2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Günaydın kizceler gece kan verdim 542 den 1000 e çıkmış HCG benim biraz moralim bozuldu tam iki kat artmadı diye ama doktorum iyi olduğunu söyledi kan verme daha dedi 10 gün sonra muayene ye git dedi uzun degilmi 10 gün ya 😕bide 10 gün sonra gidince hem kese hem bebek hem de kalp atışı hepsi bir arada görülür mü sizce gerçekten zaman geçmiyor artık ya 😕
Normaldir banada ikinci kan tahlilinden sonra 15-20gun sonra bir kadin doğum doktora git dediler,ama ben ancak 15gun bekleyebildim,ama cok sukur 6+1dim gittiğimde kese kalp hersey tek seferde gördük 🤲🏻😊🤗

Günaydın kizceler gece kan verdim 542 den 1000 e çıkmış HCG benim biraz moralim bozuldu tam iki kat artmadı diye ama doktorum iyi olduğunu söyledi kan verme daha dedi 10 gün sonra muayene ye git dedi uzun degilmi 10 gün ya 😕bide 10 gün sonra gidince hem kese hem bebek hem de kalp atışı hepsi bir arada görülür mü sizce gerçekten zaman geçmiyor artık ya 😕
Bana 14 gün demişti :) değer gayet güzel endişe edecek bişe yok. Kese bebek görünür. Kalp atışı görülebilir ama erken vakitte dinletmiyorlar. 7 8 haftalık olunca dinletiyorlar. Bazı dr lar 6. Haftada dinletebilir. Hayırlı olsun

Bana 14 gün demişti :) değer gayet güzel endişe edecek bişe yok. Kese bebek görünür. Kalp atışı görülebilir ama erken vakitte dinletmiyorlar. 7 8 haftalık olunca dinletiyorlar. Bazı dr lar 6. Haftada dinletebilir. Hayırlı olsun
İnşallah sağlıklı ilerler canım 🤲🥰

Kalp atışını duymazsın ama keseyi görürsün

Bu testlerin hepsini daha ilk gebelikte doktorum ne kadar bu ilk gebelik ilk gebelikte düşükler kalp durmaları olur dese de dinlemedim yok dedim bu testlerin hepsini ilkinde yaptırdım hiç Bi şey çıkmadı rahim filmim olmasına rağmen tüp bebeğe başlamadan histereskopi bile yaptı doktorum🤷 rahimde ne bir perde ne myom kist darlık hiç Bi şey yok geri çıktım dedi bebeğin yaşabileceği o kadar güzel Bi alan var ki dedi. Ya hatta ultrason muayenesinin birimde rahim duvarımın fotosunu çekip paylaşmıştı o kadar düzgün ki tam kitaplardaki gibi diye.. Napacaz bilemiyorum 😏
Canim bağımsızlığımızmi devamını getiremiyor acaba? Transferden sonra prednol 4 mg günlük 3 aya kadar kullandiriyorlar vucut atmasin savaşmasın diye. Oksapar coraspin folic asit kombiniyle kullandirtiyorlar. Ben bu kez tup bebek yaptırınca doktoruma sorucam ozellikle prednolu. Guzel haberi alirsinda haftaya insallah gerek kalmaz. 🤲🤲🤲

kızlar merhaba
görüşmeyeli herkes iyidir umarım, ben uzuuun bir ara verip geri dönüyorum inşallah, zehirli guatr teşhisim vardı ya, onay çıktı şükür, sadece bir burun ameliyatım var, ondan sonra tekrar 2. tüp yapılacak inşallah bakalım :) inşallah herkes iyi ve herşey pozitifdir

kızlar merhaba
görüşmeyeli herkes iyidir umarım, ben uzuuun bir ara verip geri dönüyorum inşallah, zehirli guatr teşhisim vardı ya, onay çıktı şükür, sadece bir burun ameliyatım var, ondan sonra tekrar 2. tüp yapılacak inşallah bakalım :) inşallah herkes iyi ve herşey pozitifdir
Hoşgeldin canım ,çok geçmiş olsun..
İnşallah sağlıkla mis gibi başlarsın 🥰

