha ki sefer. Baştan bilmek gerçekten çok daha iyi. Sen kabızlıkmı çekiyordun ıkınma falan. Yanlış mı hatırlıyorum. Ondan mı olmadı diye düşünüyorum da.
aynen canım başta olması iyi tabi ki.. evet inanır mısın benimde aklıma o geldi ama onunla ilgili değildir tutunduysa tutunur onunla düşecekse zaten bir şekilde düşer falan dediler. ay bilemiyorum doktor bir dönse bakalım ne dicek.

Doktorlar olmamasının sizinle hiçbir alakası yok diyor böyle düşünmeyelim bence eğer embriyo sağlıklı olsaydı kabızlıkla falan bir şey olmazdı diye düşünüyorum tabi ki gidip hani çok ağır spor yapsak,ağır kaldırırsak saatlerce yolculuk yapsak vs neyse de bu tarz şeylerle alakalı dğeil diyorlar 🤷🏼‍♀️

Doktorlar olmamasının sizinle hiçbir alakası yok diyor böyle düşünmeyelim bence eğer embriyo sağlıklı olsaydı kabızlıkla falan bir şey olmazdı diye düşünüyorum tabi ki gidip hani çok ağır spor yapsak,ağır kaldırırsak saatlerce yolculuk yapsak vs neyse de bu tarz şeylerle alakalı dğeil diyorlar 🤷🏼‍♀️
aynen bence de canım kesinlikle katılıyorum. yani millet yeri geliyor hopluyor zıplıyorda düşmüyor..dediğin gibi kaliteli değil demek ki yeterince.

Embriyoları koydukları yer böyle içeride bayağı çalılık gibi bir yer hemşire bana öyle demişti orda tutunmaya çalışacak açıkçası demişti dıştan birçok şeyden etkilenmiyor tamamen embriyoya bağlı falan filan işte

Embriyoları koydukları yer böyle içeride bayağı çalılık gibi bir yer hemşire bana öyle demişti orda tutunmaya çalışacak açıkçası demişti dıştan birçok şeyden etkilenmiyor tamamen embriyoya bağlı falan filan işte
bence de katılıyorum sana canım bende..

bence de katılıyorum sana canım bende..
Onlara inanmak istiyorum bilmiyorum bu kadar emek veriyoruz bizden kaynaklı bir şey olmamalı 😀 yok yukarıya uzandık yok eğildik kalktık falan bunlara takılacak olursak eyvah yani yine elden geldiğince dikkat etmek lazım ama özellikle çalışan insanların bir fanusta yaşıyor gibi aşırı özen göstermesi çok mümkün değil

Onlara inanmak istiyorum bilmiyorum bu kadar emek veriyoruz bizden kaynaklı bir şey olmamalı yok yukarıya uzandık yok eğildik kalktık falan bunlara takılacak olursak eyvah yani yine elden geldiğince dikkat etmek lazım ama özellikle çalışan insanların bir fanusta yaşıyor gibi aşırı özen göstermesi çok mümkün değil
ya canım yani hamile olduğunu bilmeden bence bir sürü insan kabızda olur işte yapar olacağı varsa olur tutunmayacaksa 3 ay da yatsa tutunmaz ben ona inanıyorum😀

Onlara inanmak istiyorum bilmiyorum bu kadar emek veriyoruz bizden kaynaklı bir şey olmamalı 😀 yok yukarıya uzandık yok eğildik kalktık falan bunlara takılacak olursak eyvah yani yine elden geldiğince dikkat etmek lazım ama özellikle çalışan insanların bir fanusta yaşıyor gibi aşırı özen göstermesi çok mümkün değil
Yanı o ımkansız bır şey yok onu yapma yok bunu yapma ohooo yürüme kan dolaşımı nerdeee 😂

Asistanı ile görüştüm çok üzüldüm, benim ümidim vardı dedi bazı hastalarımızda regl kanaması olsa da kanamayla gebelik devam edebiliyor dedi..1 ay bekleyelim diğer adetiniz ile devam edelim dedi. yarında olan embriyolar ile ilgili kalitesine bakacak haber verecek.

Asistanı ile görüştüm çok üzüldüm, benim ümidim vardı dedi bazı hastalarımızda regl kanaması olsa da kanamayla gebelik devam edebiliyor dedi..1 ay bekleyelim diğer adetiniz ile devam edelim dedi. yarında olan embriyolar ile ilgili kalitesine bakacak haber verecek.
Herkesın ümidi war ama ıste olmayınca elden bısey gelmıyor bakalım ne dıcekler haberdar et bızıde

X