2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bayadır girmiyorum bende ya doktora gidiyorum yine prolaktin 65 çıktı TSH 6.67 ilaç kullanıyorum şekerim de sınırda çıktı adet gecikmesi yaşıyordum 2 aydır prolaktin yüzünden miş meğer bakalım düşecek mi 🤷 sen napıyor sun hamilelik nasıl geçiyor kan sorunun sana sorun çıkarmıyor umarım az kaldı doğuma nerede yapıcaksın🥰
Çok geçmiş olsun canım ama bak bir sebep olması güzel bir şeyler bulunmuş ve tedavi ediliyor zaten o sorunlar çözüldüğünde muhtemelen kendisi gelir bebeğin hayırlısıyla ve sağlıkla 😇 kan durumumdan dolayı eğitim araştırma hastanelerinde doğum yapabilirmişim o yüzden can sıkıcı işte bakalım kan zaten aynı bende de gebelik şekeri çıktı 🥹 çok şükür yine de ama tabii ufak tefek şeyler oluyor

Ay inşallah kuzum ya hemde çift transfer olacak inşallah ikizlerim olur sağlıklı bir şekilde 🥰sen ne yapıyorsun nasılsın
Ben de 25 eylülde sil baştan tedaviye başlıyorum.. toplama, dondurma ve pgt yapılacak. Sağlıklı gelen olursa bir de histereskopi yapılacak, inşallah aralık başı transfer.. sağlıklı gelen olmazsa da artık ben bu diyarlardan giderim 😆😆

Merhaba kısmetse Ekim ayında tüp bebek tedavisine başlayacağım. Azosperm nedeni ile eşimde microtese olacak. Merak ettiğim eşim ameliyattayken aynı anda mı Yumurtalar toplanacak?

Bayadır girmiyorum bende ya doktora gidiyorum yine prolaktin 65 çıktı TSH 6.67 ilaç kullanıyorum şekerim de sınırda çıktı adet gecikmesi yaşıyordum 2 aydır prolaktin yüzünden miş meğer bakalım düşecek mi 🤷 sen napıyor sun hamilelik nasıl geçiyor kan sorunun sana sorun çıkarmıyor umarım az kaldı doğuma nerede yapıcaksın🥰
Geçmiş olsun canım, ıyı kı takıbe devam edıyorsun erken gormus oldun. Insallah duser de saglıgına kavusmus olursun

Ben de 25 eylülde sil baştan tedaviye başlıyorum.. toplama, dondurma ve pgt yapılacak. Sağlıklı gelen olursa bir de histereskopi yapılacak, inşallah aralık başı transfer.. sağlıklı gelen olmazsa da artık ben bu diyarlardan giderim 😆😆
Hadi bakalım kuzum galiba aynı zamanlarda transfer olacak inşallah ikimizde Galip çıkarız bu savaştan 🥰😂💕

Merhaba kısmetse Ekim ayında tüp bebek tedavisine başlayacağım. Azosperm nedeni ile eşimde microtese olacak. Merak ettiğim eşim ameliyattayken aynı anda mı Yumurtalar toplanacak?
Canım senden yumurta toplanacagı gun eşinde sperm verecek

ay adını degıstırmıssınnn,profilden tanıddıımmm. :KK200:
hadı hayırlı olsun kuzumm sürecin çok güzel geçsin sana yavrunu getirsin.
kiminle başlıyorsun ?

Eşim mikro tese ameliyatına girecek merak ettiğim ı ameliyattayken mi Yumurta toplanacak
Eşim ameliyata girmedi. Ama ben yumurta toplamaya girmeden 15 20 dk önce sperm verip odaya gelmişti. Sonra ben gittim odaya geldim.
Yani sperm toplanırken ya da sperm toplandıktan bir süre sonra senden yumurta toplanır.

Eşim ameliyata girmedi. Ama ben yumurta toplamaya girmeden 15 20 dk önce sperm verip odaya gelmişti. Sonra ben gittim odaya geldim.
Yani sperm toplanırken ya da sperm toplandıktan bir süre sonra senden yumurta toplanır.
Peki Yumurta toplama işlemi ağrılı mı?

