2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bn henüz hiç hamile kalamadım orta da hiç bişey yok beni üzen bu işte eşim de herşey yolunda bn de de aynı ama olmadı nasip olmayınca olmuyor

Ryamm canım nasılsın nasıl gidiyor neler yapıyorsun ? Burayı takip edemiyorum hiç ama aklıma geldin öyle
Bayadır girmiyorum bende ya doktora gidiyorum yine prolaktin 65 çıktı TSH 6.67 ilaç kullanıyorum şekerim de sınırda çıktı adet gecikmesi yaşıyordum 2 aydır prolaktin yüzünden miş meğer bakalım düşecek mi sen napıyor sun hamilelik nasıl geçiyor kan sorunun sana sorun çıkarmıyor umarım az kaldı doğuma nerede yapıcaksın

Hakkında hayırlısı olsun canım benim inşallah histeroskopi çok kolay bişey inşallah sonrasında güzel sonuçlar alırısn

Bn henüz hiç hamile kalamadım orta da hiç bişey yok beni üzen bu işte eşim de herşey yolunda bn de de aynı ama olmadı nasip olmayınca olmuyor
Nasip olmayınca olmuyor dua etmek ve sabretmekten başka çare yok vardır illaki herşeyde bir hayır

Hakkında hayırlısı olsun canım benim inşallah histeroskopi çok kolay bişey inşallah sonrasında güzel sonuçlar alırısn
Evet kuzum sağol dün oldum histereskopi yi doktorum iyiki oldun dedi içeri yapışmış tekrar ondan kimyasal gebelik oldu büyük ihtimalle Kasım ayında transfer olacak tekrar bir aksilik çıkmazsa

Evet kuzum sağol dün oldum histereskopi yi doktorum iyiki oldun dedi içeri yapışmış tekrar ondan kimyasal gebelik oldu büyük ihtimalle Kasım ayında transfer olacak tekrar bir aksilik çıkmazsa
Kuzum geçmiş olsun herşeyin bir zamanı var inan, bebişinle kasımda kavuşacaksınız demek ki

Hayırlı geceler kızlar bende aranıza katılmak istiyorum
İki faktörlü sorun bizimkisi bende pcos eşimde sperm azlığı var
Dört yıl önce tüp bebekle hamile kaldım bir oğlum var
Şimdi de önümüzdeki hafta tarnsfer olacağım 2adet 5.gun embrisyosu
İnşallah hayırlı sonuçlar olur hepimize sağlıklı gebelik nasip olsun
Salih Saliha evlatlarla mujdelenelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…