2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Merhaba kızlar 3. gün taze embriyo transferi oldum. Bugün 10. gün ve test günümdü değerim. 10,5 çıktı.
sizce nasıl çok korkuyorum. çok düşük geldi bana değer sevinemiyorum bu yüzden.

Merhaba kızlar 3. gün taze embriyo transferi oldum. Bugün 10. gün ve test günümdü değerim. 10,5 çıktı.
Normalde 3. Gün emriyosunda 14. Gün test istiyorlar 5. Gün içinde 10. Veya 12. Gün bebişin yerleşmiş ve tutunmaya çalışıyor inşallah devamı da gelir hiç korkma kendine dikkat et ilaçlarını düzenli kullanmaya devam et hayırlı olsun şimdiden inşallah

İlk tecrübem olduğu için hangi gün istiyorlar nasıl oluyor süreç bilmiyorum. 21 haziranda transfer oldum 1 temmuz test yaptır dediler. Şimdi tekrar görüştüm hastaneyle 4 gün sonra tekrarla testi dediler.
İnşallah dediğin gibi olur Rabbim isteyen herkese nasip etsin uğraşlarımızın karşılığını evlat kokusuyla versin inşallah :)

İnşallah canım benim aminnnn hayırlı sonuçlar ın olsun inşallah

Hayırlı cumalar kızlar transferden kaç gün sonra duşa girdiniz? Şampuan, duş jeli kullandınız mı?

Bebiş sana tutunmaya çalışıyor canım. 2 gün sonra artacak inşallah, sen kalbini ferah tutmaya çalış

Evet zamanla zor oluyor itmek. Benim 8 +5te bütün ilaçlarımı bıraktırdı doktorum. Sadece kan sulandırıcı devam ediyor itmek çok zor oluyordu artık
Ben devam ediyorum hala maalesef
Yeni doktorum da 12 hafta kullanmamı istedi. Ama tüp bebekte bırakabilirsin de dediler yeni doktorun bırak derse. Direkt devam etmemi önerdi. 9 hafta bitti neyse ki.
Bugün sağlık ocağına gittim ilaç yazdırmaya ve kapalıydı. Bu yüzden pazar günkü iğnemi ve ilacımı içemiycem

Cok cok pahali allah yardimcimiz olsun. Insallah bebislerimiz bizimle kalir tutunur. Herseyin hayirlisi

Yaaa heveslenmiştik birlikte bende henüz adet Yok zaten 10 gün ilaç verdi inşallah bu aya güzel haberlerin olur
Aynen valla var gibi düşündürttü bu tup bebek sonrasi durum. Ilaclar estrofem ozellikle rahmi cok kalinlastirdi demekki vucut atmakta zorlaniyor. Bu ay daha duzene gireriz. Insallah birlikte guzel haberler vermek nasip olur

Selam kizlar bende onumuzdeki hafta baslaicam sanirim yine temmuZda yeni bir zam gelecek dediler bu zamlar belimizi buktu. Bari emegimizin karsiligini alsak hic gozume gelmiyor da , her yasanilan hayalkirikligi hem maddi hem manevi yik oluyor suan ortalama yeni yaptiranlar ne kadar verdiniz?

Tütütü harikaaa gözüküyor canım ayy inşallah değerin de güzel çıkar sağlıklı pozitif olsun

P Papatya321f kedilerle oynuyordum kendimi kaybetmişim 4 saat olmuş doyurdum oynadık bi tanesi kucağımda uyudu kalakaldım öyle minnacıklar daha anneleri de melek oldu ya temas sıcaklık istiyorlar öyle güzeller ki

Canım çatlatma iğnesinin etkisi 14 gün sürüyor ama testlerde günden güne silinmesi gerekiyor ki testin düne göre koyulaşmış bu çatlatma iğne etkisi değil kesinlikle..ben opudan önce oldum transferin 5 günü normal testte pozitif gördüm herkes çatlatma etkisi dedi ama günden güne koyulaştı 8.gün kıpkırmızı çizgiyi gördüm kan değerimde 224 çıktı zaten ikizmiş:)bence seninde var bebişin tutunmuş sana rabbim sağlıkla devam ettirsin❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…