2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Gunaydin test geldi ama dun aksam regli oldum. Saglik olsun. Yaptin mi test
Günaydın yaptım canım attım hatta resmini. Ne denir bilmiyorum ki kuzum Rabbim inşallah en yakın zamanda pozitifi görmeyi nasip etsin inşallah. Demek ki sağlıklı değilmiş. Bak mesela doktorum bana transfer günü şey demişti sağlıklı bir embriyoysa herşekilde tutunur ama eğer sağlıklı değilse ya dış gebelik olur ya kimyasal yada düşük olur diyelim ki gebelik bir şekilde devam etti bu sefer ileride sorun olabilir demişti. Demek ki sağlıklı değilmiş canım Rabbim inşallah en yakın zamanda hayırlısıyla sağlıklı pozitifi nasip etsin inşallah canım

Bende net görüyorum kuzum, hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Canım tebrik ederim bana da bu daha belirgin gibi geldi☺

Amin canim. Ben gecen ay tras

Amin canim. Ben gecen ay negatifi gördüm transferimde. Doktor cok kaliteli vs dedi embiryoya ama genetigini bilemeyiz dedi genetige gitsede yine tutmama ihtimali var mi dedim var dedim. embiryom var onlar içingenetige gonderelim dedi fazla masraf yapamam dedim zaten kredi cektim onu ödüyorum. Bu ay 5 gun gecikti ondan acaba varmu karin kasik agrisi2 haftadır fenaydı ama yokmus. Ağustosta tekrar uzun protokolle transfer yapicaz. Kismet nasip allahin rizasina birakiyorum. Olursa benimdir yapcak bisey yok. Dun gece abim rahatsızdı onu hastahaneye kaldirdik o iyi olsun suan baska bisrey istemiyorum.

Çok geçmiş olsun canım, Rabbim ya Şafi adıyla şifa versin inşallah abine. Uzun protokolle transfer nasıl oluyor ki? Genetiği gidipte boş gebelik yada kimyasal yaşayanlarda oluyor. Çok zor ve masraflı bir süreç birde tedaviyi yaşadığın şehir dışında görüyorsan o da ayrı bir masraf. Mesela bizim her doktora gidişimiz nerden baksan 1000 TL. Bizede annemler tarlaya bişeyler ekip dikiverdiler sağolsunlar bizde o sayede yaptık yoksa bizde kredi çekerdik yada düğünden elimizde kalanları satardık muhtemelen. Eşimle ikimizde çalışıyoruz ama malesef bu tedaviler çok pahalı

10 gune geciyor etkisi diye biliyorum ama 18 degerin ustundeyse testte cikiyor seninde yeni yukseliyordur ondan silik. Catlatma ignesi etkisi o kadar yuksek olmuyormus testte
Benim bugün 13.gün yarın 2 hafta olacak. Transferinde bugün 6.günü. Pazar yada pazartesi kan vermeyi düşünüyorum bakalım.

Bizde ikimiz calisiyoruz ben maasimi oldugu gibi krediye veriyorum. Evet genetige gidipsağlıklı donen ama tutunamayan kimyasal vs olanda cok. Uzun protokol agustosta adette baslicam estrofem vagifem ve 21 inde lucrin igne olucam . 2 inci adette yine başlıcaz estrofem vs 18 gunu transfer olacak. Eylulun 11 gibi transfer olacak. Ben istanbuldayim ama her doktora gittigimizde 1000 uzeri ilac her hafta aliyorum. 60000 gitti. 12 daha gider. Emeklerimiz dolu dolu gelsin insallah. Ailenden allah razi olsun. Emekleri odenmez

İlaçlar çok pahalı ya nerden baksan tedavi kadar da ilaçlar tutuyor. 2 ay rahmi hazırlayacaklar o zaman. İnşallah bu sefer bebeğin sana tutunur canım. Aynen canım emekleri ödenmez, babam sağolsun dikti hasadını etti parasını verdi bize elimizi hiç bir şeye sürdürmeden yoksa zor yani. Rabbim bu yolda olan herkese güç kuvvet versin inşallah

Kızlar ya ben progestan fitili itmekte zorlanıyorum artık. Sanki orası kapanmış ileri gitmiyor gibi. Aynı durumu yaşayan var mı?
Evet zamanla zor oluyor itmek. Benim 8 +5te bütün ilaçlarımı bıraktırdı doktorum. Sadece kan sulandırıcı devam ediyor itmek çok zor oluyordu artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…