2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yok yapmadım canım aslında bende dayanamıyorum yapmak istiyorum ama yapmadım senin daha çok erken olsada çıkmaz zaten evet ilk tüp bebek 3 tanede dondurulmuş var

Yok yapmadım canım aslında bende dayanamıyorum yapmak istiyorum ama yapmadım senin daha çok erken olsada çıkmaz zaten evet ilk tüp bebek 3 tanede dondurulmuş var
Çok güzel ınsallah tek seferde tutar yaptım maalesef sılık cızgı war benım gördüğüm tabı 22 şubatta çatlatma ıgnesı olmuştum onun etkısı ınanın ınsan yapmak ıstıyor bu anı o kadar çok beklıyor kı ınsan ıns sizde kavuşursunuz evladınıza benim de 4 tane dondurulmuş var beklıyor ıste

İzmir'de yasayani da hep tatilde sanıyorlar ahahahahahha ama cidden akşam üstü kahveni alkolunu alıp deniz kiyisina gitmenin yeri bambaşka ama insan başka yerlerde gezmek istiyor tabi akşamına eve gelip yemek yaptığın hiç bir tatil tatil değildir gözümde

Hadi bakalım minnoşunuzu alın gelin..
Benimde yarın transferim var.. Bende heyecanlı aramayı bekliyorum.. Saati söyleyecekler
Siz de sağlıkla alın gelin inşallah, hepimiz alalım Ben de bekliyorum vaktimi.12:40mış.

İnşallah bir sonrakinde sağlıkla pozitif olsun

maşallah canım inşallah hepimiz güzel haberler alırız bende test yapmak istiyorum ama negatif çıkar diye çok korkuyorum okadar çok negatif gördüm ki psikolojik olarak sanki her yaptıgım test negatif gelicek gibi hissediyorum

Bu korku hepımızde var zaten bu sefer gününden önce kan verınce artacakmı dıye tedırgın oluyoruz hep bı karamsarlık ıste allahım ınsallah kucaklarımızı boş bırakmaz kaç yıllık evlısınız daha önce gebelık oldumu vs ben 3 seneye yakın evlıyım ıkı taraftada sorun olmamasına rağmen hıc hamıle kalamadım son umudum tüp bebekti ınsallah bu defa olur

Kesinlikle evde kalıyorsan tatil değil bence de ama yine de hafta sonu Çeşme’de geçirmek uzun yollara katlanmadan büyük lüks

Ben 3,5 yıldır evliyim hiç gebelik oluşmadı maalesef ben aşılamada denedim olmadı son çare tüp bebek denedik işte suan 6. Günümdeyim bakalım

İkinci trimester rahat olur yine gezersin. İzmirde yaşamanın ayrıcalığını hissettim yine

Bende pkos var yumurtalıgımın teki çok çok az çalısıyor ve doktorumun dedigine göre yumurta zarım çok kalınmış sperm geçemiyormuş

Bende pkos var yumurtalıgımın teki çok çok az çalısıyor ve doktorumun dedigine göre yumurta zarım çok kalınmış sperm geçemiyormuş
Alla allah neler var ya tedavı surecın nasıl ılerledı pekı ben bıanda kendımı transferde buldum hemen bıttı anlamadım

Ben 3,5 yıldır evliyim hiç gebelik oluşmadı maalesef ben aşılamada denedim olmadı son çare tüp bebek denedik işte suan 6. Günümdeyim bakalım
5.5 senelik evliyim ilk yıllar korunduk ama hiç gebelik oluşmadı bende de iki tarafta da sorun yok ve iki aşılama yapıldı ikisi de tutmadı bu da ilk deneme bakalım yani insan kendini yalnız sanıyor ama bir sürü aynı sıkıntıları yaşayan insan var

Alla allah neler var ya tedavı surecın nasıl ılerledı pekı ben bıanda kendımı transferde buldum hemen bıttı anlamadım
Evet canım bunada şükür ama en azından hamile kalma sansım var
benim sorunum çok oldugu için hep yüksek dozda kullandım iğneleri hep yaklasık 15 gün iğne kullandım son yumurta toplandı 5 gün sonrada taze transfer oldu

Evet haklısınız bızımde 1 aşılamamız var olumsuz bızde bıraz bekledıkten sonra tüp bebek ısıne gırdık maddı manevı çok yorucu hepımız bu sürecin ıcındeyız zaten sızın nasıl ılerlıyor transferınız kaçıncı gununuzdesınız acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…