2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Ben de bi gaza geldim bugün idrar testi yaptım ama negatif. Biraz erken davrandık bence test konusunda Daha günümüze çok var
Senindemi 6. Gun canimm? Bencede erkenn kimisinin bide gec yerlesedebiliyoo, iki uc gun daha bekleyinnnn. ( bunu diyende 7. Gun test yapmis )

Kendinizi oyalamaya çalışın. Ben ya birine gidiyorum ya birini çağırıyorumki düşünmeye vaktim kalmasın. Başka türlü vakit geçmek bilmiyo
Bu mantikli eve tikildim kaldim bi tek esimle annemi görüyorum baska biseyle uğraşsam hemen bitiyo yada cok çabuk sıkılıyorum

Ondaa temelli cikmazz canim yaaa sende kendi kendini stresse sokmussunn benim yaptigim cok hassas erken gebelik testiydii zamaninda ovulasyon takip ederken almistim duruyordu
O zaman yarin erken gebelik testi aliyim da yapiyim merakimdan catliycam yoksa ya strese sokmadim aslinda kendimi herseye hazirlikliyim ama normal gebelik testinde süngerin de bi sıkıntı vardi

O zaman yarin erken gebelik testi aliyim da yapiyim merakimdan catliycam yoksa ya strese sokmadim aslinda kendimi herseye hazirlikliyim ama normal gebelik testinde süngerin de bi sıkıntı vardi
Aynenn oyle yapp yada persembe yap az daha garanti olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…