2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yerleşmeyle alakalı olabilir canım. Benim ilk transferimde de aynısı gelmişti, bunda da az bişey geldi hatta ben ondan anladım pozitif olduğunu

Gözün aydın canım sağlıklı illerlesin inşallah

Dün 115ti bugün 158 olmuş allahım bi umut… artmış değil mi

Artmis tabi ki canim.. ama biz ne desek bos canim, insallah cok güclüdüe ve tutunur sana canim dua edelim sen üzülme lütfen ama senin iyi olman lazim..
Amin inşallah canım benim. Çok teşekkür ederim sana Allah razı olsun içime su serptin dün. Allah muradın neyse kavuştursun inşallah

Amin inşallah canım benim. Çok teşekkür ederim sana Allah razı olsun içime su serptin dün. Allah muradın neyse kavuştursun inşallah
Allah seni de muradına kavuştursun canım.. herşeyin en güzeli en hayırlısı in dua etmekten başka elden bişey gelmiyo canım

Kan verdim bugun canim 72 cikti. Kan sulandirici igneye baslamam lazımdı pihtilasma var bende simdi kullanabilirim.
Hadi bakalım Allah tamamına erdirir inşallah canım oksapar mı verdi doktor ben de test yaptırmıştım pıhtılaşma vs yoktu ama doktor verdi kullan kan akışı olsun tedbirli olalım bu sefer dedi diğer gebeliklerimde kullanmamıştım

Kizlar selam ay benim bir akla ihtiyacim var onumuzdeki ay dondurulmus transfer edicez ama bu ay da bi random denesek mi dedimse de ovu testi yapmadan edemedim. Simdi 2 dis gebelik gecirince normal denemeye korkuyo insan. Miyom , cer cop ne varsa temizlettik. Acaba normal denesem mi hic riske atmasammi ? Ovu testlerimi bi aticam size. Testi aldigim kisi baslamis bugun yarin ve sonraki gun degerlendir dedi. Ne yapsam bilemedim ustteki pazartesi alttaki sali sabah tekrar yapicam bakalim.

Tüp bebek deneyip kimyasal olan düşen hatta ve hatta transfer sonrası embriyonun tüplere ilerleyip yerleşip dış gebelik yaşayan... Örnekler o kadar çok ki.. Yani demem o ki tüp bebeğin de bi garantisi yok tüp bebek yaptırıp aynı şeyleri yaşamayacağının da garantisi yok. O yüzden deneyin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…