2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım çatlatma iğnesinin etkisi 14 gün sürüyor ama testlerde günden güne silinmesi gerekiyor ki testin düne göre koyulaşmış bu çatlatma iğne etkisi değil kesinlikle..ben opudan önce oldum transferin 5 günü normal testte pozitif gördüm herkes çatlatma etkisi dedi ama günden güne koyulaştı 8.gün kıpkırmızı çizgiyi gördüm kan değerimde 224 çıktı zaten ikizmiş:)bence seninde var bebişin tutunmuş sana rabbim sağlıkla devam ettirsin❤
Amin inşallah canım. Ben daha önce aşılamalarda da çatlatma olmuştum ama hiç bir şekilde çift çizgiyi görememiştim. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım ikizlerini 🥰

Merhaba kızlar Bu süreçte olan arkadaşlarıma Rabbim kolaylık versin inşallah tek seferde pozitif haber almayı nasip etsin bir konuda yardımınıza ihtiyacım var Kayseri’de tedavi alan arkadaşlarım var mı💕

Ben devam ediyorum hala maalesef🙈
Yeni doktorum da 12 hafta kullanmamı istedi. Ama tüp bebekte bırakabilirsin de dediler yeni doktorun bırak derse. Direkt devam etmemi önerdi. 9 hafta bitti neyse ki.
Bugün sağlık ocağına gittim ilaç yazdırmaya ve kapalıydı. Bu yüzden pazar günkü iğnemi ve ilacımı içemiycem🤷🏼‍♀️
Sürekli ilaç aldığın tanıdığın eczacıya söyleseydin keşke. Aksatmadan iyi olur. Ben de dr lar grevde olduğu için yazdıramadım. Eczaneden aldım pazartesi yazdırıp reçete ile ödeme yapacağım.

Sürekli ilaç aldığın tanıdığın eczacıya söyleseydin keşke. Aksatmadan iyi olur. Ben de dr lar grevde olduğu için yazdıramadım. Eczaneden aldım pazartesi yazdırıp reçete ile ödeme yapacağım.
Yarın eczaneye gidip sorayım o zaman alabilir miyim diye🙈
Sadece kan sulandırıcı bile 400 küsürdü, o şekilde verir mi bilemiyorum. Günü gelmediği için dün de progestanı ücretli aldık.
Bayram tatilinde de ilaçlarım bitmiş olacak yine yazdıramıycam kötü denk geldi ya😓

Ben devam ediyorum hala maalesef🙈
Yeni doktorum da 12 hafta kullanmamı istedi. Ama tüp bebekte bırakabilirsin de dediler yeni doktorun bırak derse. Direkt devam etmemi önerdi. 9 hafta bitti neyse ki.
Bugün sağlık ocağına gittim ilaç yazdırmaya ve kapalıydı. Bu yüzden pazar günkü iğnemi ve ilacımı içemiycem🤷🏼‍♀️
Ben aynı doktoruma devam ediyorum değiştirmeyi düşünmüyorum başkasına güvenemem sanırım. Benim çabuk bitti neyse ki senin de az kalmış.

Ben aynı doktoruma devam ediyorum değiştirmeyi düşünmüyorum başkasına güvenemem sanırım. Benim çabuk bitti neyse ki senin de az kalmış.
Tüp bebek tedavisinden kalp atışına kadar bakıyordu benim hastanem. O yüzden mecburen yeni doktor buldum kendime. Evet az kaldı bakalım sağ salim geçirelim bugünleri de inşallah ☺️❤️

Kızlar 6+4teyim. Dün akşam yürüyüşe çıktım, doktorum önermişti. Geldiğimde kalçamın sol tarafında sadece batmalar başladı. Sabaha geçer dedim ama geçmedi. İnternette olabileceği yazıyor ama yaşayan var mı aynı şeyi

Canım bana çift embriyo transfer edildi. Transferin 9.günü kanamam olmuştu muhtemelen biri gitti ozaman diye düşünmüştüm, 3 gün önce ilk ultrasona girdiğimde de tek embriyo olduğunu gördüm.
Yaş kaç canım. 32 yaşımdayım aşılama ve tüp bebek başarısızlığı var ama yok çift koymuyorlar özel yer olmasına rağmen. Çıldırıcam

Yaş kaç canım. 32 yaşımdayım aşılama ve tüp bebek başarısızlığı var ama yok çift koymuyorlar özel yer olmasına rağmen. Çıldırıcam
Arkadaşımın ablasına 4 koydular 2 tuttu. Gaziantepte. Yengesine 3 koydular 2 tuttu. Marmariste😊 ben de duyunca çok şaşırmıştım. Yaş ı da 35 üstü değil. İsterlerse yapıyorlar ama duyulmasından korkuyorlar sanırım. Ben de Adanada yaptırdım, 2 istedim yasak dediler.

Kızlar diyorum ki kedi köpek bi can sahiplensem hem bana da iyi gelir hem bi cana sahip çıkmış olurum. Ama endişem şu çocuk olunca iyi anlaşırlar mı acaba? Bi de oynarlarken falan istemeden bebişin gözünü falan çizer diye korkuyorum🥺

X