Canim bağımsızlığımızmi devamını getiremiyor acaba? Transferden sonra prednol 4 mg günlük 3 aya kadar kullandiriyorlar vucut atmasin savaşmasın diye. Oksapar coraspin folic asit kombiniyle kullandirtiyorlar. Ben bu kez tup bebek yaptırınca doktoruma sorucam ozellikle prednolu. Guzel haberi alirsinda haftaya insallah gerek kalmaz. 🤲🤲🤲
Doktorla konuştum bana bağışıklık sorunun kesinlikle yok dedi öyle Bi şey olsa ona göre protokol uygularım dedi ki ben sormadan söyledi. Genelde düşüklerin sorunlarını anlatırken tek tek madde halinde bana bunların hiç biri sende yok dedi. Yoksa mutlaka kullandırırır pıhtılaşmam olmamasına rağmen coraspin ve oksaparı kullandıran Bi doktor atlamaz bunu ki dediğim gibi böyle Bi şey yok sen de dedi 🤷 ne olabilir başka anlayamıyorum 😢

Doktorla konuştum bana bağışıklık sorunun kesinlikle yok dedi öyle Bi şey olsa ona göre protokol uygularım dedi ki ben sormadan söyledi. Genelde düşüklerin sorunlarını anlatırken tek tek madde halinde bana bunların hiç biri sende yok dedi. Yoksa mutlaka kullandırırır pıhtılaşmam olmamasına rağmen coraspin ve oksaparı kullandıran Bi doktor atlamaz bunu ki dediğim gibi böyle Bi şey yok sen de dedi 🤷 ne olabilir başka anlayamıyorum 😢
Anladim canim herseye dikkat edilmiş dedigin gibi. Haftaya tekrar gittiğinde hersey yolunda diyecek umarim. Kismetse nasibi varsa dogacaktir. Sans seninle ve bebisinle olsun yeni yil ugurlu bereketiyle mutlulukla gelsin ailene 🙏🙏🙏

kızlar merhaba
Hoşgeldin canim. Tedavin bittimi ? Iyiyiz canim. Mrsipek dogum yapti. Sare arkadasimiz hamile insallah haftaya guzel haberler vericek hersey yolunda diye. Benim dogal gebelik oldu devami gelmedi. Ocak sonunda tup bebege baslayacagiz.

Selam kızlar bugün transferimin 11. Günü beta hcg 2.5 çıktı dr 2 gün sonra tekrar kan ver dedi böyle olup değeri artan oldumu

kızlar merhaba
Hadi bakalım inşallah bu sefer en kısa zamanda güzel haberlerle gelirsin tabi öncelikle senin sonra da bebeğinin sağlıklı olması şartıyla🤲🤲❤️

Bilmiyorum bizde şüpheye düştük napsam acaba idrar testinde cıkar mı haftasonu kanda veremem tekrar
Canim devlet hastanesinde acilde verebilirsin,ben oyle yaptim hemde 1saat sonra sonucları çıktı 🤔

Ondan bilmiyorum,bir fikrim yok,ama bir genetik testi yapin derim,benimde kendiligimden gebe katıldığımda hep dis gebelikti,sonra kromozom bozukluğu dediler ,genetikte cok şükür sadece kan pıhtılaşma çıktı bende
Bende 2 kere kendiliginden hamile kaldim , dis gebelikti bende de ama kromozom testlerimiz bizim normal cikti, aslinda tup bebekte hep pgt istedim ama zaten2-3 yumurtam oluyo onlari riske atmadan 3. Gun koyduk ya da dondurduk . Bakalim onumuDeki ay yine koyduraz insallah tutar.

X