2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben azalarak bırakmıştım ama kanama olunca progestan ve prulutona hala devam ediyorum

Çok teşekkür ederim. İnşallah siz de sağlıkla evladınıza kavuşursunuz
Benim de taze transferdi, yazdığınıza göre bir problem yok o halde. İnsan büyük emekler verince en ufak şeyi bile sorguluyor

Kızlar adet olmadan transfer olur mu geçen adetin 4.gunu zoladex iğne vurdurdu doktorum 24.gun hormon değerleri ne baktırdım normal çıktı adeti beklemicez dedi ve transfer ilaçlarına başladık

Ben azalarak bırakmıştım ama kanama olunca progestan ve prulutona hala devam ediyorum
Ben bugün tam olarak 8+6 dayım. Doktorum sadece progestan fitil (günde 3 kez), folik asit ve kan ilacı kullandırıyor. 4 ünde gittiğimde 1 ay sonra gel demişti ama ben yarın için randevu aldım. Aklım kalsın istemedim

Benim kanama olunca kan sulandırıcıyı da kesti.günde 1 progestan alıyorum haftada 1 de pruluton depot.progestan 10 gün falan sonra bitecek.depot da 2 hafta kaldı.onun dışında vitaminler falan.umarım bırakınca tekrar kanama olmaz

Güzel düşün güzel olsun. Rabbim evladını sana bağışlasın inşallah

Kızlar adet olmadan transfer olur mu geçen adetin 4.gunu zoladex iğne vurdurdu doktorum 24.gun hormon değerleri ne baktırdım normal çıktı adeti beklemicez dedi ve transfer ilaçlarına başladık
Bende adet olamamıştım lucrin iğne yapmıştı doktorum en son aralıkta adet oldum transfer 14 şubattı şimdi 25 haftalığız Allahın izniyle hiç bir sorun yaşamazsın İnşallah kavuşursun yavruna :)

Yaa ne güzel kuzum darısı başımıza İnşallah galiba zoladex lucrin in yerine vuruldum bende inşallah bende o günleri göreyim

Çok şükür canım köpek sahiplendim onunla ilgileniyorum zaman nasıl geçti anlamadım dünyanın en güzel şeyiymişsen nasılsın bebiş nasıl

Yaa ne güzel yapmışsın alışabildiniz mi birbirinize
İyiyim canım çok şükür, bebişte iyidir inşallah 22’sinde randevumuz var

Hesaplama neye göre oluyor kuzum adet olmadan gebe kalınca

Kızlar transfer öncesi hazırlık için yenmesi ve yenmemesi gereken şeyler neler bilen var mı

ayyy etmem mi ederim vallahi :) hayırlısı ile sakin şekilde başlayalım sonuçta pozitif olsun :) amiiiiiiinnnn :)

Amiiiin inşallahhh
Kızlar transfer öncesi hazırlık için yenmesi ve yenmemesi gereken şeyler neler bilen var mı

Merhaba ben iki transferimde de avokado , çiğ kuruyemişler yemiştim. İkisi de tutmuştu biri kimyasal oldu, 2. Transferim tuttu çok şükür

Merhabalar arkadaşlar ben ankarada yaşıyorum ilk tüp bebek deneyimim olacak daha önce 4 kaybım var
ankarada önerebileceğiniz genetikli (pgt veya ngs) tüp bebek yapacak merkez ve hoca var mı?
yardımcı olursanız sevinirim

Hesaplama neye göre oluyor kuzum adet olmadan gebe kalınca
Transfer tarihinden 14 gün öncesine göre bebeğin haftasını hesaplıyorlar normalde embriyo gününüde ekledi doktorum benim 25 ocak geçiyor son adet tarihi ama tabi hayali tamamen bebeğin haftasını hesaplamak için

Kızlar bugün 3. Deneme için başladık ilaçlara ama diğerlerinden farklı olarak femara ve menopurla başladı ilaçları tamamen değiştirdi
Bunlarla tedaviye başlayan varmı ?
Bide genetik hakkında ne düşünüyorsunuz 2 negatif sonrası yollasammı incelenmesi için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…