2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben dün sordum, bana istersen yaparız bile demedi :)) Çok net gerek yok dedi. Ben de üstelemedim, var herhalde bir bildiği. Sende yumurta cevabı da var, prp de gerek yok esasında dedi onu istersen yapabiliriz dedi, onu yaptırmaya karar verdim.
Hiç yaptırmadığım için sonrasında ne kadar dinlenmen gerekiyor bilemedim. Onu yaptıranlar daha iyi bilir. İnşallah bir sonraki tedavin kolaylıkla ilerler ve olumlu sonuçlanır :dua:
Prp yaptirdinizmi fayda gordunuzmu

Evet canim benim insallah bu kez kucagimiza alacagiz bebisleri sirayla ard arda hepimiz😍😍😍 senide bekliyoruz. Sareyle birlikte basliyoruz bakalım. Cukulatam bizden sonra denedi bak cinsiyeti bile ogrendi. Bizde trencilik gibi arkadasindan devam edelim. 🤩🤩

Ahh en büyük duamsınız birlikte yola çıktığım canım arkadaşlarım inşallah hepiniz geleceksiniz sırayla bu serüvene 🙏🙏🙏
Allahım amin inşalah

İnşallah canım vallahi ben seneye eylüle kadar tüp bebek istemediğim için olursa Doğal yoldan belki yoksa da Yok maalesef 😄😄🤭 yaaa kaçırdım ben orayı ne oldu onun cinsiyeti ay nd güzel bişey yaaa cinsiyeti belli oldu haa🤩🤩😍😍

Aynı zamanda transfer olmuştuk , benimde kimyasal olmuştu, ertesi ay tekrar tüp bebek deneyip hamile kalmıştım🙏 erkekmiş kuzum🥰

İnşallah canım vallahi ben seneye eylüle kadar tüp bebek istemediğim için olursa Doğal yoldan belki yoksa da Yok maalesef 😄😄🤭 yaaa kaçırdım ben orayı ne oldu onun cinsiyeti ay nd güzel bişey yaaa cinsiyeti belli oldu haa🤩🤩😍😍
Erkek oluyormuş 🥰🥰🥰 troitlerin duzelsin bir ruh haline gore karar verirsin belli olmaz. Bazen biraz akisina birakmak gerekiyor. Hayirlisi olsun hakkimizda hepimizin 😁😁😁

Kesinlikle. Nasil geçiyor canim hamilelik ? Bu transferde nelere dikkat ettin ? Hareketletinde kısıtladinmi evin icinde yuruyus yaptın mı? Malum yine ayni surece girecegim dikkat etmek istiyorum guzel anne

Erkek oluyormuş 🥰🥰🥰 troitlerin duzelsin bir ruh haline gore karar verirsin belli olmaz. Bazen biraz akisina birakmak gerekiyor. Hayirlisi olsun hakkimizda hepimizin 😁😁😁
Onlar ilaçla düzeliyor 1-2 aya onları takmıyorum bile , ayy yok gerçekten seneye yaza kadar tüp Bebek olarak doktora gitmek istemiyorum 😄 seneye yaza kadar bebek olmazsa yine bu sefer de Muğla tatili planlıyoruz Allah nasip ederse eğerki hala bebek falan yoksa Eylül de düşünüyorum tekrar gitmeyi 😁😄

Kızlar bende hafta sonu kontrole gittim, nasip olursa eki ayında tekrar transfer sürecine başlayacağız. Herkesin Allah gönlüne göre versin inşallah
Hadi hayırlısı olsun canım benim senin adına da çok sevindim sonbahar bereketli geçer inşallah hepiniz için normalde hüznün ayı olarak geçsede sizlere bolll mutluluk getirir inşallah 😍😍😍

İnan senin için bunu en içtenliğimlde diliyorum sürecin başından beri hem bir tedirginlik oluyor çünkü sende rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah hepsine değecek çok yakın zamandan şunun şurasında ne kaldı doğuma 🤭🤭
İnşallah canım ben de senin için duacıyım inşallah en yakın zamanda sağlıkla kavuşursun yavruna en doğru zamanda bebeğin sürpriz olarak gelir 😇

Kesinlikle. Nasil geçiyor canim hamilelik ? Bu transferde nelere dikkat ettin ? Hareketletinde kısıtladinmi evin icinde yuruyus yaptın mı? Malum yine ayni surece girecegim dikkat etmek istiyorum guzel anne
Çok şükür iyi geçiyor bulantı falan yaşamadım çok. Açıkçası ilk transferde 1 hafta evden çıkmadan yattım yediklerime ekstra dikkat ettim. Fakat bunda sadece hergün avokado + yumurta yemeye dikkat ettim onun dışında 2 gün sonra dışarı çıkmaya başladım. Çok dikkat ettim denemez yani. Olacağı varsa oluyor kesinlikle
Yaaa ne güzel demek bir oğluşun olacak haaa çok sevindim gerçekten 🤩🤩🤩 herkesin nasibi başka oluyor işte 🥰
çok teşekkür ederim kesinlikle öyle Allahım isteyene yaşatsın bu duyguyu amiinnn🙏

Merhaba arkadaşlar histereskopi için ankarada kimi önerebilirsiniz birde fiyat yazarak bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden 🙏🏻 teşekkürler

X