2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Mrb cnm. En son 4 temmuzda OPU olmustum. Beklenen regl nihayet bu sabah geldi. Pztsi icin randevu aldim, ben de merak ediyorum Sen nasilsin, ne durumdasin
İyi iyi kuzum benimde sancım var ama regl olamadım doktorum adeti beklemicez dedi bugün hormon değerleri ne baktiracam ona göre transfer hazırlığı na baslicaz

Hayırlı olsun canım benim geri sayım başladı bebişinle kavuşmana

Aynı benim embriyolarda böyle 3. Günde 1. Kalite sonra yavaşlıyor
Bu sefer prp yaptıracağım. Bakalım onun faydası olacak mı? Bir de beslenmemi kökten değiştirdim. Gluten tüketmiyorum. Bir sürü de vitamin alıyorum. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum

Sağol canım benim Rabbim isteyen herkese bir an önce nasip etsin sende durumlar nasıl
Ben serbest takılıyorum temmuz agustos bişey olmazsa eylül başı bir kez daha deneyeceğiz, bu sefer donmuş embriyo olacak, 5.gğne gelirse genetik taramaya gidecek falan biraz daha meşakatli bir süreç o yüzden full vitamin arısütü bal falan her türlü vitamine abandım belki şansımı denemek için

Hadi bakalım kuzum hayırlı olsun şimdiden güzel haberlerini bekliyoruz

Bu sefer prp yaptıracağım. Bakalım onun faydası olacak mı? Bir de beslenmemi kökten değiştirdim. Gluten tüketmiyorum. Bir sürü de vitamin alıyorum. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum
Bazı immonoloji sistemimizde ki hastalıklar yani gluten alerjisi gibi onlarda olabiliyormuş neden doktorlar yumurtanız kalitesiz diyip işin içinden çıkıyorlar hiç bir araştırma yok. Mutlaka yürüyüş haftada 2 gün hafif ağırlıklı spor yapmanı da öneririm araştırdım baya bu şekilde biraz daha şansımız var

Oyyy daha çok var diyordun tatile bak nasılda geçmiş zamaan
Bol bol eğlenin mis gibi huzur dolun tatilde dikkat et valla ben çok beyaz tenliyim güneş kremi sürmeden gezmeye gitmiştik isilik gibi olmuştu tüm vücudum
Benim güzel gidiyor çok şükür

Vallahi 2 ay var diyordum daha kaldı 6 güncük benimde kaşım kaşım kaşınıyor vallahi kollarım hemen aldım kremimi ohhh ne güzel süreçler zor olsada gebeliklerimiz kolay geçse bari

canım ben daha ağustos adeti ile başlıyorum, beklemedeyim, histereskopi yapıldı ya, sonrasında dinlenme oldu ağustos adetine kaldım, iğnemi aldım saklıyorum, gün sayıyorum :)

Ayy çok heyecanlı mutlaka haberdar et sürecinden hep aklımdasınız
Vallahi 2 ay var diyordum daha kaldı 6 güncük benimde kaşım kaşım kaşınıyor vallahi kollarım hemen aldım kremimi ohhh ne güzel süreçler zor olsada gebeliklerimiz kolay geçse bari

Oh oh mis gibi
Amiin inşallah canım

Kızlar iyi akşamlar
Bir şey sormak istiyorum sizlere, pozitif gören anne adayları, ilaçları ne zaman bıraktınız acaba.
Doktorum kalp atışını gördükten sonra oksapar, progestan dex ilaçları bıraktırdı. Üstelik ikiz gebelik, benim gibi kalp atışından sonra ilaçları bırakanlar oldu mu

Taze transfer 8.haftaya kadar, dondurulmuş transfer 10.haftaya kadar aynen devam ediyor diye söylemişlerdi. 10.haftada iğne ve ilaçları azaltarak devam ettik. 12.haftadan itibaren progestan fitil 2 tane ve kan sulandırıcı ekoprin devam.
İkizler sağlıkla hayırla gelsin inşallah. Benim tek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…