Anestezi aldım ben, hiç korkulacak birşey yok rahat gecıyor. Sonrasında biraz kasık agrısı var ama dayanılamacak gıbı sıddetlı bır agrılı değil. Hersey guzel olur ınsallah canım gelısmelerden haberdar et

İnşallah en kısa zamanda sağlıklı bi pozitif görürsün ❤️ ben anlayamıyorum ya tüp bebek de ihtimal çok çok fazla 2 kez denedik olmadı gebelik doğal yolla daha kolay hamile kaldım ben devamı gelmedi tabi orası ayrı 🤷
Benimde öyle 2 kez denedik olmadı tüp bebek ama 2 kere doğal yolla gebe kaldım.. bence nasip biraz da işte allah ol demedikçe olmayacak. bizimde var bir sınavımız inşallah güzel verebiliriz.

uzun bir aradan sonra merhaba kızlar, zehirli guatr teshisinden sonra biraz içime kapanmıştım ama küllerimden yeniden doğacağım :) kasımdaki sonuçlarla bir aksilik olmaz ise inşallah 2. tüp bebeğe başlarız, bende diyorum belki bu kadar zamandır olmamasının nedeni bu şekilde idi,hiç sorun çıkmıyordu çünkü, Ryamm Ryamm canım senin tsh yüksek çıkmış benimde aşırı hızlı çalışıyor imiş tiroid, tedavim bitince inşallah sağlıkla devam ederim :)

Merhabalar bende tüp bebeğe başlıyorum heyecanlıyım 2 bucuk yıldır deniyoruz hiç gebelik olmadı 2 aşılama çatlatma iğnleri haplar hiç gebe kalamadım ,rahim filmi yumurta rezervi yumurtlama çatlama hormonlar herşey normal benim,eşimde sayı azlıgı var hız morfoloji normal yinede tüp bebkten önce dna hasar testi yaptırdık sonucun cıkmsını bekliyoruz

Kişiye göre ve ne kadar yumurta toplandığına göre değişiyor. Yumurta toplanırken uyuyorsun, 10 15 dk sonra odanda uyandırıyorlar, ağrı kesici iğne yapıyorlar. Benim odamda yanımdaki kişiden 23 tane yumurta toplandı yarım saat sonra hiç birşeyi yoktu, kalktı zıplayarak pantolon giyip gitti. Benden 32 toplandı. Ayağa kalktığımda sırtıma ve omzuma vuran bir acı ile bayıldım. 2 saat odada bekledim o gün omuzlarımda ağrı geçmedi. Kasık ağrısı ya da kanama olmadı. Akşam kısa yürüyüşler yaptıkça rahatladım. 2. Gün iyiydim işe gittim.

Kişiye göre ve ne kadar yumurta toplandığına göre değişiyor. Yumurta toplanırken uyuyorsun, 10 15 dk sonra odanda uyandırıyorlar, ağrı kesici iğne yapıyorlar. Benim odamda yanımdaki kişiden 23 tane yumurta toplandı yarım saat sonra hiç birşeyi yoktu, kalktı zıplayarak pantolon giyip gitti. Benden 32 toplandı. Ayağa kalktığımda sırtıma ve omzuma vuran bir acı ile bayıldım. 2 saat odada bekledim o gün omuzlarımda ağrı geçmedi. Kasık ağrısı ya da kanama olmadı. Akşam kısa yürüyüşler yaptıkça rahatladım. 2. Gün iyiydim işe gittim.
Rahim. Filmi ağrısını bildiğimden gözümü korkutuyor

Rahim. Filmi ağrısını bildiğimden gözümü korkutuyor
Rahim filmi çekildi, uyandım 30 dk sonra araba kullanıp işe gittim. Çok az leke tarzı kanama oldu o kadar. Kişiden kişiye değişiyor demekki. Ama bu yolda bunları düşünme. Ağrı bir süre sonra geçip gidiyor şükür. Rabbim sonunda sağlıkla hayırla evlatlarımızı kucağımıza alıp büyütmeyi nasip etsin. Ben hiç araştırmadan bu yola çıktım. Bildikçe daha çok korkuyorsun. Gerek yok. Dr una güven :)

Evet kuzum sağol dün oldum histereskopi yi doktorum iyiki oldun dedi içeri yapışmış tekrar ondan kimyasal gebelik oldu büyük ihtimalle Kasım ayında transfer olacak tekrar bir aksilik çıkmazsa 🥰
İnşallah histeroskopi iyi gelmiş olur ve bu transfer inde kucağına almak nasip olur hsg ve histeroskopi bu süreçte en önemli şey ya

Bu ay bi aksilik çıkmazsa transfer olacam yine bakalım büyük ihtimalle çift olacak 🥰 sana da çok çok geçmiş olsun canım en kısa zamanda toparlarsın inşallah 🙏❤️
Ayyy hadi bu sefer güzel sonuçlar olur hayırlısı olan olsun diliyorum ki rabbim daha fazla bekletmez inşallah 🤲🤲🤲 teşekkür ederim canım benim düzelicek inşallah 😁

X