2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Merhaba @Mrym44 nasılsın ne yaptın doğum oldu mu
ozmut sen nasılsın canım
Ryamm seneye deneyecekmişsin tekrar inşallah gerek kalmadan hamile kalırsın
ayy canımm valla iyiyim saldım işte 2.denemeden sonra biraz tatil gez toz kafa dağıt genetik test yaptırcam randevu aldım çünkü kardeşimde kendiliğinden kaldı ama boş gebelik ile kürtaj oldu. acaba genetik bir şey olabilir mi sorusu doğdu kafamızda gidip yaptırcaz bakalım. hala bekleyen 6 adet yavrum var zaten duruma göre ilerleyeceğim.. ama senin 32.hafta diyor az kalmış nasıl gidiyor hamişlik ayy daha dün gibiydi test zamanları valla rabbim hayırlısı ile kucağınıza almayı nasip etsin

Ben de seni sorcaktım canım yaa. Bence de yeni deneme öncesi yapılcak ne test varsa yaptır. Çok şükür seni bekleyen yavruların var, bundan sonraki ilk denemede inşallah seninle olurlar

Ben de seni sorcaktım canım yaa. Bence de yeni deneme öncesi yapılcak ne test varsa yaptır. Çok şükür seni bekleyen yavruların var, bundan sonraki ilk denemede inşallah seninle olurlar
Aynen canım bende öyle düşündüm zaten çıkması 2 aymış anca işte çıkar ona göre de yoluma devam ederim. inşallah inşallah nasip kısmet rabbim hayırlısını versin inşallah isteyen herkes yavrusuna yada yavrularına sağlıkla kavuşsun sen nasılsın nasıl gidiyor ne yapıyor bebekler heyecan var mırabbi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin darısı bana inşallah çifter çifter gelir

İnşallah canım sana da ikiz bebek gelir Ben iyiyim zor günler atlattık 2 ayım kabus gibiydi amniyosentezi kordosentezi. Şükür sonu güzel oldu temiz çıktı. Şimdi de gebelik kolestazı çıktı karaciğer enzimlerim yüksek. Hep aksiyonlu gidiyor ikiz bebek olunca Rahim ağzım kısalmaya başlamış bakalım ilk hedefimiz 32 yi bitirmek. İzne ayrıldım çoktandır evde yatış modundayım. Hem heyecen hem endişe karmakarışık duygular

İnşallah canım sağlıkla gelsinlerde ikiz tek sorun değil:)) yaaa çok geçmiş olsun çok şükür sende bebelerde sorun yoksa gelip geçiyor işte bir şeyler.yaşadıkça görüyoruz rabbim beterinden korusun inşallah.ay evet yaaa gerçekten ikiz olunca öyle oluyor tabi.. ee isimleri ne olacak ay çok heyecanlı yaa..32 ye girdin inşallah güzelce de çıkarsın tabi canım olmaz olur mu yaa ben bile sizin adınıza heyecanlanıyorum

Valla tek bebeğe göre çok farklı oluyomuş en azından bende öyle oldu riskleri çok. Sağlıkla gelsinler de hepsi unutulacak inşallah. İsimleri kızımız Pera, oğlumuz Ege

Valla tek bebeğe göre çok farklı oluyomuş en azından bende öyle oldu riskleri çok. Sağlıkla gelsinler de hepsi unutulacak inşallah. İsimleri kızımız Pera, oğlumuz Ege
İllaki öyledir ama dediğin gibi sağlıkla gelsinlerde gerisi önemli değil kucağına aldığında hepsi hayalmiş gibi gelir:)ay pera ismini bir arkadaşım var 5 senedir diyor kızım olsa kesin onu koyardım diye çok güzel adları ile yaşasınlar

En iyisini yaptın valla
Hadi hayırlısı güzel haberlerle sorunun ne olduğunu bildikten sonra çözümü çok daha kolay oluyor kesinlikle
Geride embriyonun olması büyük veli nimet
Evet valla geldik 32 ye ne ara bu kadar olduk ben bile anlamadım ki kanama ile ağlaya ağlaya acile gittiğim gün dün gibi sanki
Çok güzel gidiyor hiçbir sıkıntım olmadı ilk kanamalar hariç onlarda normal diyorlar
Rabbim herkese böyle rahat hamilelik nasip eylesin sadece sırt agrım oluyor biraz oda egzersizle falan hop uçtu gitti
Amin amin Rabbim herkese nasip eylesin inşallah

aynen öyle canım en azından sorun yoksa da içim rahat eder.evet en azından onlar var bir daha o işlemleri denemeyeceğim allah nasip ederde inşallah bunlardan biri tutar hayırlısı ile yaaa di mi inan benimde gözümün önünde aklıma geldi geçen gün hatta dedim neler neler hepsi geçip gitti şimdi allahın izni ile kucağınıza alması kaldı rabbim bir avazda doğurmayı nasip etsin inşallah sağlıkla gelsinmaşallah maşallah bundan sonrası da su gibi akıp gitsin canı benim. amin aminnn isteyen herkese nasip etsin fazla aratmadan.

Evet canım herkesin hakkında hayırlısını nasip eylesin rabbim Hep dualarımdasınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…