2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar umarım hepiniz çok çok iyisinizdir her şey yolundadır Pek giremiyorum yavru bi köpeğim var aslında benim yavrum bebeğim oldu dünyanın en güzel şeyi muhtemelen 2 haftaya adet olacam zaman nasıl geçti anlamadım bile bi aksilik çıkmazsa transfer hazırlıklarına başlayacaz bakalım

ayy haydi güzelikle, senle beraber mi başlayacağız gene acaba :) ama senin transfer, ben baştan yumurta toplama ile devam :)

Selam kizlar bugun opuya girdim 5 adet yumurtam toplanmis ama maalesef dondurucam. Tam rahmin ustunde baski yapan 1.5 cm lik bir miyomum vardi o 3 cm olmus hormon ilaclarinin yan etkisi . Biseylere disaridan yapay sekilde mudahale edince boyle sonuclar kacinilmaz oluyor sanirim haftaya onun icin kapali ameliyat olucam ufak bir islem dedi doktor ama yine de cok moralim bozuldu (( 5 ay dedi once sonra hadi gel 3 ayda anlasalim 3 ay sonra koyalim embriyolari dedi Ee peki yeterli bi sure mi dedim yeter dedi acaba benim rahatlatmak icin mi dedi bilemedim.
Ama cok yoruldum artik onume surekli bir engel cikmasindan gercekten . Allah sonunu hayir etsin .

Benim de 3 Ağustostaki transferim covid olduğum için en az 2 ay ertelendiallah başka dert vermesin diyorum ama insan üzülmeden edemiyor

Benim de 3 Ağustostaki transferim covid olduğum için en az 2 ay ertelendiallah başka dert vermesin diyorum ama insan üzülmeden edemiyor
Oyle gercekten , simdi tek duam insallah guzel embriyolarim oulr da o moral olur bana. Sonrasi kismet artik . Gecmis olsun bu arada. Ama neden 2 ay?

Oyle gercekten , simdi tek duam insallah guzel embriyolarim oulr da o moral olur bana. Sonrasi kismet artik . Gecmis olsun bu arada. Ama neden 2 ay?
Teşekkürler. Vücudun kendini toparlaması için öyle beklemeyi uygun görüyormuş hoca . Martta ilk transferimdi. Mayısta çizik atıldı. Bekleye bekleye bugünlere geldik. Şimdi de covid çıktı. Hevesim kaçtı ama allah başka dert vermesin diyelim. Size de kolaylıklar dilerim

Kızlar erken menopoza ve düşük amh tüp bebek yapılmıyor mu bana Diyarbakır zeki akkum öyle dedi mesajda yoksa oraya gidecektik bu durumlarda başarılı merkez varsa önerir misiniz çok kötü hissediyorum
Canım o merkez sana nasıl öyle diyor anlamadım benim yaşım 36 düşük amh ile tüp bebek merkezine başvurdum artı benim karından açık ameliyat çikolata kist ameliyatım var o yüzden sağlıklı bir insandan daha düşük neyse merkezde o ay 2 yumurta gelişeceğini istersen erteleyelim dedi doktor yumurta sayın çok düşük umut vermekte istemiyorum dedi bende bu ay deneyelim dedim sonra ilaç iğne tedavisi derken yumurtalar 19 ve 21 ml gelince opuya girdim 2 sini aldılar şükür boş çıkmadı 2side döllendi ama transfer günü biri gelişmediği için 5.gün blast tek emriyo transfer ettiler sonuç o altın yumurtamla tek yumurta ikizlerine 9 haftalık hamişim umudunu kaybetme Rabbim ol derse olur 20 yumurtada tel emriyo elde edemeyende var benim gibi tek yumurtayla 2 emriyoda..yeterki Rabbim istesin çok uzattım son olarak Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen hakeden herkese nasip etsin sanada canım benim

Mrb. Coraspinle birlikte omega 3 kullaniminin sakincali oldugu tesadufen internette karsima cikti. Bu konuda bilgisi olan var mi. Transfer hazirliginda coraspin verildi. Takviye icerisinde de omega 3 var. Tedirgin oldum.

