2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

9 yumurtam toplandı ama 2 tanesi olgun çıktı diğer 7 tanesi de kimisi gelişmemişti kimisininde içi boştu. 2 tane embriyom oluşmuştu

Ben 2. Günü gitmiştim. 18.gün transfer oldu. Bu süreçte bazı ilaçlar kullanıyorsunuz bakteri enfeksiyon vs olmaması için bir de rahmi kalınlaştırmak için. Rahim uygun hale gelince transfer için gün veriyor doktor. Hormonlarda da sıkıntı yoksa transfer yapıyorlar. Umarım her şey yolunda gider ve yavrunuza kavuşursunuz

Tesekkur ederim insalah Sizde saglikla kucaginiza alirsiniz insallah

Kızlar yarın opu olacak, İsmim HaticeŞu yazıyı okuyanlar benim adıma bir kere şu duayı okur musunuz?Allah razı olsun
Bismillahirrahmanirrahim
Allahumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ-seyyidina Muhammedin ellezi tenhallü bihi'l 'ukadu ve tenfericu bihi'l-kürabu ve tukdâ bihi'l-havâicu ve tünâlü bihi'r-rağâibu ve husnu'l-havâtimi ve yusteska'l-ğamâmu bi-vechihi'l-kerîmi ve 'alâ âlihi ve sahbihi fî-külli lemhatin ve nefesin bi-'adedi külli ma'lûmin lek."

Tutmuştu canım hatta tek yumurta ikiziydi ama 28 temmuzda düşük yaptım. Pazartesi histeroskopi olucam ben de
Üzüldüm canim herseyde bir hayir vardir diyelim. Histereskopide bir sorun varsa hemen çözümünü yapıyorlar. Hayirlisiolsun. Bundan sonrasında saglikla mutlulukla gelsin bebişin veya bebislerin insallah.

Benim transfer tarihi de belli oldu 15 i benim tek ekstra durum narkozlu olacak bu sefer ilaçlar aynı bakalım inşallah tutar da sağlıkla kavuşuruz bebişlerimize
Canim benim bu sefer insallah tutsun ıkiside hayirlisiyla bebislerimiz az kaldi kavusmaya. Cumartesi benimde kontrol. Banada farkli ilaclar kullanilicak transfer gunu. Yaradanimiz bizide mutlu edicek bu kez bizim için güneş dogacak. Kedileri sevicez yine ama ekstra bebislerimizide sevicez.

Insallah canim nerde isteyen varsa Allah en guzelinden nasip etsin insallah. Hangi ilaclari kullanmistin sen.
Estrofem yok diye cylo-prognava kullandım dekort aspirin oxsapar progestan fitil, dupaston, prognaf 3 gün ztromax kullandım 5gğnde birde pruluton Depot vuruldum baya çoktu

Umarim tup bebege gerek kalmadan hamis olursun canim bazen salmak lazim. Bende salmak istedim ama yas 39 vakit yok. Allah yardimcimiz olsun
Tabiki de yaş faktörü de önemli seneye 28 olmuş olucam o zaman a kadar beklemekte sıkıntı yok ya amh eksikliği de yok şükür o yüzden biraz dinlenmek istiyorum ya

İnşallah inşallah

Estrofem yok diye cylo-prognava kullandım dekort aspirin oxsapar progestan fitil, dupaston, prognaf 3 gün ztromax kullandım 5gğnde birde pruluton Depot vuruldum baya çoktu
Hey masallah bence doktora gore de degisiyor bazi ilaclar. Bazilari zaten kaliplasmis , estrofem ve progestan gibi .

Tabiki de yaş faktörü de önemli seneye 28 olmuş olucam o zaman a kadar beklemekte sıkıntı yok ya amh eksikliği de yok şükür o yüzden biraz dinlenmek istiyorum ya

P Papatya321f senin kaçıncı denemen?
3 deneme olucak. Arti 1 defada ilac kullandim ama yumurta yoktu sonlandirdik 7 gunden sonra yumurta yokken ilac kullandim yumurta cikacakmis sonra vs devlette oyle sacma bir durum yasadim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…