2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım son adete göre bakma bizim vücudumuza dışarıdan hormonlarla müdahale ediliyor o yüzden transfer zamanını baz al sen zaten yarın doktor söyleyecek
Hayırlısıyla şu yarını bir atlatsam keseyi bir görsem rahatlicam tabi sonra da kalp atışını beklicem bu seferde hala daha hamileyim diyemiyorum

Canım merak etme inşallah her şey yolunda gidecek bebeğine inanmaya devam et

Canım benim de öyle kalp atışı diye gittim sat göre 6+3 keseye göre 5+4 çıktım bebek ve kalp atışı göremedim şimdi tekrar randevum var sapmalar ilk zaman oluyormuş maalesef

Canım benim de öyle kalp atışı diye gittim sat göre 6+3 keseye göre 5+4 çıktım bebek ve kalp atışı göremedim şimdi tekrar randevum var sapmalar ilk zaman oluyormuş maalesef
5+5 de kalp atışları zaten çok güçlü olmaz böyle böyle başlar ama tüm kötü senaryoları düşünelim çünkü biraz yavaş ilerliyo dedi 10 gün sonra mı bakalım 2 hafta sonra mı dedi yılbaşı sonrasına bıraktım 2 hafta sonra bakarız dedim 10 gün olunca yılbaşından 2 gün önceye denk geliyor istemedim kötü Bi şey olursa yeni yıla öyle girmek istemem

Sen içini ferah tut canım şuan çok normal yavaş atması emin ol anca 7-8. Haftalar da güçlü atıyor

Prednol daha önceden hiç düşüğüm ve negatif tüp bebek denemem olmamasına rağmen 3 ay kullandırmıştı doktorum. Bir de pruloton iğne o da düşüğe engel oluyor. İnşallah yine doğal gebelik olur ama bence doktorunuzla konuşup bu ilaçları kullanın. İnşallah en kısa zamanda sağlıklı bir bebeğiniz olur

Sen içini ferah tut canım şuan çok normal yavaş atması emin ol anca 7-8. Haftalar da güçlü atıyor
Sağlıklıysa olsun önceliğim tabiki bu dünyanın sonu değil sonuçta ama insan yoruluyor işte 3 tüp bebek negatif oldu bu 4 kez doğal yolla gebe kalışım.. Yani vücudum tedaviye yanıt vermiyor doğal yolla gebe kalmaya çok yatkın ah Bi de sağlıkla ilerlese

Stres yapma lütfen benim ikizlerimden birinin kesesi ilkten gözükmedi gözüktüğünde de devam edip etmeyeceği belli değil demişti doktorum ama çok şükür sonra normale döndü. Şimdi çarşamba günü inşallah doğum olacak 34. Haftaya geldik ikiz oldukları için bir takım sıkıntılar yaşadık özellikle kilo konusunda ama çok şükür sağlıklıllar. İnşallah senin bebeğin de sağlıkla gelir

Çok teşekkür ederim inşallah sağlıkla gelsin ikiz kuzucuklar hayırlı evlatlar olsunlar

Prednol kac mg kullandin ? Proluton kac hafta kullandin canim? Bebisin saglikli doğdu o zaman. Prednol bebeklerde yarik damaga neden olabiliyor mus ondan sordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…