2022 Tüp Bebek Anne Adayları

bence 1 yılı beklemeye gerek yok. şimdiden başla.bende senin gibi düşünmüştüm.1 yıl sonra başladım tedaviye . 6 ayda olmuyosa bi sıkıntı var demkki .zaman kaybetme derim ben
Cok haklısın valla bana kalsa başlarım eşim ısrarla bekleyelim sen stres yaptıgın için olmuyor dedi, şimdi doktora gittik eşimde insülin direnci cıktı diyet yapıcak spermleri bozuyormuş

Cok haklısın valla bana kalsa başlarım eşim ısrarla bekleyelim sen stres yaptıgın için olmuyor dedi, şimdi doktora gittik eşimde insülin direnci cıktı diyet yapıcak spermleri bozuyormuş
bizde ilk düşündüğümüz zaman 6 ay bekledik olmadı. doktora gittim 1 yıl geçsin öyle araştırırız dedi.keşke dinlemeseydim.çok pişmanım. eylül de tedaviye başladım kimyasal gebelikle sonuçlandı.2.tüp bebek denemesi için kasımda başladım. prolaktinim yüksek çıktı.ilaç kullandım düzeldi.bu ay başlıcaktık bu seferde progesteron hormonum yüksek.şimdi onu düşürmeye uğraşıcaz.bakalım ne zmn a kısmet.demem o ki .eğer kararlıysa bi insan hiç 1 sene beklemeye gerek yok.tüm testlerini yaptırıp beklese en az-ından daha mantıklı olur

bizde ilk düşündüğümüz zaman 6 ay bekledik olmadı. doktora gittim 1 yıl geçsin öyle araştırırız dedi.keşke dinlemeseydim.çok pişmanım. eylül de tedaviye başladım kimyasal gebelikle sonuçlandı.2.tüp bebek denemesi için kasımda başladım. prolaktinim yüksek çıktı.ilaç kullandım düzeldi.bu ay başlıcaktık bu seferde progesteron hormonum yüksek.şimdi onu düşürmeye uğraşıcaz.bakalım ne zmn a kısmet.demem o ki .eğer kararlıysa bi insan hiç 1 sene beklemeye gerek yok.tüm testlerini yaptırıp beklese en az-ından daha mantıklı olur
Sizin denemeden önce hormonlarınızda sıkıntı yoktu dimi acaba tüp bebek mi bozdu

Yok arkadaşım. Allah izin verirde ol derse 1 tane istiyorum. Diğer tüm şanslarımı hepinize diliyorum inşallah 🙏sen ne durumdasın bu arada?
Ben rahim filminden yeni çıktım 1.5 sene önce çekilen rahim filminde fimbral fimozis yazıyordu suan net sol tüp hidrosalpenks olmuş yarın tedavi gördüğüm hastanedeki kdın dogm doktoruna gideceğim ameliyat icin tüp kapatılır mu alınır mu orasını bilemiyorum eger alınması lazm derse bir daha opu olup öyle ameliyat olcagım uzun ve yorucu bir yolmş cidden

Sizin denemeden önce hormonlarınızda sıkıntı yoktu dimi acaba tüp bebek mi bozdu
aynen öyle oldu.ilk tüp bebek tedavisine başladığımda hiç bi değerimde sorun yoktu. kimyasal gebelikle sonuclandı ilk denemem.şimdi 2 .deneme için uğraşıyorum.geçen ayprolaktin yüksek çıktı.şimdi de progesteron.bende tedaviden sonra hormonlarımın bozulduğunu düşünüyorum

Ben rahim filminden yeni çıktım 1.5 sene önce çekilen rahim filminde fimbral fimozis yazıyordu suan net sol tüp hidrosalpenks olmuş yarın tedavi gördüğüm hastanedeki kdın dogm doktoruna gideceğim ameliyat icin tüp kapatılır mu alınır mu orasını bilemiyorum eger alınması lazm derse bir daha opu olup öyle ameliyat olcagım uzun ve yorucu bir yolmş

Benim durumum açıklanamayan infertilite. Çok iyi bir profesör; açıklanamayan bir durum olmasındansa, problemin bulunabilmesinin çözüm için çok daha aydınlatıcı olabileceğini söylemişti. Yani en azından sorun belli, çözümü belli. Böyle bak duruma.

aynen öyle oldu.ilk tüp bebek tedavisine başladığımda hiç bi değerimde sorun yoktu. kimyasal gebelikle sonuclandı ilk denemem.şimdi 2 .deneme için uğraşıyorum.geçen ayprolaktin yüksek çıktı.şimdi de progesteron.bende tedaviden sonra hormonlarımın bozulduğunu düşünüyorum
Afedersiniz iki ucu …. değnek. Tüp bebek olmadan olmuyor, o tedavide dengeleri bozuyor. Ben bir kere klomen kullandım estrofem ve progrstan vermişti ardındanda. Tiroidlerim fırladı. Korkuyorum yine değerlerim sapıtır diye tüp bebekte. Bir sorunumuzda yok keşke doğal yoldan olsaydı

Bu arada tüp bebek merkeziniz neresi acaba? Bir seferde birden fazla embriyonuz oluşup dondurulmuştur sanırım dimi. Sebepsiz ya amh iyiyse baya cok yumurta olabiliyor

Bu arada tüp bebek merkeziniz neresi acaba? Bir seferde birden fazla embriyonuz oluşup dondurulmuştur sanırım dimi. Sebepsiz ya amh iyiyse baya cok yumurta olabiliyor
beni çok iyi anladın sen. tebrik ediyorum seni.işlemler memorial bahçelievlerde.ama doktorun özel muayenehanesinde kontroller.Ali osman koyuncuoğlu doktorumun ismi. 1.denemede 3 embriyo gitti 5.güne. 2.tedaviye başlarken doktorum tekrardan yumurta toplayalım dedi. şansımız yüksek olsun dedi.bu sefer 5 tane dondurlmuş var.

beni çok iyi anladın sen. tebrik ediyorum seni.işlemler memorial bahçelievlerde.ama doktorun özel muayenehanesinde kontroller.Ali osman koyuncuoğlu doktorumun ismi. 1.denemede 3 embriyo gitti 5.güne. 2.tedaviye başlarken doktorum tekrardan yumurta toplayalım dedi. şansımız yüksek olsun dedi.bu sefer 5 tane dondurlmuş var.
Çok şükür embriyoların var, sadece transfer olcaklar. Transferden önce veya sonra ilaç kullandın mı . Korkuyorum süreçten bosuna mı korkuyorum

2022 en yeni Tüp bebeği pazartesi transfer oldu bugüne kadar kasıgımın sol tarafı agrıyordu bugün hiç bir belirti yok

Merhaba bayanlar 4. Tüp bebek için doktora gittim geçen ay kist olduğu için yasmin başladık yasmiñ kullanırken ara lekelenmelerim oldu hep hala daha devam ediyor son 4 hapim kaldı salı doktora gideceğim transfer için fakat göğüs agrım çok fazla olmaya başladığı için dün test verdim prolaktin 51 cıktı çok yükselmiş doktorum sıkıntı olmaz ilaç kullanmaya gerek yok transfer için yasmin bitince gel diyor ama içim içimi yiyor şimdi bu kadar yuksekken transfer yapilirmi benim durumumda olan varsa allah rızası için yardım istiyorum yasmin bitince kendiliğinden transfere kadar dusermi acaba çok teşekkür ediyorum

X