2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben kendimi ekletmemisim
Yas 39 amh 0.01- ileri hiz ve morfoloji
Ilk deneme 1. Adet orta kalite 1 adet 1.kalite 3. Gun dondurulmus embriyo transferi yapildi 18 martta test gunum ise 28 mart
Ya sizi hamile görünce çok sevindim sağ salim sağlıkla gelsin inşallah ,benim yaş 36 amh 005 Diyarbakır zeki akkum 007 altına tüp bebek yapmam dedi nasıl yıkıldım

Kızlar erken menopoza ve düşük amh tüp bebek yapılmıyor mu bana Diyarbakır zeki akkum öyle dedi mesajda yoksa oraya gidecektik bu durumlarda başarılı merkez varsa önerir misiniz çok kötü hissediyorum
Canım neden kötü hissediyorsun amh 0,01 bile olsa biyerde gizlenmiş bı yumurta var demektir gebelik için ise tek yumurta tek sperm yetiyor
İntagram İdil bozkurt takip et smoothine tariflerini yap keçiboynuzu pekmezi içine keçiboynuzu özü bide polen ekle 3 kez günde iç ne bileyim Cook tarif var üzülme sadece inan

Merhaba, Aygül Demirol hoca da var Ankarada, bu hafta 45, 44 ve 42 yaşında 3 hastasının olumlu sonucunu paylaşmıştı instagramda, sizin yaşınız genç ama amh düşüklüğü yönünden yazmak istedim. İnşallah güzel haberlerinizi alırız.

Bende kendisine gidiyorum yaşım 37

Haklısınız , yumurta da gözüküyor ama bir doktorun daha görmeden senin olmaz görüşünü empoze etmesi insanın motivasyonunu düşürüyor, dediğiniz sayfayı inceliyorum hemen çok teşekkür ederim

Çok teşekkür ederim Aygül hanımı da araştırayım

Sizi Merak ettim ne yaptınız gelişme var mı?.

Sizi Merak ettim ne yaptınız gelişme var mı?.
Evet, işlem gün kesinleşti. 26sı Salı operasyon inşallah. Normalde 22si olacaktı ama anestezi onayını aldıktan sonra son görüşmeye gittiğimizde hacettepedeki dr çok ağır konuştu, eşimi de beni de ağlattı. Ben gerçekleri insanın yüzüne söylerim, yaş 37, rezerv azalmış, sizin çocuğunuz olmaz dedi. Salpenjektomi size çare gibi görünüyor ama değil dedi. Biz zaten kendisinde tüp bebek yapacak değildik, bu sözlere ne gerek vardı anlamadık, insan hassas noktasından kırılıyor.

İş sanki zorla ameliyat oluyormuşuza döndü, cuma sabah ameliyathane kapısına gelin bekleyin dedi, müsait olunca alırız, 2-3 saat dinlendirip eve yollarız. Ne işlem saati belli, ne kimin yapacağı belli, hasta kabule bile gitmeden nasıl olacak çözemedik. Güvenemediğimiz için de ordan vazgeçtik. Biz o üzüntüyle ne yapacağız diye düşünürken Allah karşımıza bi yakınımız vasıtasıyla başka bir dr çıkardı şükür Şimdi içimiz rahat halleceğiz. Umarım Salı uyandığımda da güzel haberi veririm

Ön

Öncelikle hayırlısı olmuş diye anladım çünkü işlemin kimi yapacağının belli olmaması sizin karar vermenizde en önemli etken zaten.

Böyle bir durumda ben de riske atmazdım..
Sizin yumurtalarınız toplanmadı mı? Bu saatten sonra Sizin için neden çözüm olmasın ki?.

Salı günü güzel haberlerinizi bekliyorum ben de perşembe hastaneye gideceğim 6 sına kadar anestezi raporum vardı 6 sına kadar işleme almaları için doktoruma rica edeceğim
GüZel haberler vereceğiz göz yaşlarınız mutluluk için olacak eminim

Merhabalar arkadaslar,
7 Temmuz’da 1 adet 5. gun embryom transfer edildi. 18 Temmuz yani 11. gunde ilk kan sonucum 196 cikti. Bugun yani 2 gun sonra, bir oncekine gore 2-3 saat daha gec verdigim kanin sonucu 282 cikti. Artis %44 civari. Cuma tekrar kan verecegim ama baya moralim bozuldu.
Var midir aranizda benim gibi bir kan artis ornegi olup saglikla gebeligi ilerleyen?

Bence çok var bilmeyen de çok var
Doğal gebelikte sürekli kan veren sıklığı çok düşüktür lütfen güzel uyu ve dinlen düşünme bile sadece buna ihtiyaç var gibi geliyor bana

Katılıyorum, elimizden geleni yaptık, artık hayırlısı böyleymiş dedik. Ama netleşince bir rahatlama geldi hastane çantası hazırladım minik.

Biz de anlamadık yani tek altın yumurta ile bebek sahibi olanlar var, hidrosalpinks dışında bir sıkıntı yok, biz de 100% demiyoruz sonuçta ama çözümünü arıyoruz gücümüz yettiğince. Moral bozmak meziyet değil.

İnşallah geciktirmeden sizin de doktorunuz müsaittir ve takvimi belirler Sonra güzelce iyileşip transfer heyacanını yaşıyor oluruz Bu yıl bitmeden güzel haberler alıp verelim inşallah

Kalacak mısınız peki bir gece?
Devlette mi devam ediyor süreç şimdi özele mi geçtiniz?

Kalacak mısınız peki bir gece?
Devlette mi devam ediyor süreç şimdi özele mi geçtiniz?
Evet 1 gece kalacakmışım, başka bir üniversite hastanesi, ama olmasaydı da kredi çekip özelde yaptıracaktık artık bu muamele üstüne.

Minyon olup çift embriyo transfer ettirmek risklimi sizce kızlar yada minyon olup ikiz olanlar sıkıntı oluyor mu acaba bileniniz varmı ?

Minyon olup çift embriyo transfer ettirmek risklimi sizce kızlar yada minyon olup ikiz olanlar sıkıntı oluyor mu acaba bileniniz varmı ?
Canım ben 1,56 boyundayım. İkizlere gebeyim, 9+2 deyim. Hiç bir sorunum yok çok şükür, hiçte olmadı. Hamile olduğumu kontrole gitmesem bilmem bile o derece. Doktorum da herhangi bir risk görmedi. Sadece daha kısa olsaydın ileride taşımakta zorluk çekerdin dedi. Çünkü ikiz gebelikte ağırlıkta fazla oluyor. Böyle korkulara yer verme, rabbim onun da kolaylığını veriyor Senin boyun kaç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…