2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bugün öyle bi şey fark ettim kızlar ben aslında anne olmuşum. Can dostumu veterinere götürdüm bağışıklığı zayıf çıkıyor. O kadar üzüldüm o kadar ağladım ki cuma tekrar götürmem lazım ve perşembe transferim var eşim cuma dinlenmen gerekir ani hareket yaparsın sen gelme dedi inanır mısınız kızlar Allah'ımın gücüne gitmesin de hiç umrumda değil çünkü gördüm ki o benim evladım olmuş o yüzden tutmazsa bi süre denemeyi düşünmüyorum demek ki bizim de sınavımız buymuş

Birkac gun sonra gotursen canim olmazmi ? Bende kedilere bayiliyorum cok seviyorum onlari ama pazartesi veya sali gotursen yada nazinin gectigi birine rica et. Bunca ilac kullanıyoruz vucudumuza yazik.

Birkac gun sonra gotursen canim olmazmi ? Bende kedilere bayiliyorum cok seviyorum onlari ama pazartesi veya sali gotursen yada nazinin gectigi birine rica et. Bunca ilac kullanıyoruz vucudumuza yazik.
Deri altı antikor yapıldı bugün 2.dozu cuma olmak zorundaymış yani erteleyemem. Evet çok emek veriyoruz onca ilaç çok haklısın ama ben tuvalete girince bile ağlayan 4 aylık bi yavru daha bensiz çok korkar hem ben de dayanamam ki lütfen dua edin sağlığı çok çok iyi olsun can dostumun

Dualarim minnosa ve sana ve yavrularina canim allaha emanet olun hayirlisi olsun hakkinizda canim

Kızlarrr sgknın ödediği progesteron iğnesi var mı hiç?progestan ampul ya da prolutex demiş doktorum ama tuzlu geldi azıcık

Kızlarrr sgknın ödediği progesteron iğnesi var mı hiç?progestan ampul ya da prolutex demiş doktorum ama tuzlu geldi azıcık
İkisini de ödemiyor. Ben de günde 2 defa kullandım iğneyi 10 haftalık olana kadar devam ettim. 12. Haftaya kadar günlük 1 defaya düştük. Fiyatı yüksek aynı zamanda zor buluyordum. Allah kolaylık versin.

İkisini de ödemiyor. Ben de günde 2 defa kullandım iğneyi 10 haftalık olana kadar devam ettim. 12. Haftaya kadar günlük 1 defaya düştük. Fiyatı yüksek aynı zamanda zor buluyordum. Allah kolaylık versin.
Sağol kuzum, olumlu olsunda katlanırız napalım

Nasıl ödemiyor ben kadın dogumcuya rapor çıkardım progesteron ampul igneyi

Kızlar doktorum aradı nasılsın kendini nasıl hissediyorsun bi isteğin var mı falan diye heyecan bastı bi anda yarın 2 kuzumu da alacam inşallah sağlıkla sımsıkı tutunurlar nolur dua edin kızlar
Yaaa sımsıkı tutunur ikisi de inşallah çifte bayram yaşat bize Sarecim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…