2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Sorunum yok diye diue sorun çıkardım kendimde inşallah bunlar düştükten sonra bir sürpriz falan olur ayyy dikkat et şeker için erken doğuma falan sebep olmuyor demi tansiyon sıkıntı yaratabiliyor ama şekeri bilmiyorum,, inşallah güzel insanlarla karşılaşırsın doğumda işini sevenlerle

Tabiki troid gebelikte büyük etki eden bi hormon çünkü hormon inşallah bu sefer turnayı vuracaksın kaç çıktı senin tsh benimki 6.56 mı küsür bişey işte ilk defa bu kadar çıktı anlamadım vallahi şükür ben öncesinde boyun ultrason u çekilmiştim kelebeğimin boyutları normal çıkmıştı

kuzum benim tsh 0,01 çıktı, böyle çıkınca aşırı çalışıyor oluyormuş, t3 yüksek t4 normal çıktı, emara soktu doktor, sintigrafi yani, sonra boyuna ultrasonla baktı en sonda farklı bir kan değerine baktırdı ve o 10 güne çıktı kesin teshisi kondurdu, ilaçl tedavi başladı, bakalım bundan sonra turnayı yakalarım :)

Aynen değer düşük olunca hızlı yüksek olunca yavaş çalışıyor ay inşallah düzelir bunların hepsi yaaa vardır elbet bi hayır bi hikmet herşeyde güzel haberlerini bekliyorum inşallah

Oluyo canım şeker de ama şu an bebek normal görünüyor diyetle devam ediyorum bakalım umarım her şey yolunda gider

Benimde ilk gebelik zamani değerlerim böyleydi ilaç kullandim sonra 7haftalik kalbi durdu 2 3 ay sonra tsh düzel di hep normal aralikta şimdi duzenli takip ediyiruz insallah ilaçlarla senin de düzelir

Benimde ilk gebelik zamani değerlerim böyleydi ilaç kullandim sonra 7haftalik kalbi durdu 2 3 ay sonra tsh düzel di hep normal aralikta şimdi duzenli takip ediyiruz insallah ilaçlarla senin de düzelir
ayyy inşallah düzelecek inanıyorum, hasta olarak düşünmüyorum kendimi, pozitif enerjiyi çekmeye çalışıyorum :) kasımda kontrolüm var o zaman düzelcek ve başlayacağım tüp bebeğe Allah'ın izniyle :)

Oluyo canım şeker de ama şu an bebek normal görünüyor diyetle devam ediyorum bakalım umarım her şey yolunda gider
İnan senin için bunu en içtenliğimlde diliyorum sürecin başından beri hem bir tedirginlik oluyor çünkü sende rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah hepsine değecek çok yakın zamandan şunun şurasında ne kaldı doğuma

Hayırlı olsun canım benim bende ilk tedavide gonalf vurulmuş tüm , çift transfer mi olucak sın

Yaaaaa hadiiii bakalım bu aralar sık sık girmem lazım anlaşılan tekrar başladı heyecanlı bekleyişler inşallah bu sefer mutlu sonla biter ve sonsuz bir mutluluk başlar inşallah
Evet canim benim insallah bu kez kucagimiza alacagiz bebisleri sirayla ard arda hepimiz senide bekliyoruz. Sareyle birlikte basliyoruz bakalım. Cukulatam bizden sonra denedi bak cinsiyeti bile ogrendi. Bizde trencilik gibi arkadasindan devam edelim.

Hayırlı olsun canım benim bende ilk tedavide gonalf vurulmuş tüm , çift transfer mi olucak sın
Başka varmı ki iğne çeşidi canım? Olumlu sonuçlandımı? Benım yaşım 26 sanırım tek transfer olur diye düşünüyorum ama ikizde teklif ederlerse neden olmasın

Inşaallah kuzum ilaclara baslayinca uygun doz kullanminin bi zarari yok demisti bana doktor. Gebelik de kullanilan ilaci kullanmistim

İnşallah canım vallahi ben seneye eylüle kadar tüp bebek istemediğim için olursa Doğal yoldan belki yoksa da Yok maalesef yaaa kaçırdım ben orayı ne oldu onun cinsiyeti ay nd güzel bişey yaaa cinsiyeti belli oldu haa

Başka varmı ki iğne çeşidi canım? Olumlu sonuçlandımı? Benım yaşım 26 sanırım tek transfer olur diye düşünüyorum ama ikizde teklif ederlerse neden olmasın
Tabii meriofert kullandım bende klomen hapla birlikte çift emriyo transfer ama kimyasal oldu benimki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…