2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Merhaba, embriyoglue uygulamasını ben de transferim esnasında doktorum önerince duymuştum. embriyo yapıştırıcı olarak Türkçeye çevrilebilir. Bize rahimdeki doğal ortama benzeyen, tutunma sırasında embriyoya destek olmak adına ihtiyaç duyduğu maddelerle zenginleştirilmiş bir sıvı olarak anlatmışlardı. Bazı doktorlar bunun tutunmayı kolaylaştırdığını savunsa da bazı doktorlar aynı görüşte olmayabiliyor. Bizim transferimizde ve doktorun olumlu sonuç aldığı tüm transferlerde bunu kullandığını yine doktorun grubundan da takip etmiştim.
Merhaba ben de emriyoglue merak edip istiyorum da, ilk denemede yapıyorlar mı? Siz nerede tedavi görmüştünüz

Ben e aşıyı bilmem ama cobid de etkilemiyor ben mart 2020de amh testim 2.32 vıkmıştı… o aradan sonra iki kez tespitli covit atlattım tahmini bir covit daha var ama test olmadım ve haziran 2022deki amh 2.22di gayen 2 yılda 0.1 azalma olmuş çok korkuttular covit amh düşürüyor diye aslı yok
Ben ocakta 1,47 baktırmıştım şubat covit geçirdim haziran ayında 1,18 e düşmüştü şok oldum

Mrb, rabbim sizede bebeğinize saglik versin, kolay gecsin hamklrliginiz.dize birsey sormak istiyorum benim 5 denemem ilaclar artık vücudumu yordu sizde okuduğum natural siklus denemek istiyorum nasil bir tedavi,sizmi karar verfiniz buna

Benim Recai Pabuççuya giden arkadaşımın da 2 şer 2 şer donduruldu.ben benimkiler dondurulduğunda onunla da konuştum benim de öyle yaptılar dedi.demekki uygulama böyle diye düşünüyorum hatta bu topicte ben yazmıştım aylar önce benim bu şekilde donduruldu normal mi diye herkes aynı şeyi söyledi.tek tek dondurulan hiç duymadım ben
Başka bir başlıkta tam tersini yazanlar oldu?! Çok garip gerçekten, bu kadar farklı olmasına şaşırdım. Keşke bize daha ayrıntılı bilgi verseler, biz de çevremize sorup soruşturmak zorunda kalmasak.

Başka bir başlıkta tam tersini yazanlar oldu?! Çok garip gerçekten, bu kadar farklı olmasına şaşırdım. Keşke bize daha ayrıntılı bilgi verseler, biz de çevremize sorup soruşturmak zorunda kalmasak.
Haklısın.bize sorsalar biz tek tek dondurulmasını isteriz tabiki.bence onlar da onu isteyeceğimizi bildikleri için sormuyorlar.benim geride kalan 3 embriyom aynı anda donduruldu.ben tekrar transfer istersem 3 ü birden çözülecek en kaliteli bir veya ikisi seçilecek.kalan 1 e yazık değil mi ama onlar böyle düşünmüyor.belkide tekrar dondurma seçeneği olduğundan bilemiyorum

Kızlar size bir sorum var. Eylülün ilk günü yeni tedaviye başlayacağım, yani 1.5 ay var. Bugün doktoruma gittim kontrol için, covid aşısı olmamı tabsiye etti…
Ben martta covid geçirdim ve 2 ay yumurta sayım çok düşmüştü.. sizce aşı da böyle bir etki yapar mı?
Fikirleriniz benim için çok değerli 🌸🌸🌸
Cok zor soru. Biz 2020 yazinda cok siddetli gecirdik cnm esimle. 10 gun hastanede kaldik, ciktiktan sonra ben daha da kotulestim filan. 3er biontech asimiz var. Esim 3.asinin uzerinden fazla gecmeden tekrar yakalanmisti. Cevremden ve kendimizden tecrube ettigim sey, hastaligi nasil geciriyorsan asiya da reaksiyonun ayni sekilde oluyor. Yani ben hastalikta asiri kas-eklem agrisi cekmistim. Her asida ayni agriyi yasiyorum. Hastalikta ateslenen asida da atesleniyor. Hastaligi hafif atlatan asida da sikinti yasamiyor. Ama yumurtlama, adet duzeni konulari cok ozel. Onlari bilemiyorum. Tam kurtulduk derken yeniden geri geliyor olmasi cok sinir bozucu. Pandemi yuzunden nezaman 40 oldum anlamadim ben, en son 37ydim. 38-39u gormedim 😂😂😂 Ayyy ben bugun 40 oldum yaa 🎈🎈🎈

Haklısın.bize sorsalar biz tek tek dondurulmasını isteriz tabiki.bence onlar da onu isteyeceğimizi bildikleri için sormuyorlar.benim geride kalan 3 embriyom aynı anda donduruldu.ben tekrar transfer istersem 3 ü birden çözülecek en kaliteli bir veya ikisi seçilecek.kalan 1 e yazık değil mi ama onlar böyle düşünmüyor.belkide tekrar dondurma seçeneği olduğundan bilemiyorum
Merhaba canım dondurulmuş embriyo çözüldükten sonra kullanılan kullanılır gerisi tekrar dondurulur o yüzden aynı kapta dondurmada bir sakınca görmüyorlar Bir de yaş etkinliği ile 1 2 3 embriyo bırakması seçenekleri oluyor o yüzden tek kaota donduruyorlar