Mrb. Coraspinle birlikte omega 3 kullaniminin sakincali oldugu tesadufen internette karsima cikti. Bu konuda bilgisi olan var mi. Transfer hazirliginda coraspin verildi. Takviye icerisinde de omega 3 var. Tedirgin oldum.
İkisi de kan sulandırıyor o yüzden öyle demişlerdir.ben de oksapar ve corasprin kullanmıştım ama omega 3 almadım.bi sakıncası olacağını sanmıyorum zaten transfer dönemi kanın nekadar sulu olursa rahme kan akışı okadar fazla olur.istersen yine de doktoruna sor

ama transfer öncesi omega Van diye omega 3 içeren serum aldım.3 kere transferden önce 1 kere de sonrasında aldım yine kan sulandırıcı kullanıyordum bi sıkıntı olmadı

ama transfer öncesi omega Van diye omega 3 içeren serum aldım.3 kere transferden önce 1 kere de sonrasında aldım yine kan sulandırıcı kullanıyordum bi sıkıntı olmadı
Evet cnm, omega 3 kani sulandiriyormus, coraspin de sulandirdigi icin birlikte kullanilmaz diye okudum, yazmiyim simdi ciddi saglik problemlerine yol aciyormus. Ben de gozden mi kacti acaba diye huzursuz oldum. Demekki gozardi edilebilir bir risk. Tsk ederim donus yaptigin icin.

Aklına takıldıysa yine de doktoruna sor istersen

Ya sizi hamile görünce çok sevindim sağ salim sağlıkla gelsin inşallah ,benim yaş 36 amh 005 Diyarbakır zeki akkum 007 altına tüp bebek yapmam dedi nasıl yıkıldım
O sayılar moralinizi bozmasın benimde 0,40 ama 10 yumurta toplanıyor bence onlara fazla takılmayın önemli olan bir yumurta. Yürüyüş sağlıklı beslenme yeterli. En önemlisi yürüyüş mitokondri yAni hücreler aktifleşiyor. Moralinizi bozmayın lütfen ultrasonda ki sayı daha önemli. Bazı doktorlar korkutmayı seviyor halbuki güzel bir dille söyleseler inanın ben günlerce ağlamıştım duyduğum da benim gibi bir sürü kadın bu duyguyu yaşamıştır

Günaydın kızlar sabah fitil yaptıktan yarım saat sonra wc girdiğimde peçeteye çok açık kahverengi leke geldi şu an 6+3 gözüküyorum 6+0 dan beri kasık ağrılarım olmaya başladı

Kızlar transfer öncesi hazırlık için yenmesi ve yenmemesi gereken şeyler neler bilen var mı
Nar suyu içmiştim, günde 1 avuç kabak çekirdeği, kuru dut, kuru kayısı, ceviz, badem, çiğ fındık, avokado ben bunları yemiştim hala da yemeye çalışıyorum. Birde ben çay, kahve, asitli olan tüm içecekler, abur cubur, paketli hazır gıdalar bunları da yemeyi bırakmıştım. Bu arada bunları doktorum söylemedi ben kendim dikkat etmiştim hatta yemediğim şeyleri hala yemiyorum sadece arada bir çok çok açık çay içiyorum 1 kerede Türk kahvesi içmiştim o kadar

Merhaba bana da erken menopoz dediler tüp bebek yapalım dedik Diyarbakır zeki akkum önerdiler ona yazdım oda erken menopoza tüp bebek yapılmıyor dedi yıkıldım siz nereye gitmiştiniz
Acıbademe gidiyorum Bülent tıraşa ama Bülent tıraşı sadece 10 dk derdimizi anlatmak için gördük bidaha yok her seferinde baska Dr ilgileniyor bazen aklım bahçecideki Mehmet reşit Aşoğluna kayıyor sizde bir araştırın derim Allah yardımcınız olsun zor süreç

kızlar merhabaaaaaaa
zaman geçtikçe korku fazlalaşıyor, kafada sorular, yumurta ne kadar çıkacak, dolu mu olur boş mu, ilaçlar bulunur mu, ne yemeli ne yememeli, stresi çok oluyor bu işin ya :) sonu güzel olsun inşallah, ama ben sürekli günde bir adet türk kahves sade kullanıyorum ve onun zararı yoktur bence :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…