2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben serbest takılıyorum 🤭 temmuz agustos bişey olmazsa eylül başı bir kez daha deneyeceğiz, bu sefer donmuş embriyo olacak, 5.gğne gelirse genetik taramaya gidecek falan biraz daha meşakatli bir süreç 😬 o yüzden full vitamin arısütü bal falan her türlü vitamine abandım belki şansımı denemek için 😅
Canım insallah güzel haberler verirsiniz arı sütü gerçekten çok faydalı eşin de kullansın sabahları 1er kasık içtim her gün kendi ufak kaşığıyla. Yumurtalarımın sayısında ve kalitesinde ilerleme olmustu gerçekten.. insallah size de nasip olsun 🌺

Kızlar bugün 3. Deneme için başladık ilaçlara ama diğerlerinden farklı olarak femara ve menopurla başladı ilaçları tamamen değiştirdi
Bunlarla tedaviye başlayan varmı ?
Bide genetik hakkında ne düşünüyorsunuz 2 negatif sonrası yollasammı incelenmesi için 😕
Canım hayırlı olsun güzel sonuçlansin insalh 3.opuda ne im doktorumda pergovis verdi çok şükür faydasida oldu genetiğe yolla bide böyle derim

Canım hayırlı olsun güzel sonuçlansin insalh 3.opuda ne im doktorumda pergovis verdi çok şükür faydasida oldu genetiğe yolla bide böyle derim
İnşallah canım saol senin adınada çok sevindim sonuçlar gelmedi demi daha ?
Genetik konusunda çok kararsızım bakalım biraz daha araştırayım da ..

Kızlar aranızda transfer öncesi covid olan oldu mu hiç? Böyle olursa süreç nasıl ilerliyor?

Ben şok olmuştum ya biz evlendik 3 ay denedik olmuyo gidelim Dr dedik dr dedi menopoz başlangıcı ben neye uğradığımı şaşırdım bide öyle bişey oluyoki sanki o an hemen benim için hayat bitti öyle psikolojim bozulduki tüp bebek tedavi hiç bilmediğim aklımdan geçmeyen bebek arama durumları falan içinde buldum kendimi sonra buna alıstırdım kendimi dedim biz ne gerekiyorsa yapalım verirse rabbım vercek bi sürü Dr gezerek 3_4 ay vakıt kaybettim sonra kendime kızdım hop sonra eşimin tayin göreceği açıklandı haydi bidaha stres ben acaba olabılcrkmo tedaviniz diye sonra işte bugun tayin yerimiz belli oldu bi üzüldük sonrasında 1 saat sonra falan hastane aradı dedi embr olustu donduruyoruz hop sevindik cok garip hayat bi sevindirdi bi üzdürdü 😆😆
Merhaba bana da erken menopoz dediler tüp bebek yapalım dedik Diyarbakır zeki akkum önerdiler ona yazdım oda erken menopoza tüp bebek yapılmıyor dedi yıkıldım siz nereye gitmiştiniz

Kızlar erken menopoza ve düşük amh tüp bebek yapılmıyor mu bana Diyarbakır zeki akkum öyle dedi mesajda yoksa oraya gidecektik bu durumlarda başarılı merkez varsa önerir misiniz çok kötü hissediyorum

Kızlar erken menopoza ve düşük amh tüp bebek yapılmıyor mu bana Diyarbakır zeki akkum öyle dedi mesajda yoksa oraya gidecektik bu durumlarda başarılı merkez varsa önerir misiniz çok kötü hissediyorum
Merhabalar benim arkadaşıma da erken menepoz teşhisi kondu ama o şimdi İrenbe de tedavi görüyor neden olmasın ki hem kullanılan iğne ve ilaçlar sayesinde onun şimdi bir tane 3.gün iyi kalite embriyosu var siz isterseniz araştırın bir

Merhabalar benim arkadaşıma da erken menepoz teşhisi kondu ama o şimdi İrenbe de tedavi görüyor neden olmasın ki hem kullanılan iğne ve ilaçlar sayesinde onun şimdi bir tane 3.gün iyi kalite embriyosu var siz isterseniz araştırın bir
Ya ağlıyordum içime su serptiniz 🙏🏻 irenbe kurum ismi mi peki bakayım ben de

Degerleriniz nasil peki yas amh fsh ulttrasonda yumurta var mi adet döngünüz nasi

Kızlar iyi akşamlar 🌸
Bir şey sormak istiyorum sizlere, pozitif gören anne adayları, ilaçları ne zaman bıraktınız acaba.
Doktorum kalp atışını gördükten sonra oksapar, progestan dex ilaçları bıraktırdı. Üstelik ikiz gebelik, benim gibi kalp atışından sonra ilaçları bırakanlar oldu mu
Merhaba ben 12. haftada yani iki gün önce bıraktım. Yeni vitaminlere başladım tabii ki.🥰
Benim için en iyisi oksaparı bırakmak oldu, iğne yapmak çok canımı yakıyordu artık😓

Merhaba sizin yaşınız kaç? Tüp bebek zaten bu durumlar için var mutlaka sahiplenici bir doktor ile yolunuza devam edin 🌿

Merhaba sizin yaşınız kaç? Tüp bebek zaten bu durumlar için var mutlaka sahiplenici bir doktor ile yolunuza devam edin 🌿
36 yaşındayım ,çok güzel bir kelime kullandınız sahiplenici bir doktor , doktorun gerçekten sahiplenmesi çok önemli şuan araştırma yapıyorum Ankara Güven hastanesini de önerdiler nafiye hanım varmış tecrübeliymiş baya bir çok iyi bir seçim yapmak istiyorum

36 yaşındayım ,çok güzel bir kelime kullandınız sahiplenici bir doktor , doktorun gerçekten sahiplenmesi çok önemli şuan araştırma yapıyorum Ankara Güven hastanesini de önerdiler nafiye hanım varmış tecrübeliymiş baya bir çok iyi bir seçim yapmak istiyorum
Yani yaşanız 40 üstü sandım..
Bence o doktoru tercih etmeyin. Kimi tercih edeceğiniz hakkında bir şey diyemem pek çok doktor var büyük şehirlerde ama umutsuz bakacak bir yaşınız yok ki. Zaman kaybetmeyin yeter bol şans!

Yani yaşanız 40 üstü sandım..
Bence o doktoru tercih etmeyin. Kimi tercih edeceğiniz hakkında bir şey diyemem pek çok doktor var büyük şehirlerde ama umutsuz bakacak bir yaşınız yok ki. Zaman kaybetmeyin yeter bol şans!
Çok teşekkür ederim ☺️

X