2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

En kötü öyle yaparım canım ama idrar testi negatif cıkıyor
Ama once kanda çıkar sonra idrarda,cok gec döllenmiş olabilir,bilmiyorum,yani internetten bakabilirsin 5 uzerine gebelik diyor

Inşallah canım Rabbim kimsenin kucağı boş bırakmasın

[/QUOTE]
Canım doktora gittim 7+0 olmuşum. Proluton iğne verdi haftada bir progestan iğneyi kesti. İlaçlara devam dedi.
Maşallahçok sevindim canım,saglikli büyün inşallah bir iki gun seni gormedim burda merak ettim

Maşallahçok sevindim canım,saglikli büyün inşallah bir iki gun seni gormedim burda merak ettim

Burdayım kuzum okuyorum yazılanları hep. Hepimizin sağlıkla ilerler inşallah iki hafta sonraya çağırdı beni ama ben hocam haftaya da gelsem olur mu dedim olur dedi

Ayy cok iyiBanada sordu nezaman görüşelim,dedim ki valla siz söyleyin bana kalsa her gun gelip iyi olduğunu gormek isterim,güldü dedi ki iki hafta sonra gel 9cu haftada,randevumu aldim 4ocaga bekliyorum

Ama once kanda çıkar sonra idrarda,cok gec döllenmiş olabilir,bilmiyorum,yani internetten bakabilirsin 5 uzerine gebelik diyor
Evet bizde araştırdık öyle, adet olmazsan gel dedi doktor bilmiyorum günümde geçti aslında. ilacıda kestim ne zaman adet olurum ki ilaç geciktirir mi

Evet bizde araştırdık öyle, adet olmazsan gel dedi doktor bilmiyorum günümde geçti aslında. ilacıda kestim ne zaman adet olurum ki ilaç geciktirir mi
Vallah ben anlamadım nasil doktor,hemencik ilaci kesti,tutmadı dedi hic bir sans vermedi size,bari biraz daha ilaca devam deseydi,tekrar bakariz desydi...Tüp bebekte transferden 10-12 gün sonra yapılan kanda gebelik testinde çıkan beta HCG değeri > 5 ise gebelik var demektir.

Siz kacinci günde yapmışsınız?

Ay bilmiyorum ki.. ben 11. Gün sabah test verdim 5.3 cıktı

Kızlar benim vücut tepki verdi Biraz önce peçeteye kan geldi vücut atmaya çalışıyo herhalde. Dua edin kendi atsın kürtaj olmak istemiyorum o süreç benim için çok daha kötü oluyo

Kızlar benim vücut tepki verdi Biraz önce peçeteye kan geldi vücut atmaya çalışıyo herhalde. Dua edin kendi atsın kürtaj olmak istemiyorum o süreç benim için çok daha kötü oluyo
Yaaa cok üzüldüm ben daha güçlü bir kalp atisi duyarsin diye umut ettimtam adet mi oldun?leke ise belki rahim genişliyor diye olamaz mi?

Sana bakmak için geldim. Sağlıklı ilerlemiyor mu? Bu gerçekten üzücü ama daha zor olan neden böyle olduğunu bilmemek sanırım. Yapılacak her şeyi de yaptırdın. Test kalmadı ki onu da dene. Ama bir yerde belki çok basit bir çözüm seni bekliyor. Etrafında dolaşıyorsun, çok yakınsın çözüme ama bir türlü açığa çıkmıyor. Senin hikayeni kendi hikayeme çok benzetiyorum ve inanıyorum ki bu kadar emek çaba sonucunda mutlaka yüzün gülecek.. bebeğini sağlıkla kucağına alacaksın

Doktorum sağlıksız olma ihtimali var demişti yavaş ilerliyo kalp atışı yavaş vs demişti. Adet kanı gibi kırmızı şekilde lekelenme oldu yarın sabah doktoruma gidecem bugün haber verdim sakın ilaçlarını kesme sabah gel dedi inşallah tüm isteyenlerin yüzü güler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…