2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

PIHTILAŞMA OLDUĞU İÇİN GEBELİĞİ TAHLİLLE ÖĞRENDİĞİNDE BAŞLA DEMİŞTİ. OKSAPAR DUPHASTON CORASPİN FOLİC ASİT BALIK YAĞI PROGESTAN İĞNE KULLANIYORUM. GEBLİK OLUŞTUĞUNDA BUNLARI KULLANMAM LAZIM DEDİ EN SON RAPOR ALIRKEN KONUŞTUĞUM DOKTOR SÖYLEDİ. SAĞOL CANIM İNŞALLAH :)

Bilemiyorum aslinda hic aklimda yoktu sonucta iyi gibi geldi bana ama yine de bir korku sardi içimi iki gun sonra mi tekrar etmem gerekiyor?

Evet 2 gün sonra tekrar aynı saatte kan verin. Benim 9. Günde 123’tü ve şuan 29 haftama yaklaştım, endişe etmeyin lütfen, sağlıklı bir gebelik diliyorum

Günaydın arkadaşlar ben 28 kasım da 3. Gün embriyosu orta kalite transferi oldum dün kan verdim bugün 22 çıktı. Test günüm cuma günü sizce değer normal mi

Arkadaşlar büyük tuvaletinize çıkma sıklığınızda bir değişiklik var mı? Bir de göz kararması yaşıyor musun uzandıktan sonra kalkınca?

Kızlar en ufak bi belirtim yok benim ne göğüs hassasiyeti ne kasık ağrısı ne herhangi başka bi şey.. Birkaç gün önce bi kahverengi akıntı gelmişti devamı gelmedi.. Endişeleniyorum

Kızlar en ufak bi belirtim yok benim ne göğüs hassasiyeti ne kasık ağrısı ne herhangi başka bi şey.. Birkaç gün önce bi kahverengi akıntı gelmişti devamı gelmedi.. Endişeleniyorum
Al benden de o kadar canım. Hatta ben de kahverengi akıntı bile gelmedi.. hiç birşeyim yok yani aşırı normal herşey

Slm kızlar
Al benden de o kadar canım. Hatta ben de kahverengi akıntı bile gelmedi.. hiç birşeyim yok yani aşırı normal herşey
Hesapladınız mi gebeliginiz nekadar? Göğüs hassasiyeti erken donemde sanirim ilaçlardan oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…