2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kizlar merhaba,
Tedavi surecinde olanlara Rabbim basarili bir surec ve pozitif sonuclar gormeyi; hamile kalmis olanlara da saglikla kucaklarina almayi nasip etsin insallah

Benim tedavim de cok sukur pozitif sonuclandi, su an hersey yolunda gidiyor insallah saglikla kucagima alirim. Pazartesi artik ilaclarimi birakiyorum.

Elimde 5 kutu hic acilmamis Estrofem var. Zor bulunan bir ilac oldugu icin ziyan olmasini istemiyorum. İhtiyaci olan varsa eger, kargo alici odemeli olarak gonderebilirim

Kuzum selamlar bende pazartesi günü transfer olacağım, estrofemi transfer sonrası mı veriyorlar?

Kuzum selamlar bende pazartesi günü transfer olacağım, estrofemi transfer sonrası mı veriyorlar?
Canim transfer oncesinde ay basinda baslamisti benim; transfer sonrasinda da hep devam etti.. senin belki taze transfer olacagi icin vermezler mi verirler mi emin olamadim…

Kızlarr, 3. Gün embriyosu olupta başarılı olanlar var mı aramızda?

Merhaba canım yok henüz doğum olmadı şükür bebişler şükür iyiler fakat hamilelik biraz zor geçiyor senin nasıl gidiyor hamilelik
Aa33. Haftadasın ben daha ileride biliyordum seni
Benimde zor yada bana mı zor anlamadım ki oturup kalkamıyorum geceleri sırt agrım oluyor bugun de genitale vuran agrılarım başladı anlamadım gitti

Aa33. Haftadasın ben daha ileride biliyordum seni
Benimde zor yada bana mı zor anlamadım ki oturup kalkamıyorum geceleri sırt agrım oluyor bugun de genitale vuran agrılarım başladı anlamadım gitti
Yok senden çok ileride değilim benimde aynı şekilde ağrılarım var inanki ama sabrediyoruz inşallah sağlıkla tez zamanda kucağımıza almak nasip olur

Adetle ilaclara baslamadin mi ? Cok yorucu 8 tane ilac yazdi. Rahim kalinligi 9 m olmus benim. Senin nasil gidiyor
Adetle birlikte sadece estrofeme başladım onun dışında bugüne kadar başka ilaç içmedim. Bugün de progestan fitil iğne monodoks ve prednole başladım. Monodoksla prednolü 3 gün içecem sonra bırakacam. Diğerlerine devam benim de 8 mmdi 3 gün önce.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…