Cok zor soru. Biz 2020 yazinda cok siddetli gecirdik cnm esimle. 10 gun hastanede kaldik, ciktiktan sonra ben daha da kotulestim filan. 3er biontech asimiz var. Esim 3.asinin uzerinden fazla gecmeden tekrar yakalanmisti. Cevremden ve kendimizden tecrube ettigim sey, hastaligi nasil geciriyorsan asiya da reaksiyonun ayni sekilde oluyor. Yani ben hastalikta asiri kas-eklem agrisi cekmistim. Her asida ayni agriyi yasiyorum. Hastalikta ateslenen asida da atesleniyor. Hastaligi hafif atlatan asida da sikinti yasamiyor. Ama yumurtlama, adet duzeni konulari cok ozel. Onlari bilemiyorum. Tam kurtulduk derken yeniden geri geliyor olmasi cok sinir bozucu. Pandemi yuzunden nezaman 40 oldum anlamadim ben, en son 37ydim. 38-39u gormedim 😂😂😂 Ayyy ben bugun 40 oldum yaa 🎈🎈🎈
Bence toplu kararla nüfus müdürlüğü hepimizden 2 yılımızı silmeli 😂😂 ben de 41 olmuşum haberim yok.. en son 38dim 39-40 kayıp valla.. yaşımı soruyorlar bazen 39 bazen 40 diyorum 😅
ben önceki 2 aşımı hafif atlatmıştım.. covid geçirdiğimde de evet her yerim ağrıdı 4-5 gün hep yattım ama aşıdan 6 ay geçmişti.. tanıdığım biri de 3 aylık hamileyken covid olup pıhtılaşmadan dolayı bebeğini düşürdü.. yani aşı mı zarar verir yoksa covid geçirmek mi arada kaldım 😵‍💫 bugün özel hastaneden randevu aldım aşı için.. gititm aşı bitmiş, olamadan geri geldim 😂 bir işaret olabilir mi 😄

Bence toplu kararla nüfus müdürlüğü hepimizden 2 yılımızı silmeli 😂😂 ben de 41 olmuşum haberim yok.. en son 38dim 39-40 kayıp valla.. yaşımı soruyorlar bazen 39 bazen 40 diyorum 😅
ben önceki 2 aşımı hafif atlatmıştım.. covid geçirdiğimde de evet her yerim ağrıdı 4-5 gün hep yattım ama aşıdan 6 ay geçmişti.. tanıdığım biri de 3 aylık hamileyken covid olup pıhtılaşmadan dolayı bebeğini düşürdü.. yani aşı mı zarar verir yoksa covid geçirmek mi arada kaldım 😵‍💫 bugün özel hastaneden randevu aldım aşı için.. gititm aşı bitmiş, olamadan geri geldim 😂 bir işaret olabilir mi 😄
Ah ahh valla herseyi ilahi bir isaret olarak yorumlamaya basladim ben de bir suredir. 41 kere masallah sana da 💙 Dogru duzgun bilgilendirme istatistik vs. olmadigi icin hep boyle arada kaliyoruz. Covidde hergun kan sulandirici igne yapiliyor aslinda. Cok uzucu olmus. Arkadasim da 5-6 aylik gebeydi asi oldugunda. Saglikla dunyaya getirdi. 3. aydan sonra asiyi tavsiye ediyorlar sanirim. Ayy bir de benguyu hatiliyorum ama o daha 2-3 aylik gebeydi sanki vuruldugunda 😂😂😂 Asi da cok yeniydi henuz,sasirmistim cesaretine 🤭

Benim de bir arkadaşım 13 haftalık hamileyken aşı oldu pıhtı attı ve bebeğini kaybetti.valla benim de aşı zamanım geldi ne yapacağımı şaşırdım.endişem pıhtılaşma olması.covid geçirince de olabiliyor aşıda da olabiliyor.birde ben gebeliğini lekelenme şeklinde geçiriyorum kan sulandırıcı da alamam napıcağımı bilmiyorum

Kızlar merhaba. Ağustosta dondurulmuş transferim olacak kısmetse. 27 haziranda Zoladex vuruldm reglin 3. Günü. 4 temmuzda tekrar regl oldum.(hemşire olabileceğini söylemişti zaten) fakat dünden beri regl ağrısı gibi ağrım ve kahverengi- kırımızı lekelenmem var. Bu normal mi bilginiz var mı?Pazartesi transfer için ilaçlara başlayacağız. Sorun çıkacak diye çok korkuyorum 😔

Benim de bir arkadaşım 13 haftalık hamileyken aşı oldu pıhtı attı ve bebeğini kaybetti.valla benim de aşı zamanım geldi ne yapacağımı şaşırdım.endişem pıhtılaşma olması.covid geçirince de olabiliyor aşıda da olabiliyor.birde ben gebeliğini lekelenme şeklinde geçiriyorum kan sulandırıcı da alamam napıcağımı bilmiyorum
Kan sulandırıcı alamıyorsan haklısın canım endişe etmekte.. virüsten kendini çok iyi korunmaya çalış az kişiyle görüş bu aralar.. lekelenmeler geçince bir daha düşünürsün.. zor kararlar yaa..

Kan sulandırıcı alamıyorsan haklısın canım endişe etmekte.. virüsten kendini çok iyi korunmaya çalış az kişiyle görüş bu aralar.. lekelenmeler geçince bir daha düşünürsün.. zor kararlar yaa..
Çocuk okula başlayacak eylülde.o geriyor beni.eylüle kadar azalır inşallah biraz

X