2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Hahaha saniriimm 🤣 yada artik dinlemiyorum kendimi ogrendigim icin🤣 amaa gercekten dikkatimi ceken bisey yok bugun ara ara belim agriyo ama cok az farkina varmayacak kadar
Olsun o da yerlesiyo zaten rahime 🥺🥺 oyyy guzelce yerlessin kesesi de olussun insallah bi sıkıntı cikmaz kuzum insallah saglicakla dunyaya gelir

Perşembeydi transferim bugün 5 idi normalde günün pazar ama pazartesi iş günü diye pazartesi dediler ama pazar yapıcam sanırım öncesinde yapmaktan korkuyorum negatif çıkarsa ilaçları içmekte zorlanabilirim ☺️
Yaa hayirli haberler alin sizdeee insaAllah senide dualarima katicamm 🥰 bekleyebiliyorsan aynen pazar yapp cuma cumartesidende cikarr buyuk ihtimal🙈

Bende normalde cok sabirli biriyimdir ilk defa icime dogdu ve yap dedim, aylardir bitane testim vardi kullanilmamiss, yoksa gidip almazdim 😁 gizli gizli yaptim sabahh

fifii fifii hayırlı haberi aldı kuzu yarın bidaha tekrarla bence kan testini belki doktor direk ultrasona cagırır testle ugraşmazsın :) B Burcu2480 darısı başına kuzum insallah senin de pozitif haberlerini alcaz 2022 de burdaki herkes pozitifi görcek insallah bosuna 1 seneyi kapsayacak şekilde açmadık grubu

fifii fifii hayırlı haberi aldı kuzu yarın bidaha tekrarla bence kan testini belki doktor direk ultrasona cagırır testle ugraşmazsın :) B Burcu2480 darısı başına kuzum insallah senin de pozitif haberlerini alcaz 2022 de burdaki herkes pozitifi görcek insallah bosuna 1 seneyi kapsayacak şekilde açmadık grubu
Cuma gunuu doktora gidicem canimm orda yapsinlar kan tahlilinii tekrar hem doktorda yorumlasin ☺️

Ayy insaAllahh darisi butun bekleyenlerin basina ❤️

Kızlar selam cuma yumurta toplamam olacak ama estradiol ve progesteron değerlerime göre Toplananları dondurup rahim dinlendirip 1,5 ay sonrasına dondurulanları koyabiliriz dedi :/ kaç olmalı ki ? test verdim sonuç bekliyorum başına gelen var mı

X