2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Oh tabı ya bız koca evinde neysekı rapor aldım sağolsun esım destek oluyor yoksa halımız harap 😂😂ya su avakado ısı benı mahvediyor bende transferden sonra kahve ısını hep bıraktım hepsı bebıs ıcın anaları nelerden vazgeçiyor onlar ıcın
Transferden sonra ananas daha faydalı imiş bilginiz olsun

Benimde ilk halim böyle idi.. Eşim üzüldü. Ben teselli ettim.. Önümüzdeki maçlara bakıcaz şimdi ataktan deplasmana geçtik dedim😄
aynen canım benim rabbim büyük inşallah her şey güzel olacak allahın izniylee.. ben hiç negatif düşünmüyorum rabbimin bildiği vardır, o yüzden çok şükür yine buna da şükür.

Rabbim gözünden damlayan her göz yaşının sebebini mutluluktan yapsın inşallah
Bekletmeden devam ederse önümüzdeki ay bizimlesin inşallah 🤲🏼
amin kuzum çok sağol,iyi ki varsınız burda da unutuyorum dertleri gülüp geçiyorum🥰 ayyy inşallah inşallah bebeğim hemen arkanızdan gelirim inşallah🤲🏼 neyse sizden öğreneceğim şeyler olsun siz önden gidin:)

Filtre içiyorsanız kafeinsiz alın hatta kafeinsiz türk kahvesi de var sanırım, eğer canınız çekiyorsa strese girmeye gerek yok, zaten 1 çay 1 kahve verdi doktorum bana 200 mg üzeri cafein zararlı sanırım ama ne kadar az alınsa o kadar iyi tabiki, kafeinsiz kahvenin 1 bardaktaki kafein değeri 2 mg falan, normal türk kahvesi de 60 mg galiba. Avakadonun tutunmaya etkisini ben burda duydum ilk zaten severim tüketirim çok da sağlıklı ama zorlanıyorsanız eziyet çekmeye gerek yok 1 değil 5 tane yeseniz 1 progestan hapı etmez ilaçların etkileri çok yoğun. En önemlisi stres yapmayın, inş tutunur bir an önce güzel haberi alırsınız 🙏
Kafeinsiz kahveyi burda duyup aldım valla. Eşim kahve dünyasından almış. 2 gündür yine güne filtre kahve ile başlıyorum aşırııı mutluyum🤩

Filtre içiyorsanız kafeinsiz alın hatta kafeinsiz türk kahvesi de var sanırım, eğer canınız çekiyorsa strese girmeye gerek yok, zaten 1 çay 1 kahve verdi doktorum bana 200 mg üzeri cafein zararlı sanırım ama ne kadar az alınsa o kadar iyi tabiki, kafeinsiz kahvenin 1 bardaktaki kafein değeri 2 mg falan, normal türk kahvesi de 60 mg galiba. Avakadonun tutunmaya etkisini ben burda duydum ilk zaten severim tüketirim çok da sağlıklı ama zorlanıyorsanız eziyet çekmeye gerek yok 1 değil 5 tane yeseniz 1 progestan hapı etmez ilaçların etkileri çok yoğun. En önemlisi stres yapmayın, inş tutunur bir an önce güzel haberi alırsınız 🙏
Çok teşekkür ederim ılgınız ıcın mıde bulandırıcı cıdden hayatım boyunca yemedıgım ıcın sımdı garıp geliyor kahve ıcen ben transferden sonra bıraktım suanda sonuç çıkana kadar umarım hersey yolunda gıder

Ne nazli çocuk çıktılar ya midede sancı olur mu ya akşama kadar usuyerek yattım evet ama ev sıcak biliyorum ya bir an evvel normale döneriz inşallah bende de aynı hiç birşey girmiyor mideden.
Allah yardımcımız olsun
Sağlıklı olsunlqrda ben 9 ay çekmeye razıyım ☺️

aaa aaaa bende rüştü hocanın hastasıyımmmm şokkk:)) süper ya denk gelmem sizee:)
Ooo çok güzel hocamın hastasıyla denk gelmem ☺️Çok tontıs bırı dımı rabıa hanım asıstanıda öyle sız süreçte mısınız bıttımı

Çok teşekkür ederim ılgınız ıcın mıde bulandırıcı cıdden hayatım boyunca yemedıgım ıcın sımdı garıp geliyor kahve ıcen ben transferden sonra bıraktım suanda sonuç çıkana kadar umarım hersey yolunda gıder
Ben tatlı gibi yiyorum,avokadoyu eziyorum balla sonra üzerine yoğurt kuru dut,meyveli granola karıştırıp yiyorum gayet güzel oluyot tadı hiç gelmiyor granola ve yoğurt severdim zaten He bi tane de muz doğruyorum varsa çilek atıyorum bazen hormonlu diye çok istemesem de yakışıyor 😀

Transferden sonra ananas daha faydalı imiş bilginiz olsun
İlk transfer sonrası bolca tüketmiştim belki o yüzden hiç kabız olmadım. İkinci de daha kontrollü yiyorum 1-2 yerde çok önerilmediğini okudum. Bu kez kabızlık eğilimim var maalesef☹️ İnsan 3 lt su içip nasıl kabız olur🤦🏻‍♀️

Ben de bu yaşımdan sonra yemeye başladım. Süzme yoğurt ve sarımsakla harika bir meze oluyor. Bol limon, karabiber ve tuz da öyle. Severek yiyorum artık

Ooo çok güzel hocamın hastasıyla denk gelmem ☺️Çok tontıs bırı dımı rabıa hanım asıstanıda öyle sız süreçte mısınız bıttımı
evet bende çok ısınmıştım kendisine o yüzden direk oraya başlamaya karar verdik.. benim ilk denemem maalesef negatif sonuç aldım..19 şubatta transfer oldum bugün test günümdü taze çift embriyo kondu ama tutmadı.. inşallah sizin süreciniz pozitif olurda bana da umut olursunuz.

Ben de bu yaşımdan sonra yemeye başladım. Süzme yoğurt ve sarımsakla harika bir meze oluyor. Bol limon, karabiber ve tuz da öyle. Severek yiyorum artık
Ben tuzlu hallerini yiyemedim denedim ama belki ileride ben eskiden de sevmiyordum çünkü yeni bi durum değil 😑

Ben tatlı gibi yiyorum,avokadoyu eziyorum balla sonra üzerine yoğurt kuru dut,meyveli granola karıştırıp yiyorum gayet güzel oluyot tadı hiç gelmiyor granola ve yoğurt severdim zaten He bi tane de muz doğruyorum varsa çilek atıyorum bazen hormonlu diye çok istemesem de yakışıyor 😀
Tatlı versiyonunu yarın denicem ben de muz bal dedi arkadaşlar

Aboww karışıma bak wala ben peynirle ezıp yırtıyorum yoksa sade yok gıtmıyor wala kuruyemıs meyve hep zulaladım eve hep bebıs ıcın kendım ıcın degıl yanı 😂

Tatlı versiyonunu yarın denicem ben de muz bal dedi arkadaşlar
Sıkıldıkça alternatif olur belki gerçi iki gündür onu da bıraktım üf hiç dikkat edemiyorum nescafe falan da içtim 😑kahvaltı desen abur cubur saçmasapan bi hal almaya başladı çalışmaya başlayınca 😂

X