2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Amin inşallah sonuçlarımızı paylaşalım.olurmu umarım hepımızın kucakları dolar taşar
Tamam canım zaten yazıyoruz buraya sen yaşını doktorunu kaçıncı tranferin ve test gününü sebebinide yaz Ryamm arkadaşımız senide listeye eklesin listeyi ilk sayfadan görebilirsin oradan bak hamile olanları felan görebilirsin

Rabbim gözünden damlayan her göz yaşının sebebini mutluluktan yapsın inşallah
Bekletmeden devam ederse önümüzdeki ay bizimlesin inşallah

Yaş 30 doktorum Ali Rüştü Ergür 1.transferim test günüm 13 Mart sebepsız ınfertili denılıyor galiba

Doğru senin kanınla ilgili bi sıkıntı vardı korkma inşallah sağ sağlim doğacak bende düşünmek istemiyorum ama evde oturmamız gerekirse evde otururuz attık ne yapalım bizde doğduktan sonra gezeriz canım

A Ales67 ekliyorum canım şimdi dışarıdayım ama eve geçince hemen eklicem
Yaş 30 doktorum Ali Rüştü Ergür 1.transferim test günüm 13 Mart sebepsız ınfertili denılıyor galiba

Bu arada benim ilk günler berbat geçiyor hiç birşey yiyemiyorum midem berbat belim berbat ve sürekli bir gaz problemim var galiba progestanlar fazla geliyor ama doktora gitmeden de kesemiyorum.Yarin ikinci değer için kan vermeye gideceğim inşallah herşey yolundadır bu süreçte zor gececege benziyo ben hemen hiç ağrı sızı hissedilmeyen nazlanilan birşeyler aserilen o kısma hemen geçmek istiyorum

Benim bugün 10.günüm iyi gidiyor şimdilik

Bende aynı durumdayım açlıktan ölebilirim ama midem bir şey almıyor tuzlu çubuk hayatım oldu bulantı yok ama değilim bir ekşime var galiba üşüttüm onunda katkısı var gaz zaten en baştan beri var karnım davul gibi geziyorum

Ne nazli çocuk çıktılar ya midede sancı olur mu ya akşama kadar usuyerek yattım evet ama ev sıcak biliyorum ya bir an evvel normale döneriz inşallah bende de aynı hiç birşey girmiyor mideden.

Filtre içiyorsanız kafeinsiz alın hatta kafeinsiz türk kahvesi de var sanırım, eğer canınız çekiyorsa strese girmeye gerek yok, zaten 1 çay 1 kahve verdi doktorum bana 200 mg üzeri cafein zararlı sanırım ama ne kadar az alınsa o kadar iyi tabiki, kafeinsiz kahvenin 1 bardaktaki kafein değeri 2 mg falan, normal türk kahvesi de 60 mg galiba. Avakadonun tutunmaya etkisini ben burda duydum ilk zaten severim tüketirim çok da sağlıklı ama zorlanıyorsanız eziyet çekmeye gerek yok 1 değil 5 tane yeseniz 1 progestan hapı etmez ilaçların etkileri çok yoğun. En önemlisi stres yapmayın, inş tutunur bir an önce güzel haberi alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…