2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Anladım kızlar ama maalesef galiba benimde beta yavaş düşüyor hala mide bulantılarım var göğüslerim acımıyor ama dolgunluk hissi var oysaki 7. Gün ilaçları bırakalı ama bakalım artık

Ben zaten dış gebelik şüphesi ile ameliyat oldum. Tüp alındı ve patolojiye gitti ama bebeğe ait bir şey bulunamadı. Zaman içerisinde sorunumun bağışıklık kaynaklı olduğu anlaşıldı. Ona uygun bir tedavi ile hamile kaldım 20 gün önce kızımı kucağıma aldım.

Kızlar benim vücut tepki verdi Biraz önce peçeteye kan geldi vücut atmaya çalışıyo herhalde. Dua edin kendi atsın kürtaj olmak istemiyorum o süreç benim için çok daha kötü oluyo
Canım çok üzüldüm ya kendiliğinden güzel şekilde ilerliyor du ara ara okuyorum mesajları hakkında hayırlı olan olsun inşallah genetik test yaptırmış mıydınız siz

Canım çok üzüldüm ya kendiliğinden güzel şekilde ilerliyor du ara ara okuyorum mesajları hakkında hayırlı olan olsun inşallah genetik test yaptırmış mıydınız siz
Yaptırmıştık canım Bi sıkıntı çıkmamıştı. Bakalım bu sefer de kalan embriyoları genetiğe gönderecez bakalım

Harikaa Allah'ım mutlu sağlıklı bir ömür nasip etsin inşallah çooooook sevindim

Kizlar selam doktora gittim kontrol icin 1 sag 1 sol da birer yumurtam var 11 mm dedi doktor . Pazartesi tekrar gidicem persembe cuma transfer ederiz heralde bi aksilik olmazsa. Rahim kaliiginda gayet uyumlu dedi. 1 tanecik embriyom var insallah tutar Allah nerde isteyen varsa dualari kabul etsin tabi benimde

Yaptırmıştık canım Bi sıkıntı çıkmamıştı. Bakalım bu sefer de kalan embriyoları genetiğe gönderecez bakalım
Onlar da güzel sonuçlarla gelir inşallah hep aynı şeyleri söylemekten hepimiz yoruluyoruz artık ama umarım bu seferki kucağına almakla sonuçlanır tekrar bi transfer yoluna girersen, bende bu ilk baharda tekrar başlıcam sanırım beklemekte çare olmuyor rabbim 2023 ü bizim yılımız yapar inşallah kucağımıza bebeleri alarak çıkarız umarım

16 Aralık transfer olmuştum bugün 13 .gün 462 çıktı daha önce 3 düşük var inş 2 gün sonra 2 ye katlar daha önce katlamadı boş gebelik dediler
Inşallah canım 13gun icin değer gayet güzel

İnş yemin ederim sevinemiom ilkinde daha 8 haftalıkken bebekte kalp sesi yoktu bebek vardı kürtaj . 2 ci kimyasal 3 cü kese var bebek yok bunlar doğal yılla hep Dr artık tüp bebek dedi işte inş artar

Kızlar bugün keseyi gördük çok şükür ama 5+6 olması gerekirken 5+1 göründü vajinal USG de normal mi sizce sat 18 kasim transfer tarihi 7 Aralık çift transfer olmuştum 5.gun embriyosu tek kese göründü bide inşallah kalp atışı ni da duyarım haftaya

Eklentiler

• IMG_20221229_171625.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20221229_171603.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 36
Hayırlı olsun canım keseyle bebişi de görmüşsün çok şükür normal ultrasonda öyle olması benim de bir iki gün geriden geliyor. Bu dönemde değişiklik olurmuş haftadan haftaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…